Зарязах я, защото е пълна, но сега съжалявам
Аз може би съм най- големия тъпак на света и с право можете да ме обиждате колкото си искате. Имах до себе си момиче, на което можех да разчитам, с което да говоря за всичко. Тя не беше типичната красавица, беше красива по свое му, не беше модел на Виктория Сикрет, беше леко пухкава, не много, но не беше кльощава, имаше не повече от 6-7 килца отгоре, но пък беше истинска. Чувствах се прекрасно с нея, докато един мой приятел не ми говори дни наред, че ако продължавам да съм с нея всички щели да ми се подиграват, защото не била с перфектното тяло и т. н.. И аз без да мисля я скъсах.

Но след седмица осъзнах каква огромна грешка съм направил. Опитах да говоря с нея, но тя не поиска да ме чуе, и тогава осъзнах какъв идиот съм и колко много съм наранил това прекрасно същество. Говорих с братовчедка й и тя ми се накара и ми каза, че ако съм я обичал толкава, колкото съм твърдял е нямало да я скъсам заради мнението на другите. С тези думи сякаш ме цапардоса с мокър парцал. Но истината е, че я обичам страшно много защото е най- прекрасния човек, когото познавам. Боли ме страшно много. И съм готов на всичко да си я върна. Има ли начин пак да е моя?

Коментари

2.   Постъпил си глупаво, извади си поука. Ако момичето има някакво себеуважение не би била пак с теб, не и в близките месеци/години. (казва ти го мъж)

3.   Това нещо
1) е написано от въпросната пълна
или
2) е написано с цел да бъде прочетено от нея

4.   Аз няма да те обиждам спокойно, защото сигурно и аз щях да направя същото като теб, но и същото като нея. На нейно място аз никога не бих се върнала при теб, но имаш радостта да знаеш, че повечето момичета не са като мен :D Та сигурно има начин да си я върнеш, но не знам какъв е. Аз те съветвам да продължиш напред, най - вече защото дори и да се съберете вече няма да е същото между вас, тя няма да ти има доверие, ти ще постоянно под напрежение, не си струва.

5.   Еми ти си знаеш колко си зле.. Даже няма смисъл да те критикувам.
И нека това ти е за урок: да се научиш да оценяш нещата не само по опаковката.
.. аа и да започнеш да имаш собствено мнение, особено за неща, които касаят лично теб. То на това, ако не е способен един мъж.. (и за жените се отнася също)

6.   Първо - не си на повече от 17.
Второ (следствие) - историята ти е за ''Тийнейджърски'' понеже тук последното, за което става дума е любов.
Трето - имаш страхотни приятели.
Четвърто - да, прав си - тъп си!

7.   Истината е една- от приятели по лошо няма, особено що се отнася до едни такива уж приятелства в млада възраст, не доказали се от живота и времето. Тъпото е, че много млади хора правят най невероятните грешки, гафове, велики простотии, опасни за здравето им неща именно под влиянието на "приятели" в ранната си младост. За щастие след поредица от такива грешки повечето се осъзнават и се отдръпват от тази приятелска маса и отсяват верни хора до себе си.
Тъпо си постъпил, млади момко, едно ще ти кажа- падай на колене, вземай цветя, посипи си главата с пепел и се моли да ти прости. Обидата е голяма, но ако те обича, имаш шансове, любовта прощава всичко.

8.   Добре... прескачам момента с това, че искам да ти се накарам едно хубаво.

има начин да си я върнеш.

Трябва да се направиш на клоун, за да й покажеш, че не ти пука от приятелите ти и че си готов да се унижиш само и само заради нея. Ако тя те обича няма да ти го позволи - спокойно.

Пред всички падаш на колене и започваш да обясняваш колко голям идиот си, как искаш да си я върнеш, колко много я обичаш и молиш за прошка. Заявяваш, че си сбъркал като си се вслушал в думите на някакви завистници и чакаш присъдата.

Ако те отреже, започваш да пишеш писма. С нахалство към прогрес - нека разбере, че наистина съжаляваш. Ако трябва си напиши на стената във фейсбук " Съжалявам, че съм такъв идиот и загубих момичето си, заради това. Моля те, мила, върни се при мен. Липсваш ми! "

Успех!

9.   Горкото момиче, това е голяма травма да знаеш. С право ти се сърди. Зарежи братовчедки, приятелки, телефони, говори очи в очи с нея. Извини се, кажи какво чувстваш, искай втори шанс. Ако ти прости супер, ако не да е жива и здрава и я пусни да си върви по пътя.

11.   Жени колкото искаш!

12.   Авторе, ако не е тайна, на колко години си? Не мога да повярвам, че мъж ще остави жената която обича, заради глупавите коментари на елементарните си приятели. Явно не я обичаш достатъчно... Ако бях на мястото на жената НИКОГА нямаше да ти простя. Аман от идиоти без собствено мнение.

14.   Порасни! Но всъщност.. има време за всичко: ще се наъчиш да не следваш някой неща, които друг или пък модата ти набиват в главата. После ще възмъжееш. Това се нарича Опит. Ще дойде време и ще се осъзнаеш. А за приятелите ти : я помисли, дали нарочно не са те поттикнали да скъсаш.

15.   Познавам един, който ходеше с дебела. Ходеха доста време, ожениха се. После тя отслабна и знаеш ли какво ми каза: този мъж за нищо на света няма да го оставя и няма да му изневеря, защото дори когато бях дебела, той беше до мен и затова съм сигурна, че е с мен заради самата мен, а не заради това как изглеждам.

16.   Верно ли? ! За 6-7 килограма отгоре си оставил момичето. А собствен мозък имаш ли ти? Колко точно я обичаше че две приказки от приятел ти бяха достатъчни да я оставиш? И още ти драги какви мерки имаш? Нима си Аполон. В идеалното тегло ли си. Погледни се в огледалото помисли си хубаво. Не те боли страшно много още може защото повече няма да я имаш. Въобще ти никога не си я имал. Ти нея я отряза заради 6-7 кг да видим какво ще правиш когато някоя мома те отреже за това че пениса ти е по малък от този на останалите и партньори. Като знам мъжете колко сте чуствителни на тая тема голяма веселба ще падне. За протокола жена съм 165 висока и 54 кг... не че нещо ама да не кажете, че съм злобна дебелана за това такива му ги пиша на тоя.... загубеняк.

17.   Купи й един огромен букет с любимите й цвета и отиди да се извиниш на момичето. Отиди в тях направо. Много глупаво си постъпил.

18.   От цялата история разбрах 1 нещо: Склонен си да слушаш мнението на другите вместо да се вслушваш в своя разум! Нека това да ти е обеца на ухото и да знаеш вече, че другите не трябва да управляват живота ти... А колкото до момичето ако е било писано да е твоя ще е.

19.   Аз може би съм доста по-пълна от нея, но и аз не бих простила. Ние (по-пълните), когато обичаме някой се раздаваме докрай. Не знам защо момчетата се хващат за коментарите и мненията на другите. И ние всичко можем да дадем.

20.   Знам, че Казанова е харесвал по- пълнички жени, защото ситата жена е щастлива жена хаха. Авторе, порасни, ако искаш да задържиш до себе си, която и да е жена и помисли добре върху обкръжението си и дали наистина искаш приятели, които биха те оставили и подигравали, защото жена ти има 6-7 килца в повече... Пък и 200 да бяха, това не им влиза в работата!

21.   Ок, аз съм момиче, което доста е варирало с килограмите. Винаги съм била красива в очите на тези, които могат да ме оценят. Имам стегнато тяло. Но дори и да не беше така, оценката винаги трябва да е до излъчването и начина на комуникация. Всеки има и лоши дни. С един човек си заради много неща, има цял арсенал от критерии да си с някой, важно е какво е теглото, което поставяш на всеки един от критериите във формулата за оценяване. Когато нещо във формулата ти куца е необходимо преосмисляне. Добре е, че си видял грешката си, замисли се за бъдещето, ако се промениш дори и да не си с нея все някога щастието ще ти се усмихне. А да и това ми звучи като вкопчване в нея, отговори си на въпроса какво е любовта. Тя е цвете с много цветчета, един човек ако е всичко за теб това е робство, твоето робство, замисли се. Има 6 вида любов, отвори се за всяка една от тях - Ерос, Лудус, Филия, Агапе, Прагма, Филаутия. http://www.spiralata.net/kratce/index.php/psihologiya/1015-6-te-dumi

22.   При мен проблема е следния, че за съжалене не се възбуждам сексуално от по-пълни жени и ако приятелката ми напълнее няма да може да ми става и тя сама ще ме зареже, така че те разбирам определено. Определено моята приятелка качва. Сега е 168/54 кг, а беше 46-47 кг като се запознахме, но за щастие не е качила на дупето, а на корема и лицето и на други места, тя беше адски слаба преди, но е над моят критерии и моят идеал за жена определено с поне 3-4 килограма. Определено постепенно в секса ще изгубя желание и възбуда, ако продължи да качва и тя го знае, но няма да я изоставя, ще се боря психологически да се отърся и да започна да харесвам и нормални жени, а не само кльощави, а пък за дебели да не говориме, първия ми път с жена бе с дебела, никога не искам да се връщам мислено към подобни неща, но има хора, които се възбуждат от такива