Имали жени който не изневеряват?
Пиша тази тема макар да съм сигурен че ще бъда обиждан от всички в този сайт. Вчера говорех с една жена и я попитах дали е изневерявала на сапругът си. Тя ме попита дали има жена която не го е правила. Какво мислите Вие? Имали жени който не са го правили особено след по дълъг брак? Благодаря на всички за мнението което ще искажете.

Коментари

1-50 от 60

1.   Разбира се че има мъже и жени, които не изневеряват... Просто някои хора знаят какво са ценности, морал, възпитание...!

2.   Има! Такива патици като мен, които не изневеряват и накрая на тях им изневеряват за благодарност.

3.   Аз не съм изневерявала и смятам да не го правя. Заглеждала съм се, дори бях залитнала по един мъж. Но не съм имала никакво намерение да изневерявам, да флиртувам, нито пък да показвам чувствата си. Изневярата е предателство, опорочаване на брака. Флиртът е същото. Ако го направя, значи всичко между мен и съпругът ми е свършило. Надявам се и той да чувства нещата така, защото, ако ми изневери... да не казвам голяма дума, но мисля, че не бих могла да живея повече с него заедно.

4.   Да, намират се и такива, колкото и старомодни да изглеждаме!!! Аз съм жена на 35г., със съпруга ми сме заедно от 15г., женени от близо 11г. Имаме две деца, винаги съм била ухажвана от др. мъже, но до сега не съм се възползвала. Съпруга ми също ми е верен, в което съм сигурна на 99%, не виждам смисъл и аз да го правя. Не че всичко е прекрасно между нас, на моменти чувствам, че сме си заедно просто по навик, заради децата, но не мисля че като му изневеря ще реша проблема с еднообразието в брака!!! Най-много да стане по-сложно за мен, защото не съм жена, която би легнала с някой мъж без да има чувства към него!!! И после какво!? ! Да си правя по-сложен живота!!! Според мен няма смисъл! Но това е само моето мнение.

5.   Има, да.
Аз не съм изневерила на съпруга си, а и нямам някакви намерения да го правя. Щастието ми с него се е превърнало в перманентно състояние, защо ми е да търся друг?
Бракът ми с него не е от много време, но си го обичам и желая точно толкова, колкото в самото начало на връзката ни.
Ако той евентуално кривне и ми изневери, може би и аз бих се огледала за друг, но сега и Франциско Лачовски да се изтапанчи пред мен... няма да изневеря.
Не виждам защо всички ще те обиждат, нормално е да ти е интересно. :)

6.   Има, но в днешно време половината поне изневеряват. Ето защо когато ние мъжете се обвързваме играем на рулетка - 50/50 - червено/черно. Жалко е, но някога считани за пазителки на семейното огнище, днес жените (или поне половината от тях) са се превърнали в нещо, което лично мен ме ужасява. Най-страшното е, че когато изневеряват, те никога не поемат отговорност за постъпките си, винаги друг им е виновен, обикновено гаджето/съпругът "ги подтиква", защото "не е емоционално интелегентен", "не разчита знаците им", "не ги предусеща, не чете мисли" и прочие тъпотии.
Разбира се, не всички жени са такива, но повечето днес са олицетворение на героинята на Флобер - мадам Бовари от едноименния роман. Такива жени са обречени на нещастие, обречени са да постъпват подло, да мамят, да манипулират, което в крайна сметка ги прави още по-нещастни. Такива жени вечно търсят щастие и вечно е за сметка на някой друг и винаги си имат причините, те никога не са виновни. Те просто не разбират, че щастието си е в самите тях. По темата може да се пише много, но няма смисъл. Хубаво е, че не всички жени са такива, но лошото е, че все повече жени вървят по пътя на изневярата, преследвайки щастие....

7.   Естествено, че има

8.   Да, аз.

9.   Естествено, че има. Не мога да ти кажа статистика за това колко % от жените изневеряват, нито за това колко % от мъжете изневеряват. Но самият израз, че всяко правило има изключения, трябва да ти говори, чи никога не говорим на 100%.
Като цяло има жени, които изневеряват, има и мъже, които го правят. Кой колко често го прави, с колко, от кога и за колко дълго време не смятам, че е толкова важно. Важно е как вървят нещата в твоята връзка и с човека до теб.
Ана

10.   От коментара ''Да, аз. ''. Но сме малко, да знаеш.

11.   Интересно. Аз и повечето ми приятелки имаме дългогодишен брак и сме изневерявали не един път. Но мисля, че и мъжете го правят...

12.   Мисля че няма такава. Всички жени рано или късно правят тази грешка без значение дали нещо и липсва. Просто за разнообразие.

13.   Има. Всъщност подобен въпрос е напълно безсмислен - дори да става дума за едно малцинство от няколко процента, то отговорът пак е Има, както и ако случайно процентите бяха 100:) Т. е. въпросът ти не е формулиран правилно, може би по-интересно би било да направеш някаква статистика в процентно изражение какво е "развитието" през годините, някак си по-интересно щеше да бъде:)
М, 35

14.   Само едно ще ти кажа - ИМА!

15.   Има такива и това са влюбените и моногамните жени. Ако след по-дълъг брак се е загубила интимността и душевността между двама души, то не виждам причина защо единия или и двамата не потърсят щастието си с друг/друга. Според мен трябва да се правят компромиси и от двете страни, ако искат да запазят връзката си колкото е възможно по-дълго време.... не става ако само единия влага в тази връзка. Има жени, които не изневеряват, дори тогава когато не са щастливи с партньора си и го търпят само защото е баща е на техните деца или са материално зависими от него. Общо взето тук ще ти дадат 20-30 мнения по темата, но има всякакви хора, не съди по коментиращите.

17.   Аз не бих го направила! Сега съм все още на 15, но не бих и причината за това е, че ще е голям късмет изобщо да си намеря гадже и да се оженя, и заради това, Аз съм ацоциална имам социална фобия ;дд

18.   Аз имам очи само за моя мъж, но за жалост той има и за всички останали. Почти винаги единия накрая страда. В моята ситуация страдам аз.

19.   Колкото има мъже, които не изневеряват, толкова и жени има. Що не запита дали има мъже, които не изневеряват? Жените все пак с мъже го правят, не с извънземни.

20.   ДА ИМА

21.   Ако е българка - едва ли!

22.   Аз не съм го правила. И съм имала (имам) само 1 сексуална връзка. Сигурно съм от малцинството, но то не е 0%.
Ж39

23.   Аз съм омъжена. Щастлижо омъжена, не съм изневерявала и не бих, защото обичам съпруга си безкрайно.

24.   Да, има много жени които не изневеряват! А има ли мъже които не го правят? !

25.   Естествено, че има.. хора всякакви.. една жена казала нещо и вече айде всички изневеряваме
Твърдо-НЕ

26.   Има, разбира се.

27.   Всеки си носи кръста! Но да, има жени, които не са изневерявали и такива, които не спират да го правят!
Преди 2 години се бяхме срещнали с една моя стара приятелка от ученическите години. Бяхме загубили връзката си повече от 9 години... нормално е след толкова дълго да си поговорим, за това как се е развил животът при всяка една от нас? . В напредналия разговор стигнахме и до тази тема (личния живот. ) В един момент тя каза, че не може да си представи живота с един мъж. имала е много не успешни връзки, а именно защото много бързо и омръзвали.

Като цяло никой от мажете, с които е била, не и е грабнал интереса. по-точните и думи бяха; мажете са като" пилешко месо"по какъвто различен начин да го сготвиш, пак е "пилешко"! Но също така ми каза, че винаги е прекратявала една връзка и едва тогава започва друга... Аз лично за това много си я уважавам!

А има жени, които са семейни не от чак толкова дълго и пак си изневеряват при всеки удобен момент... Като цяло, то си е до човек..

28.   Такова животно няма :)))

29.   1-сЪпруг
2- по - дълго, с тире се пише
3 - има ли, това са две думи
4 - мнението се иЗказва

Първо най-много ще бъдеш обиждан заради правописа си и не се оправдавай, че си чужденец, моля.

Второ, разбира се, че има много жени, които не са изневерявали, зависи за кои поколения говориш. Днес болестите са твърде много и усложненията са твърде много, за да изневериш си е просто лукс.

Трето, въпросът ти е /извинявай / тъп и обиден.

Четвърто, дългият брак няма общо с изневярата, колкото и странно да ти звучи. Даже напротив. Ако по-дълго си била с един мъж, сексът с нов партньор се случва малко трудно, да се отпуснеш, питаш се той какво харесва, дали си добра, дали не си грозна гола и т. н. , нещо, с което съпругът ти е свикнал и те приема обикновено. Това си е чисто мое мнение, да кажат и другите.

Пето, има жени, които ти изневеряват, докато сте гаджета, има такива, които с години и докрай си остават с един партньор сексуално, дори и той да умре, например. Свят широк, хора разни... дори и жените!

30.   Разбира се, че има! Както има изневеряващи мъже, така има и изневеряващи жени и обратното. Зависи от морала на човека и чувствата му/й към съпруга му/съпругата си:)
А онази жена май е изневерявала :D

31.   Аз никога не съм изневерявала, макар че съм позволила на мъжа си да се разнообразява, но той в последните няколко години предпочита да консумира само у дома и така двамата практически сме си вярни по избор, не по принуда. Подкрепям 15 в това, че влюбените и моногамни жени не изневеряват - аз съм и двете, но не съм си позволявала да налагам избора си на друг, а мъжът ми в крайна сметка сам си реши, че му стигам, което си е комплимент за мен, но никога няма да го гоня и търся, ако реши един ден друго. (имаме 11 г. брак, верен ми е от 5 г., в началото се възползваше от свободите си -)
Повечето жени, които познавам не изневеряват. Имам приятелка с любовник, но нейният мъж е краен случай - пие и не се грижи за семейството си. Ако една жена е доволна у дома, тя не изневерява.

32.   Преди може би е нямало, но сега. жените са просто ;xx Какво да ти кажа всяка гледа в парите, кифли от всякъде, няма момиче което да не е ходила с някакви където са с поне 2-3 години по големи от тях. Гледат само да ги е*ат и да си ходят. МОМИЧЕТАТА/ЖЕНИТЕ това са хора който не знаят какво искат.. и когато срещат своя "принц" не оценяват това което той прави за тях и хукват при най - неподходящия за тях и после реват тука по сайтовете нали ги вижда.. ГЛУПАЧКИ!! ДО 1 :)

приятен ден! < НЯМА ВЕЧЕ СВЕСТНИ МОМИЧЕТА..

33.   Има бе, направо ужас. Хем им се иска, а нещо просто ги възпира.

34.   ... естествено, Че има такива жени, но дали причината е само морална е друга тема.... :).... ЗАРА

35.   Когато жената обича и се чувства желана и обичана НЕ ИЗНЕВЕРЯВА!!! Това не е въпрос на възпитание и морал, а въпрос на щастие. Може и да й е омръзнал малко мъжа до нея, може и влюбването да е отминало и да е останал повече навикът и привързаността, може и страстта да е поизстинала, но умната жена знае, че при всеки следващ ще стане така с течение на времето. Тя не се залъгва, че влюбването трае цял живот. Но ако прецени, че със следващия мъж ще бъде по-щастлива и й пасва повече, нищо не може да я спре да избере него (освен децата й разбира се). Затова съветвам всички мъже, които са до мечтаната за тях жена, постоянно да й дават всичката нежност, внимание, добрина и любов, на която са способни и така ще са сигурни, че тя няма как да ги напусне или да изневери. И никога не приемайте жената за даденост!

36.   Аз не изневерявам на този, с който съм! Не намирам смисъл, нямам и желание, колкото и дълго да съм с него! Щом съм го избрала, значи ми е достатъчен! Но пък мисля, че няма мъже, които да не изневеряват...

37.   Има, но само по себе си това качество не дава сигурност, че една връзка ще е щастлива. Аз като никога не съм изневерявала на някого, какво. Връзките ми пак са се разпадали. Никога не са ми признавали изневяра, не съм подозирала и не знам дали на мен са ми изневерявали. Просто това само по себе си не е никакъв критерий. Според мен ако е било еднократно, с човек, към когото няма чувства, може би има начин да се продължи със съответната връзка, но признанието за мен е глупаво, защото само наранява отсрещния човек. А и признание= отказ да се даде някакъв шанс на съответната връзка, просто е сякаш човек сам си прецаква нещата.

38.   Има. Aз не съм изневерявала на съпруга си за времето от нашия брак-25г, да не говорим, че и ми е първия и единствен сексуален партньор в живота изобщо. не, че не съм харесвала други или не съм била харесвана, но там не се е стигало до секс, защото нещо ме е възпирало. За мен освен обич в семейството, когато има и ПОСВЕЩЕНИЕ един на друг връзката е в хармония и човек няма нужда от "странични" тръпки. За мен моя мъж си е най-добрия във всяко отношение-имаме си доверие, обич, нежност, емоционална привързаност, секса ни е супер, а и сме се посветили един на друг. Какво повече би ми дал някой друг мъж, най-много да ми усложни и обърка живота... Имала съм предложения и намеци, но не благодаря, не ми трябват такива неща. Не бих предала връзката си/любовта си, брака си.

39.   Има такива мъже, но жените са в много редки случай

40.   има жени, които не изневеряват - аз например, но в моя случай няма мъж, който да го заслужава :)

41.   Да, има. Аз бях една от тях. Търпях 15-ина години да ми изневерява и да ме лъже по най - долния и гнусен начин. Допускаше любовниците му да ме обиждат и унижават. Сега му изневерявам. Това е достойния ми отговор на това, което е поискал.

42.   Да има,но аз не сам от тях. Дори и мъжът ми да ми изневерява аз, не бих го направила. НИКОГА

44.   .... до 35.... прекалено сериозно и задълбочено гледаш на изневярата... естествено, че всичко се повтаря, защо обаче изневярата да се разглежда като предпоставка за за нова връзка... това е просто приятно общуване с подходящ човек от време на време... ЗАРА

46.   В сегaшнaтa ми връзкa се чувствaм желaнa и обичaнa. Зaедно сме от 7 години, в моментa очaквaме бебче. Aз съм нa 24г. Когaто зaпочнaхме връзкaтa си aз бях нa 17, a той нa 30. В последствие зaвърших висше обрaзовaние и се събрaхме дa живеем зaедно. Той не ми беше първият, изневерих му с двaмa в първите двa месецa от връзкaтa ни. Товa беше и последнaтa ми изневярa. Бях по-мaлкa и глупaвa и в нaчaлото бях с него просто зaщото имaше хубaво тяло, висок, строен.. В последствие го опознaх и с изненaдa рaзбрaх, че имa и висше, видях колко сaмостоятелен и рaзличен е. Не излизaше по бaрове и зaяведения, много трудно допускaше някого до себе си. Дори и мен. И тaкa aз полaгaх огромни усилия, зa дa ме допусне до себе си. Нaучих се дa бъдa търпеливa. Дори зa мaлките нещa и жестове дa зaпочне дa прaви се изисквaше време. Но сексa беше стрaхотен, имaше стрaшно много емоция. И тaкa в последствие той се превърнa в нaй-добрият ми приятел. Дaвaше ми всичко, което бих искaлa от един мъж - внимaние, жестове, съвети, грижa, невероятен секс, сигурност... От нaчaлото нa връзкaтa и изневярaтa, която се случи до днес не съм и не желaя дaбго прaвя, просто зaщото нямa кaкво дa търся, нищо не ми липсвa, a и не смятaм, че товa което откривaм в него би могъл дa ми го дaде друг. Желaя сaмо и единствено него!

47.   Е, разбира се че има. Както има мъже, които не изневеряват, така има и жени. Вярно, че голяма част прави обратното, но това не е причина да правим генерални заключения. Не всичко в живота е черно, трябва да се гледа положително на нещата.

48.   Не съм изневерилa още, но съм се зaмислям... тоест в мислите вече съм, много пъти. И все с един и същ...

49.   Има. Но според мен не в това е смисълът на въпроса ти.
Изневярата като такава се заражда от недоволството във връзката, тоест жената вътрешно усеща, че и липсва нещо и започва да го търси на друго място. При мъжете е почти същото, само че не винаги на емоционално ниво, а по-скоро на чисто сексуално. Когато се стигне до там, обикновено това е породено от недоверие в партньора и е индикатор на сериозни проблеми в отношенията. Хората с опит и по няколко дълги връзки много добре отчитат знаците за това и могат да коригират грешките и да решат проблемите. А те се решават винаги двустранно! Чрез сериозни разговори, споделяне на вътрешните терзания, взаимна подкрепа, анализ на ситуацията и най-вече поставяне на нови общи цели, нови занимания и внасяне на динамика извън връзката.
Самата изневяра не е страшно нещо, страшно е какво може да се случи след това.

52.   Няма! Рано или късно всяка (всеки) го прави....
Дрън дрън колко морални били, влюбени, държали на семействата(може да изневериш и пак да си държиш) и т. н. Идва момент в който всеки го и ще го направи!

53.   Аз не съм изневерявала на съпруга си, вярвам, че и той не ми е изневерявал. Не сме заедно отдавна. След опита, който имам и разликата в отношението ми към него спрямо това към предишни партньори, вярвам, че винаги ще съм му вярна.
Ж 28

56.   Ако правиш добър секс да, но ако не правиш...

57.   В крайна сметка след дългогодишния ми опит със жените излиза така че въпреки закостенелите ми вярвания една връзка се крепи на привличането между двама, но със други принципни плусове в допълнение, иначе всеки започва да изневерява. За да имаме здрава връзка май трябва да се търсим човек който да ни привлича сексуално и от там да започва основата върху която ще се гради, а коя къща без основа не може да остане цяла?

1-50 от 60