Искам го!
Здравейте, ще бъда възможно най-кратка.
Преди месец и половина се запознах с един мъж, който ме очарова толкова много, че веднага щом се прибрах му писах по служебната поща, и така до днес, пишем си всеки ден, а той ме очарова все повече и повече.
Повода, по който се запознахме беше служебен.
Не мога да си го избия от главата, опитах 100 пъти, но само като погледна снимката му и изтръпвам.
Първи той ми пойска снимка, след това аз и така, пратих му толкова много, а той иска още и още.
В него има нещо, което го прави много интересен за мен, бих му го казала директно, но проблема е, че и двамата имаме семейства...
Попадали ли сте в подобна ситуация, докаде да стигна според вас. Ние просто флиртуваме, но аз си знам, че ако той ми покаже, че иска повече аз няма да мога да откажа.
И без това за мъжа ми съм незабележима и ми омръзна да му го повтарям, правим секс веднъж месечно... не знам дали това няма да ме тласне да направя грешка или пък няма да сгреша.
Моля хора, който сте грешили, кажете как сте се чуствали,

Коментари

1.   Виж, не искам да ти наливам акъл или да те подтиквам към нещо, но всеки човек е важен и заслужава да се почувства специален. Ти не можеш цял живот да бъдеш незабележим за някой, който ти цениш. Това не е любов повярвай ми, била съм свидетел на такъв безмислен живот. Аз съм на принципа, няма да чакам цял живот някой да се сети, че съществувам, когато мога да получа щастието сега, макар и за един ден.
Бъди щастлива!
А М.

2.   Да, попадали сме! Ако и двамата сте точни, получава се много година паралелна връзка за 3-4 години.

3.   Ръжда и жена тръгне ли... няма спирка.

4.   от Авторката:
И само да допълня нещо много важно, че той е живее на 100 км от мен, имаме ли някакъв шанс. Как се случват тези неща, все повече хлътвам.
Не иксам нищо от него, освен чаровната му усмивка, нежността му, страст, не искам да го изнудвам за абсолютно нищо повече. Да ви попитам за колко време и как се развиват тези неща, как да разпозная какво иска той?
Благодаря!!!