Търся филм
Здравейте, ще се опитам да дам колкото се може повече информация за филма, който търся:
Разказва се за крал/принц, който от миналото се телепортира в бъдещето( в един музей). Той не знае къде е и какво става. Всичките новости са шок за него. Там той е с неговия слуга. Той вижда една жена, която му е много позната( неговата възлюбена, но от неговото време). Отива при нея и нещо си говорят( не помня) Той и казва че я познава, пита какво е станало със сватбата и т. н. Тя му показва календара и той признава, се сеща, че е в бъдещето. Тя го прибира в дома си. По път той е в колата, а слугата му тича по колата така, както тича и по коня му. М/увр. онзи крал ще получи шок от 20та км/час, с които кара колата и го е мн страх и моли да намялят още. Когато стигат в къщата на жената краля мн се кефи на лампата и си играе с нея, както и с чешмата, и с миксера.
Сещате ли се кой може да филма????
Заглавието беше нещо от сорта "Магьосник от бъдещето" или де да знам.... Помогнете, моля

Коментари

1.   "Гости от миналото" се казва филма с Жан Рено.
Доколкото разбирам, говориш за холивудската (американската) версия, която се казва "Just visiting". Защото има и френска версия ("Les Visiteurs") - със същите актьори, но е от 3-4 части и е доста по-интересна.

Има ги в Замундата, даже с дублаж на български са някои.
Страхотни филмета! Смееш се до припадък.

2.   много са яки , препоръчвам ти да гледаш френската версия

3.   От авторката- наистина са много смешни, благодаря много.

4.   Така си го разказал, че и аз непременно ще го потърся! Видя ми се смешно и интересно! Обичам такива филми!

5.   благодаря за тази тема и за коментара към нея! този филм е страхотен, но не се сещах за заглавието. това ме подсети да го изгледам пак.

6.   "Гости от миналото"
Но френската версия е по-добра. Любимата ми комедия.

7.   Препоръчвам ти да гледаш:

Superbad - Суперяки

American pie - Американски май 1,2,3,4

Scary Movie - Страшен филм 1,2,3,4,5 - 5 е с subs!!!

Dude Wher's my car? - Пич къде ми е колата ...

Има и още и се сещам ама не си заслужават тея просто са ме скъсали от смях още от 2007 г. :D :D :D