Писна ли ви от несполучливи опити :)
Пиша това в изблик на чувства :))). Смесени - на разочарование, лек гняв, веселост и объркване.
За инфо - жена съм, 30 г., вече над половин година сингъл. Знам, че искам сериозна връзка и уж я търся, доколкото това може да се търси. Но не искам да съм с някого на всяка цена. От друга страна, съм се отказала от илюзията, че любовта винаги връхлита като ураган и те помита. Навита съм и на по-кротко развитие хаха. Опитвам се да съм практична. Може би греша? Когато се появи някой кандидат, търпеливо изчаквам как ще се развият нещата. И май това ми е една от грешките ми. Защото дори и да не усещам привличане към мъжа, се насилвам да намеря нещо, което да харесам у него, ако го намирам за горе-долу приемлив вариант. А още по-лошото е, че уж съм решителна, а в крайна сметка винаги чакам да ми дадат знак за одобрение и желание да се случи нещо повече, дори и с мъже, с които не си пасвам и не харесвам особено. Естествено по този начин не се получава нищо. Човекът отсреща усеща липсата на химия и силен интерес.

Наскоро ми се случи точно това: 1ва среща - не усещам нищо към човека, няма емоция, никакво физическо привличане от моя страна, от негова има. Целувки по негова инициатива. На следващия ден се самонавивам, че трябва да дам шанс, човекът не е лош :)). Втора среща - започвам да изпитвам физическо привличане, оттам и главата ми се замъглява и си викам "бе може и да се получи, май ме кефи пича". Ок, ама мъжът впоследствие се размисли, че не изпитва силни емоции, че има само интерес към мен, че не знае точно какво иска и бла-бла. Хахах, не е ли ирония това? Задава си точно същите въпроси, които аз имам навика да потискам...

Надявам се на комични и добронамерени коментари и споделяне на случки от необвързани хора на моите години. На вас писна ли ви? И как се справяте с кризата на тази така хубава възраст?

Коментари

51-54 от 54

51.   Ами аз просто се опитах да спра "ноетиците", понеже темата очевидно е за съвсем друго, ама те толкова са се вживяли, че без да искам, ги надъхвам още повече:)
Авторката, ти по-добре се замисли все пак защо излизаш с мъже, които не харесваш :)
_Az_

52.   до 50 - гледай "Всемогъщия Брус" (Bruce Almighty - има го и с бг аудио) с Джим Кери, който е на обичайната си висота (уникален поучителен филм с много дълбок смисъл, прикрит зад хумор, и с биографични елементи на Джим Кери) и ще си отговориш. На кратко - за конкретен човек не става, той си има свободна воля.

53.   48 Пиши някакъв ник да знам, че си ти. Но с мисълта можеш да отблъснеш любимия човек от теб и да се разделите и затова те питах обратния вариант дали го има.

Zake

54.   48 можеш да дадеш линк да видя към коя тема си писал?
Zake

51-54 от 54