Наистина няма любов
Години съм до един мъж, гледа ме в очите, кава колко ме обича, плаче като не ме е виждал дълго, в същото време не спира да си разменя телефона с други жени, да флиртуват с смс-и, понякога това прераства и в срещи, дори секс. Кажете ми, ако обичаш истински и жената до теб ти дава цялата си любов, ако и ти обичаш-ще се виждаш ли, за да флиртуваш с други. Това не е любов, нали? Съсипах си здравто за него, големи хора сме, би трябвало да сме открити един с друг, никога сам не си е признавал нищо, сама разбирах. Мъж на 40 г е, още живее с майка си и баща си, какво изобщо очаквам. Да не говорим, че една стотинка не съм му поискала за толкова години, а на мен той не спира да иска, дължи ми стотици, сега дори ми предстои отпуска, а му дадох всичките си пари и през отпуската трябва да стоя у дома. Това е евтин слагач и не струва, нали? Просто ползва правилните думи да омайва жените, но такова поведение не е мъжкарско, нали? Нали не си струва повече и ден от живота да си пропилявам с него? Само да спомена, че с мен не излизамкрие че е с мен, а излиза всяка вечер с друхи хора. Това е за да има паралелни връзки, нали. Колко я закъсах емоционално, заради един "мъж"

Коментари

1.   „Мъж на 40 г е, още живее с майка си и баща си, какво изобщо очаквам. “
Ами тогава, защо си си губила времето с такъв?
Мъж, който след завършване на образованието си (средно или висше) живее при родителите си е чиста проба загуба на време.
За какво „омайване“ говорим - човекът е комплексар, неудачник и може би повече (по-малко) и явно бройчиците му вдигат самочувствието. В същото време си остава (и ще си остане) домашното кученце на мама. Една жена има за такива - майчето, останалите са секс кукли. Човекът яко го тресе Едиповият комплекс. Защо си губиш времето с такъв? Няма да го промениш, това е сигурно. На 40 г. човек е вече изграден характер (БЕЗхарактер в случая)

2.   Не знам какво очакваш да ти кажем предвид нещата, които си изброила. Очевидно е обаче, че колкото той, толкова и ти си заслужаваш ситуацията. Все пак ти седиш при изброените негови действия.
Номер 1, това след завършването и изнасянето, само за мъжете ли трябва да е актуално, ами жените?
Няма как да не си жена предвид този коментар :)

3.   Когато обичам истински, другите жени ми изглеждат направо безполови!
М 31

4.   Не е луд този, който яде баницата, моме... Луд е този, който му я дава!

5.   Не бива да си с него мила не те заслужава такъв помяр като него незнам защо си, си губила времето с тоя да си ги бройка намери си свестен и отговорен мъж който ще те цени и ще те дари с обичта която заслужаваш Александра на 17

6.   От 1 до 2 - да, и за жените се отнася. Самата аз се изнесох 1 седмица преди 19-годишния си рожден ден и от тогава и съм всела никакви пари от нашите, но пак казвам - до завършване на образованието, може и висше да е. Лошо в това няма, но до 45 г.?
Това не е нормално и за жена, и за мъж. В случая ставаше дума за мъж, затова така писах.

7.   Бягай, бягай и не задавай въпроси! Ситуацията е повече от ясна. Не държи на теб, а камо и да те обича! Ползва те за материални облаги! Сълзите са театър! В последно време има безброй подобни мъже от всички възрасти. Използват добротата и морала на жените. Научи се да обичаш себе си преди всичко, да задоволиш своите нужди и ако ти остане нещо можеш да си разрешиш да помогнеш на някого, но никога не се жертвай!

8.   Наистина, какво да ти кажем - ти самата напълно осъзнаваш нещата. До какво ли не води страхът на човека да не остане сам...