Сама не мога да се справя
Незнам откъде да започна. Но ето и моята история. На 32 години съм. Но се пристрастих към чата. И по-точно към един форум. Лошото идва от там, че и аз съм фалшива. Понеже в началото не ме приеха добре във форума, си итрих профила и направих фалшив.
Е там съм млада и буйна красавица със сини очи, руса коса... Всички ме приемат, радват ми се и особено един човек Иван. Той е на 42 години. Той ме прие с фалшивата самоличност. Но аз вече не издържам да го лъжа и мамя по този начин. Т.е имам чуството, че получавам радвоение на личността.

В живота съм 32 годишна жена с преуспяла работа, а във чата друга. Иван ме промени. Показа коя съм аз в действителност. Докато един ден не призна, че има чуства към мен, но не към истинската, а към смесица от делова жена и секс бомба. Незнам какво правя. Имам чуството, че го обичам...

Живея два живота. Е, лошото идва от там, че Иван коренно ме промени и аз сега се чуствам като затворник. А това е единственото ми развлечение с Иван. Живота ми е толкова тъп...

Споделих с психиатърката ми, но тя не ми обърна внимание. Трила съм си профила много пъти... и пак се връщам. Страхувам се само от това да не изгубя Иван заради една лъжа. Просто не мога без Иван. А иначе съм болна и нещастна. Живея реално... виртуално. А е като наркотик. Сама не мога да се справя.
Моля помогнете!

Коментари

1.   Здравей,
според мен ще е по добре да му признаеш да бъдеш тази която си в действителност а не това на което си се направила във форума ако искаш да си поговориш с човек който вече е преминал през това кажи и ще намерим начин д асе свржем по скъпе без да нарушаваме правилата на сайта

2.   А последно на колко си години? В другия форум пишеш, че си на 52. Уточни се.

3.   Абе къв е тоя Иван,леле,как можеш да се влюбиш в някакъв виртуален човек,трябва си бая изпаднал,ама к'во се чудя в тия сайтове нормални не влизат.Ей след 20 години ще вървиме по улиците и няма да се поглеждаме,но като застанем пред мониторите и глей какво се нарича социум.Не вървят на добре нещата...

4.   Всъщност на колко си години? Не може постоянно да лъжеш, лъжеш Иван, лъжеш нас! Най добре ако действително ходиш на психиатър и той не ти е обърнал внимание го смени!

5.   Здравей! Няма да те обвинявам, че това е детинска постъпка или нещо подобно, но в случая ти лъжеш не само Иван, а и себе си, което осъзнаваш и сама, че не е редно. Чувстваш се добре докато общуваш с този човек, а и неговите представи за теб явно карат и него да се чувства по същия начин.

Искам да ти споделя че съм на доста по малко години от теб и преди време направих тази ''грешка'' да се регистрирам в сайт за запознанства с фалшив профил..уж на майтап а се оказа, че съм намерила страхотни приятели..някои от които много значими като хора дори по-ценни и от хора, които познавам и в живота си.

Стана ми мъчно, че те наистина харесват моята същност и характер..но мислят, че съм съвсем друг човек :( След време си направих профил с мои собствени снимки..естествено нямях вече намерение да се крия зад чужди и започнах да установявам контакти с някои от хората към които се привързах така силно и имах за приятели..за мое щастие успях да се сприятеля повторно с тях но вече без лъжи..но не можах да си призная коя съм всъщност а и те вече едва ли се сещат за ''другата''. Но важното е, че не веднъж са ми казвали, че ме ценят като човек и приятел, което за мен значи наистина много. Малко се поувлякох от темата но искам да ти кажа, че от фалшиви маски няма смисъл, най много да се оплетеш в собствените си филми и да страдаш..Бъди себе си, сигурна съм, че и със своята индивидуалност пак би се харесала на този мъж, и не само!

Казваш, че в началото не са те приемали добре във форума..а защо по дяволите трябва да се съобразяваш с някого! Та нали всеки от нас е индивидуална и уникална личност..не може всички да сме по калъп..Бъди себе си зарежи тая работа с фалшивата самоличност и действай като истинската Ти! Твое си е решението дали да признаеш истината на въпросния човек..макар аз да съм на менние че няма смисъл..но каквото и да стане мисля че ще си доволна че си излязла от тази ситуция която те е притеснявала доста време!
Желая ти успех!!!

6.   Абсолютно, във всеки форум си на различна възраст, а разказваш една и съща история. Как очакваш да ти обърнем внимание?!

7.   Ако наистина е добър и те обича, признай му. Не е нещо необичайно да лъжеш в форомите. Така имаш възможността да бъдеш такава, каквато в реалния живот не можеш да си. Искай му skype или e-mail и му обясни всичко. Лично на него или му пиши лично съобщение. Но наистина, ако имате чувства кажете си всичко и си обещайте да не се лъжете повече.
Просто след това, ще ви е малко по-трудно да си имате доверие.
Успех
Flower

8.   Признай му коя си, така ще разбереш и той колко държи на теб.