Годежен пръстен... за развод
Женен съм от 27 години. Със жена си съм свикнал и
нямам оплаквания. Но обичам друга жена, от три
години. Намислил съм да подаря на тази другата жена
пръстен специален за Нова Година. Мисля, че не е
редно, но според мен ще бъде много сериозен знак
от моя стрна, че взех решение за развод. Как мислите:
Дали ще се почувства по специална или ще заложи
пръстена в първата заложна къща.
Много неща преглътнах за тези 3 години, но ако ми
продаде пръстена наистина ще я намразя.

Коментари

1.   Не разбрах точно въпроса? Ти смяташ да й подариш годежен пръстен , но се опасяваш, че тя ще го продаде ? Къде си тръгнал да се развеждаш след 27 години брак, при положение , че имаш такива опасения, не разбирам ? Да не си се побъркал нещо?? Я малко помисли за жена си и за това какво ще й причиниш , явно тази дето може да продаде пръстен ХИЧ не си заслужава.....

2.   Човече, та ти и нямаш доверия за един пръстен, а какво остава за други по сериозни неща?

3.   Като се съмняваш-не подарявай, отде ги имате тези пари бе хора?Аз искам да подаря едно цвете,без целофан и панделки,бледа роза....

4.   Според мен не си разваляй семейството щом нямаш оплаквания от жена си.Тази новата е с теб заради пари, щом непрекъснато разпродава подаръците ти.Тя те смучи човече, осъзнай се.

5.   Ето още един, които у полудял и е решил да затули истинското в живота си... Всичмки май отиват натам.... ? Стегни се бе момък... Живота не е да подаряваш пръстени, а да поддържаш женичката и семейството си...!!! Късно ти е да се разделяш със замах и да се водиш от члена си...

БарБи 20г.

6.   Ясно каква жена обичаш.Как може да е влюбвате в такива жени-пълни к.... !? След като не цениш това,което имаш,купувай й пръстен,жени се за нея,но после да не се оплакваш...

7.   Ами пич ти напълно заслужаваш тази своя "обич"!!! Разведи се с жена си освободи я от лицемерието и глупоста си, може да и се усмихне щастието и да си намери свестен човек. Ожени се за тъпата и алчна курва - тя ти е по мярка, не се тревожи докато има какво да продава ще е с теб, като те фалира ще се прехвърли на друг"умник". Има хубава приказка, добре, че има будали, иначе тарикатите ще измрат!!!!!!!!!!!!!!!!!

8.   №7, много ме изкефи!!! Добре че има будали... Дори не ми се ще да се обръщам към това "ку-ку" със съвет. А бе кво ви става, на вас мъже около 40-50, та така избучавате. Всички лудвате да си търсите любовници, пък после: "дали ще ми гепи парите и ще ме зареже"? Ами заслужено ще е, щом предавате съпругите си след толкова години брак! Да не си мислите, че така ставате по-млади и хубави?

9.   Рискувай. Сигурно и тя е преглътнала доста неща за тези 3 години чакане... Време е да обърнеш страницата и риск печели риск губи, в живота е така.
Успех дано всичко мине възможно най-малко болезнено!!!

10.   Към 9 В смисъл подредила е сергията и чака най-печелившата стока ли? Тоя е женен и от него има далавера, ще продам туй онуй и все ще съм на кяр, а тя тъпата му жена да духа супата.......нали го обича без кинти.......

11.   Защо ще чакаш до Нова година като си решил? Защо мислиш, че ще заложи пръстена? Довери се на инстинкта си и сам решавай. Тук някой по-скоро да те обърка...

12.   От 9 към 10 А Вие окъде добихте цялата тази информация?:)))

13.   ОТ АВТОРА

Да не си мислите, че на мойте години аз свалям жените
като им предлагам брак и им купувам годежни пръстени.
Циганите предлагат брак, без да го сключват, а бълга-
рите взеха да живеят като циганите на семейни начала.

Докаде стигнах децата да ме учат как се правят деца.
Вчера ходих с жена си в Окръжния град по работа и
да вземем студентската книжка на нашия син от общежи-
тията където живее, защото е болен с температура, която
не може да смъкне вече няколко дена и тъй нататък........

Да не мислите че, ми е много лесно да взема решение за
развод. Че аз още не съм готов, въпреки, че съм решил.

Жената която обичам е на 34 години. Живяла е само
на семейни начала и май това и стана практика. В момента
е много, много далече и ми каза, че като си дойде ще се
разберем. Никога не е сключвала брак, никога не е
имала стабилен мъж до себе си, никога не е имала свои
деца. Няма дом, няма нищо.

ТА ВЪПРОСА МИ БЕШЕ:
ДАЛИ КАТО И ПОДАРЯ ГОДЕЖЕН ПРЪСТЕН, ЩЕ СЕ
ПОЧУВСТВА ПО СПЕЦИАЛНА.

Въобще не ми разправяйте, колко е голяма курва, аз си
я зная. Тя мене ме пази за накрая като черешката на
тортата. Докато стоя при жена си немога да и ставам
чорбаджия на пу..ката и.

От 2 години нещо ме гложди под лъжичката, под
ребрата. Прочетох някъде, че човек в моето положение
в силна стресова ситоация отприщва развитието на рако-
вите клетки в организма си. Ето още не съм станал и
гледам пред къшите капак на ковчег а беш
е само на 53години. За 3 месеца свърши човека.

Когато съм с другата жена, нищо не ме боли и ми иде
да полетя като птица, Аз насън летях, видях как
изглежда нашата къща от горе и се чудя откъде знам как
изглежда. Беше много красиво.

Освен мене, никой няма да и подари на тази жена
годежен пръстен. Пък аз съм си оставил вратичка.
Не е казано че ще се разведа. Рибата е още в морето
вие ми ебахте мамата от критика. Искам мнението на жени.
В крайна сметка те получават пръстена.

14.   Искаш мнение от жени? Глупчо, коя жена ще се откаже от пръстен с диамант, нали за годежен говориш, а годеж се разваля, причини...винаги ще се намерят! А защо искаш тя да се почуства "по-специална"? А щом искаш да я зарадваш, не търси поводи - купи и пръстен, може и дом да и купиш, ако това е по възможностите ти, ама да си е съвсем от сърце, дори цвете да и купиш, пак ще я накараш да се почуства "специална", така мисли една нормална и хубава жена...в случая, АЗ...

15.   От автора

Пръстена ще бъде първата крачка.
Тя си подари всичките златни пръстени. Не съм ги купувал
аз. Каза ми че ги мрази. Иска нещо малко сребърно и
да и бъдело на сърцето. Е ще и го купя това малко
нещо. От сърце ще и го подаря. Другите работи нейните
тъпкачи да и купуват.

16.   От №14: Явно ти си мазохист!!! Или ти се иска да впечатлиш една жена, ами подари го на твоята, тя другата нали си има "тъпкачи", те да подаряват!!! А коя ще е втората ти стъпка, щом тази е първата? Любопитно...

17.   Tой автора е влюбен ама се прави на мъж и не си признава , атова за тъпкачите е недоказано , може да е неоправдана ревност защото не може да е с нея винаги -купи и пръстена и и сподели как се чустваш ,това не те прави слаб а напротив , само истинските мъже имат тази смелост

18.   Тоя автора ,обаче наистина е луд. Каде си тръгнал на тези години? Естествено е че ще има тъпкачи, от тебе какво да очаква? Умрялия ти х...й ли?

19.   Евала номер 18. Кажи му го на тоя изперкал тъпак, той след някоя друга година памперси ще носи, тръгнал на ебач да се прави. Ей докато има такива глупендери като него , ще има и алчни кучки като мацката дето си продава пръстените....

20.   От автора

Няма да и купя нищо. Ама заради такива като номер
18 и 19 някоя млада жена ще вземе пак да се
оплаква, че ние женените мъже не се развеждаме.
Въпреки това аз винаги ще си я обичам и никога
няма да я върна ако ми се обади.

21.   Ами обичай я бе тъпанар!!На колко години е твоята жена?Въпреки това направи съпоставка,но трезва.Да не се окаже,че единственото с което я превъзхожда въпросната мацка е по-малката и възраст!На 34 с няколко връзки на семейни начала би трябвало поне едно дете да е създала.Какво си се побъркал по тая жена?Какво е направила за толкова години и с толкова мними семейства?Имаш голям син,на него му прилича да подарява пръстени.Ти къде си тръгнал смотан?Ами жена ти?Ами сина ти?Поне той ще се срамува от съвършената ти тъпотия!Никой не иска да има смахнат баща.Разведи се и то бързо за да одтървеш добрата си съпруга от лицемерното си присъствие.Направи им поне това добро.Пък купувай пръстени,коли,тоалети и си бий тъпата глава сам!

22.   Не се ли страхуваш, че като се събереш с тая курва и тя ти бие шута, ще останеш сам с разбито сърце на тази възраст. Тогава дали ще летиш в облаците или ще те връхлетят болежките, от които се страхуваш. Глупак!!!!

23.   Абе ти си голям тъпанар.

24.   Голям глупак си бе мъжкар.Върви се прегледай.

25.   Странно нещо са жените-когато си го слагат с по-млади,с първия срещнат,с колега и т.н. било от любов,а пък тебе как си те оплюха! На тези год.трябва да си разбал,че с жена на глава не се излиза-достатъчно е да прочетеш изповедите и коментарите им.
Успех

26.   ТЪПАНАР ТЯ ТИ Е НАПРАВИЛА МАГИЯ.

27.   Смахнат,а когато ти мине цикъла и милата дама те зареже както заслужаваш/тъпаците винаги са прекарани отвсякъде/,къде ще се денеш?Жена ти няма да те иска ни жив ни мъртъв.Ама и никоя друга няма да те иска,защото ти си публично"бита карта".Спокойно умнико просто поискай съвет от коя да е жина-цикълът рано или късно ти минава.Само че при теб ще има последици.