Нещастен гей..
Здравейте, пише ви един нещастен гей (дори аз се изумявам, че се наричам така) но да нещастен гей съм. Аз съм на 19 години и от ранното ми детство осъзнавам, че съм различен. Заглеждах се по момчета вместо по момичета и обкръжението ми се състоеше само от момичешка аудитория.
Винаги са ме обиждали, че съм гей, педал, педерас, но никога на никой не съм се връзвал, защото се смятам за силен характер. Почнах да усещам, че съм нещастен, когато станах на 18.
Замислих се за бъдещето и за това, че искам да имам сериозен приятел, на който да разчитам, защото все едно всички тези обиди през годините вече ми натежават и не мога да се справям сам. Проблема е там, че съм срещал добри хора, но сам съм ги отблъсквал, защото съм хубав и знам това, и всякаш се възползвам и искам да притежавам хората, а не да ги обичам, а в същото време очаквам разбиране, и повечето се възползват от мен само, за да правим секс. Проблемът ми е, че искам да срещна добър човек, но не знам как да го задържа след това, объркан и разгневен съм на себе си и света.

П. П. Благодаря на прочелите обърканата ми история..

Коментари

1.   Какво като си хубав. Нима е толкова важно? Сега си хубав, след 10-20 г. няма да си. Спри да мислиш кой е хубав и кой грозен, а си намери сериозен човек с вътрешна красота

vova4ka

2.   Това, което си написал важи за абсолютно всички. На мен лично не ми харесва това, че си написал "нещастен гей". Няма значение какъв си, а само това, че си нещастен. Мисля, че сам си си намерил решението: ти казваш, че понеже си хубав се възползваш от хората и това ти пречи да имаш стабилна връзка. Ами... забрави това, че си хубав и може и да получиш това, което искаш - връзка. Е, може и да не се случи, но така е с всички. Просто се надяваш...

3.   То в днешно време не можеш да намериш щастлив хетеро (мъж/жена) камо ли гей :)
Или се "преквалифицирай" или се подготви за още по "забавни" моменти :)

4.   Е как няма да си нещастен, като модата на обратните бавно отшумява. Да, модата, защото е мода и нищо повече.

5.   Аз също съм гей, но на 17. Живея с майка си, имам само приятелки, не мога лесно да контактувам с момчета и мен са ме убиждали, знам какво ти е.
Мога да ти кажа, че не си нещастен защото си гей... не си мисли, че това е нещо лошо само защото обществото го мисли. И аз искам да срещна идеалната половинка но не бързам, живота е пред нас.
Не виждам каква е причината да се гневиш и да се самозалъгваш. Сигурен съм, че ще намериш някой, който да те приема такъв какъвто си! Горе главата и най-вече мисли позитивно, това е задължително.
:)

6.   Еми мен, ти сам виждаш къде ти е проблема - хората не са просто някакви пионки в играта ти, а са независими личности със свободна воля и различни предпочитания - точно като теб самия. Никой не обича да е пионка и да го доминират (е, може би има и такива ентусиасти, но те имат някакъв сериозен проблем с психиката си, ако питаш мен). Уважавай за да те уважават! Това, че си гей няма никакво значение - и хетеро да беше, пак щеше да имаш същите проблеми, само че по отношение на жените... та не си търси оправдание и успокоение в това, че си гей. По-скоро се опитай някак си да осъзнаеш, че другите хора са ти напълно равностойни. Тогава ще се появи и правилният, добър човек, за който си мечтаеш, а ти няма да го пропуснеш, нито ще го отблъснеш с незрялото си поведение.

7.   Споко де, ще намериш някого.За всеки влак има пътници.

10.   Ако ще и хетеро да си, комплексарите все ще ти намерят косур и ще ти се подиграват за нещо.

11.   Мисля, че доста дълго си отричал пред себе си истината и когато си събрал смелост да се покажеш на света, какъвто си, гледаш да си наваксаш пропуснатото. От там идва и желанието да си център на внимание и да 'използваш' партньорите си. Познавам много гей-двойки, които са стабилни, но повечето са над 25 годишни. Дай си време да изясниш какво искаш от една връзка и какво можеш да предложиш на отсрещния човек и нещата ще се случат от само себе си :) Ако до сега си нямал сериозни взаимоотношения - нормално е да си объркан и да не знаеш как да се държиш, какво търсиш и т. н. При всеки е така, това че си гей не е голяма работа, хората вече свикнаха с това.

12.   10, демек "ние сме супер, а другите са ни виновни за всичко!" ?