Как да го накарам да ме уважава?
С приятеля ми сме заедно от не толкова много време, но имам чувството, че той изобщо няма чувства към мен... Никога не ме приема.. Винаги слага него си на първо място, а аз все едно ме няма. Когато стане нещо аз съм виновна и дори да не съм когато му се извиня той не спира, продължава да ми вика и да ме обижда... Когато той иска да отиде някъде казва отивам, но от мен се иска първо да питам него дали няма да има нищо против.. Неговите приятели не ме харесват, а моите не харесват него.. Аз не харесвам неговите приятели и той не харесва моите?? Нормално ли е да продължавам да живея така всяка вечер да си лягам с мисълта, че утрешния ден ще е различен, а той всъщност да е още по гаден... Да правя всичко за него, а той някак си не му пука дали съм с него или не съм?? Напишете коментари вие как бихте постъпили :)

Коментари

1.   Човекът е или егоист, или направо нарцист (самовлюбен).... при всички положения няма чувства към теб, дори приятелски!
Време е да скъсаш с него. По-добре ужасен край, отколкото ужас без край!
Ж30

2.   Единственият начин да го накараш да те уважава е ДА ГО ЗАРЕЖЕШ!!!

3.   Ами като не си щастлива и те кара да страдаш недей да бъдеш с него. Ти опита ли да оиговорите, да му кажеш какво те обижда и т. н.?

4.   Леле.... аз не бих издържала. Когато не се чувствам уважавана и свободна - просто не виждам какво друго в замяна може да ми предложи един мъж, че аз да го търпя
Ж26

5.   Няма никакви чувства към теб, а ти имаш ли към него
или са смо надежди че несъществуващи качества ще се появят.

6.   Говорили сме за това, че не може той да е прав винаги и той се съгласява, но след ден всичко е същото... не е като да нямаме хубави моменти заедно, но напоследък са все по малко... Връзката ни е от 7 месеца, които не са много изобщо, но след 7 месеца дори не иска да си говорим по телефона... с бившия ми приятел говорихме по 3000 минути на месец само вечер, а цял ден бяхме заедно 9 месеца... не знам някои път се държи мило наистина доста мило, когато се почувства виновен ( много рядко до сега само 3 пъти ) извинява се... но когато през другото време вижда, че не печели определен спор срещу мен започва със стари неща за които съм била виновна :х

7.   Затова не е хубаво да се раздаваш прекалено за някого. В даден момент той спира да го оценява, защото знае че винаги ще го правиш.

8.   До автора!!!
Не прочетох целия ти въпрос, а само заглавието на темата и веднага ми изникна отговорът - Да го зарежеш!
Погледни какъв въпрос си задала. Знаеш вече отговора ;)

9.   Не се занимавай с такъв човек, само ще си загубиш времето. Този тип хора не могат да обичат. Те обичат само себе си и никой друг. Зарязвай го колкото се може по бързо и не си пропилявай годините с такива индивиди, те не се променят, а с течение на времето стават все по-зле.