Понякога мисля за друг мъж...
Сигурно на много жени се е случвала подобна история-внезапно се получи химия между мен и един познат на съпруга ми беше страхотно привличане между мене и него. Съпругът ми забеляза и ми каза, че е разбрал какво става, аз не казах нищо, но се почувствах неловко.

Сега се старая да избягвам въпросния мъж, защото се страхувам да не стане нещо, за което после ще съжелявам. Кой според вас е правилния път-трябва ли да го отбягвам или да изживеем това, което и двамата искаме?

Коментари

1.   Спорен въпрос на който само ти можеш да дадеш отговор! Какво ще спечелиш и какво ще загубиш, ако съпругът ти разбере? Готова ли си да платиш цената? Ако си готова давай! Ако обичаш съпруга си стой мирно на з...ка си!

2.   Ами пробвай.......

3.   Не опитвай.

Първо се попитай заслужава ли мъжът ти такава подигравка?
Как би се чувствала, ако видиш как между твоя позната и съпруга ти прехвърчат искри?

И друго се попитай- искаш ли да ставаш секс-играчка на даден мъж?
Ако искаш..... не можем да те спрем.

4.   Първо помисли дали си струва наистина да се впуснеш в една така авантюра! Може да рискуваш брака си, а на онзи, другия, да си му само за една нощ.
Не знам как стоят нещата, ти знаеш по-добре, но помисли хубаво какво може да ти даде този мъж и какво не ти е дал съпругът ти.
Успех!

6.   Ами ти решаваш, но това е СЪПРУГ, а не гадже, на което просто ще изневериш. Напулно съм съгласно с номер 1. Но не си струва, за едно превличане към някого и единия секс, да разваляш един БРАК. Ако обаче това не е само превличане, а става дума за лубов междъ теб и въпросния мъж, тогава вече решението си е само твое. Успех! лилИ

7.   Прецени какво значи мъжът ти за теб. Ще можеш ли да си продължиш брака нормално след едно подобно нещо?
Ралф

8.   Мила, не го избягвай... Отиди при него..
Не забранявай на сърцето си. Искаш ли да ти помогна в тази насока? Знам, че имаш нужда!

Значи, аз имах връзка с момче 1 година и 3 месеца. В началото се залъгвах, че го обичам, но след първите 5 осъзнах, че не го. В последствие го опознах, видях лошите му качества, като лакомия и опити да прицака дори приятелите си, които твърди, че обича. Това настрана! Той имаше най - добър приятел. А този негов най - добър приятел си имаше друг най - добър приятел. И така, малко сложничко, та те тримата си излизаха, но онзи 3 - тия, за който става въпрос беше точно мой тип. Беше много красив. Знаеше кога да си замълчи и всичко му беше каквото на мен ми харесва, а и най вече имахме общи интереси за почти всичко!
Влюбих се в него, но не беше да го погледна и да полудея. Първо бяхме приятели. Когато го опознах така обикнах същността му, че не знаех къде се намирам.

Реших, че е крайно глупаво да наранявам и се опитах да крия цели 4 месеца, или поне докато ми минат семестриалните изпити, защото ми бяха много важни. Оказа се, че става по - зле. Започнах да го сънувам, да мисля за него, да плача за него, да целувам снимката му за лека нощ. БЕше си истинска любов! Аз бях сигурна, че го обичам още от преди да се събера с него.

Момчето, с което ходех тогава май усещаше и започна да сънува как му изневерявам, започна да се натяга на другия и да говори против него, на което аз отговарях с думите " Той ми е приятел, не говори така за него" !!! Та след въпросните 4 месеца стискане не издържах, а онзи не спря да ми прави номера и да ми се реве всеки път като издлизам с него и го оставих.

Излезнах с другото момче и всичко беше като в приказка от онзи първи миг до сега... Вече сме 7 месеца заедно и приказката продължава. А в повечето връзки поне на 4 - тия месец е идвала скуката и съм бягала от тях или поне съм го знаела.

Та, исках да кажа, мила, че рискувай!!! Ако и ти обичаш този другия.... Неу забранявай на сърцето си. То вече е при него, ая ти го натискаш при сегашния до теб. ДАВАЙ!

Надявам се да пишеш и да кажеш какво ти е било решението.

БарБи 20г.

9.   Ако направи нещо после ще съжаляваш много! Има ли смисъл?

11.   Здравейте отново благодаря за съветите,аз съм наясно и знам,че става въпрос само за секс ,но ако след това последва нещо повече от това се страхувам,защото той също е семеен и ще стане много сложно тогава,явно нещо ми липсва във връзката ми.

12.   Сега ти е интересно искъш трапка искъш да изживееш това с него обаче има голяма вероятност после да съжаляваш ПОВЯРВАЙ ЧУВСТВОТО ЗА ВИНА Е ОТВРАТИТЕЛНО НО ТИ РЕШАВАШ

13.   Сигурно е така,чувството ми за вина след това ще бъде ужасно и не знам как ще го погледна в очите все ще си мисля,че той ще разбере когато ме погледне.Чудно ми как живеят семействата,в които единият от партньорите има извънбрачна връзка и това продължава с години!!!

14.   За да се отървеш от изкушението, просто му се отдай.

15.   Ти с този връзка имаш ли секс имам предвид?С неговия приятел?

16.   Защо като знаеш че е женен ще разваляш семейства,абе седнете си на задниците долни курви такива,направо да повърне човек от такива като теб парцали