Изневерих ли на приятеля ми?
Здравейте! Пиша за да споделя историята си. Имам приятел от 8 месеца. Преди 5дни се скарахме жестоко и уж се разделихме. След 2дни аз излязах с мой приятел, с когото не бях излизала от една година. Първоначално беше само кафе и лаф. На другия ден пак се видяхме. Прекарахме целия ден заедно с негови приятели. А вечерта той ме целуна два пъти. Вчера отново излезнахме и пак ме целуна. Но аз не искам да съм с него. Постоянно се дърпам, а той ме преследва. Държи ме за ръка, все едно ходим. Сега с моето момче се опитваме да се съберем. Дефакто аз не съм му изневерила, защото не сме били заедно, но ако му кажа ще съсипя всичко. Това беше огромна грешка, тъй като през цялото време си представях, че съм с приятеля ми. Тоест този ми помогна да осъзная, че никой не може да замени най-красивото в живота ми!

Коментари

2.   Не признаваш в никой случай какво е станало и ти самата го забравяш. Не е кой знае какво. Ако някой му каже-отричаш.

3.   Кажи му, истината преди всичко. Ако не си искала да се случва, да не беше излизала. Честността в една връзка е най-важното за мен. Аз никога не лъжа моят мъж. Още докато бяхме гаджета се случи да сгафя като теб, без секс, но му го казах веднага - още на следващия ден. Той е ревнив, аз също, но го прие и ми го прости. Аз на негово място не знам дали бих простила, но все пак идеята ми е друга - бъди честна, не допускай под завивките на вашите отношения лъжата, та дори и да я замаскираш под стандартното -"не излъгах, просто не казах цялата истина". А другия го разкарай, бъди по-твърда и ще се откаже. Върти се около теб в момента защото ти му го позволяваш.

4.   Всеки има такива моменти на колебание. Аз го имах миналата седмица(за 5 пръв път от 5г. ) с моята приятелка. Излезнах с друго момиче без да й казвам, но не правихме нищо с това момиче, само малко ходихме прегърнати и хванати за ръка. После казах на приятелката ми какво съм направил и че се съмнявам дали не искам да скъсаме. След като се разплака пред мен, аз също се разплаках, тя ми преразказа най-хубавите ни моменти и осъзнахме че не можем един без друг. Прости ми и вече една седмица сме преоткрили връзката си и сме на 7-то небе. Само секс и закачки. Ако те обича истински, ще те разбере и ще прости малкото кривване. Щом не сте се мляскали с часове и/или правили секс. Това се прощава щом си спряла. Лошото е че някой хора не се осъзнават на време и не спират като нас със теб. А истинската изневяра унищожава връзката. Изневериш ли с друг/а после никога не е същото с човека който истински обичаш.

6.   Хехе колко е лесно нали? Скарвате се, зарязваш го, лягаш с другия и не си виновна?
След месец пак се скарвате или ти писва, казваш че искаш временна почивка и хоп, отиваш пак да си легнеш с тоя и не си виновна?
Мое объркано и младо момиче, доста са ти сбъркани разсъжденията от там и връзките, нещата обикновено не стават по-добри с годините, защото характера става все по-силен и манипулативен.

7.   Абсолютно съм съгласен с горния коментар!!!

Всичките женки сте такива - омръзва ви някой и айде давай първия срещнат. Става квото става, решавате, че първият много ви липсва и сега "Ама как да му кажа, аз не съм виновна, ние бяхме разделени.. " и бла-бла-бла, бълвочи..

Без коментар. Не заслужаваш това момче!

8.   Постъпката не е на много зрял човек, поне така изглежда. Ако нямаш пълнолетие ще го разгледаме като детска простотия.

9.   Номер 4, обръщам се към теб лично - това твоето не е колебание, а чиста изневяра.

10.   Всъщност не е нужно да казваш на приятелят ти за тази случка, защото рискуваш нещата между вас да се провалят окончателно. Но те съветвам да си помислиш хубаво какво искаш. Дали наистина харесваш и цениш това момче. Не вярвам някой да може да те целуне насила... при това два пъти. Нито пък насила те е извел на кафе. Просто малко лекомислена ми се струваш, скарали сте се за 2 дни и хоп, при друг. Не става така..

12.   Не се води толкова лоша изневяра, тък като не си правила секс, но все пак си избързала да се хвърлиш в целувките на друг.
Той винаги може да се опита да те целуне, но ти си тази, която му дава разрешението.

Кажи на второто момче, че тези целувки са били грешка и си се чувствала слаба, защото си се скарала с приятеля си.

Можеш да кажеш на приятеля си, че си излизала с едно момче, виж реакцията му и ако не се ядоса много, кажи че момчето е искало да те целуне, ако това не го засегне, бъдете заедно

13.   Мале и си излязла без Бурка!!!
Я стига глупости 21 век сме, излизането на кафе дали е изнеяра? Нежелана целувка дали е изневяра? Държане за ръка дали е изневяра?
В 21 век понятието изневяра има друго значение не като значението й в 19 век. Изневяра е сексът по твое желание, изневяра е промяна на чувствата ти към партньора и насочени към друг.

14.   Не е изневяра. То целувките не са изневяра. То и свирките не ги броя, ти съвсем като дете.

15.   Не казваш абсолютно нищо. Казваш но оня другия да се разкара и това. Аз така бих постъпила