Жените нещо не ме харесват
Здравейте аз съм момче на 18 години от Варна и имам голям проблем с жените. Никога не съм имал приятелка и все още не съм правил секс и не съм се целувал момиче.
Висок съм 177 и тежа 66 кг тренирам по 3-4 пъти на седмицата, обличам се добре и се поддържам. Като цяло мисля че изглеждам добре, но момичетата не ми обръщат внимание. Регистриран съм в няколко сайта за запознанства но на всички момичета на които им пиша
не ми отговарят. Много моля някой да ми даде съвет.

Коментари

1.   Външният вид не е толкова важен - огледай се - пълно е с хора, които изглеждат ужасно, но имат своята половинка. Проблемът е в нагласата ти. Който си казва „не ме харесват жените“ без да иска се държи точно така, за да не го харесват. Жените/хората изобщо харесват приятни, весели, ведри младежи. Който мрънка, оплаква се, говори лошо за другите, чувства се жертва на обстоятелствата и се затваря в себе си просто няма шанс.
Не чакай освен това жените да са активната страна. Ти като мъж трябва да направиш първата крачка, но не се натрапвай, бъди ведър, говори позитивно, не бързай да се оплакваш от проблемите си, семейството си и така нататък.
Някои ще ти пишат, че парите били важни и затова си нямал приятелка - не е вярно. Пълно е с голтаци, които имат най-чудесните жени до себе си, но успяват да създадат атмосфера, социални са и могат да накарат една жена да се почувства щастлива и желана. За младежи на твоята възраст парите пък изобщо не са определящи, важно е поведението ти!

2.   Брате, и аз съм така. Но нема страшно ще свикнеш. Аз съм на 45г. и не съм имал никога приятелка до 30г. ми беше терсене ма после свикнах. При мене проблема беше че много работех и нямах никакво време за излизане и прочее. Жените искахаа внимание а аз не им го давах. Вместо това работех по 16-17 часа и нямах време да си похарча парите. Годините минават и ме е страх че един ден като ритна камбана нема да има кой да ме намери и ще се размърдя докато кучето на съседа не започне да рови по вратата. Грозна картина, ама това ме чака, тъй че оправай се навреме да не те лае късия като мен.

3.   Така е послушай номер 2, иначе и аз съм се запътил на там.

4.   Намери си кака да те отрака и забрави за известно време за момиченцата, дето не знаят какво искат.

5.   здравейте аз съм автора
благодаря за коментарите на първите 3-ма
до номер 4 положението с каките е същото както и с момичетата на моята възраст

6.   Трябва по усилено да търсиш, момиче, което е като теб, не се отказвай и ще го намериш.