Женски номера ли са това?
Здравейте, не съм много наясно с женските номера, затова реших да се посъветвам. Забелязвам как някои момичета след като разберат, че са обичани от някого и не споделят същите чувства веднага търсят най-близкият мъжки субект за да накарат ухажорът йм да спре да ги преследва, чрез ревност. Вярно ли е това? Обичам едно момиче, което не таи същите чувства. И постоянно ме караше да остана с впвчатление, че е по заинтригувана от моя приятел отколкото от мен. Да я питам ли дали има чувства към него или е очевидно след като не излиза с него.... вълнува ме това?

Коментари

1.   Може би е правилно да я попиташ, но аз и това не бих направил. Направи се, че не ти пука кой харесва, пък после може да те потърси. Някой се правят на недостъпни тогава, когато проявата на интерес е най-голяма. Колкото по обичани и желани се чувстват, толкова повече тровят.

2.   От къде знаеш, че тя не споделя твоите чувства? Говорили ли сте за това? Може би споменавайки за твой приятел иска просто да те накара да ревнуваш и да види наистина ли имаш чувства към нея-:)))
Тифани

3.   Жените(повечето), когато се почувстват харесвани правят точно така... типични женски номера... но те са като котките... ако я преследваш бягат... за това ги игнорирай за да се присламчат...!

4.   Според мен и двата варианта са възможни, но определено няма интерес към теб.

5.   E, преди няколко часа момичето, което харесвам ми каза, че не ме харесва. Радвам се, че го направи директно, а не ми въртя "женски номера". На някои дори им е приятно да се движат с цял антураж ухажори и да ги въртят за носа, но тя беше пряма с мен, за което получава моето огромно уважение. Страхотен човек е. Позитивен, винаги усмихнат, приятен събеседник. Отгоре на всичко е красива. Сега ми е много тъжно. Не показвам много емоции външно, но вътрешно плача. С глас.

6.   ***венски номера са пич. :)

7.   Номер 5, хич да не ти пука. Жени много. Щом няма взаимност, значи по-добре, че е постъпила честно и не те е разигравала. Някои жени започват връзка само за да не са сами, обикновено за да запълнят свои вътрешни празноти и разбира се това се случва обикновено след раздяла с доскорошно гадже. Такива връзки обаче са кошмарни и обикновено мъжете после страдат ако се влюбят, защото не след дълго осъзнават, че госпожицата просто не ги обича, а е с тях само заради секс и просто защото не понася да е сама.

8.   Единствения случай, в който ползвах този номер беше след едномесечни системни ежедневни опити да обясня на 1 тип, че между нас нищо няма да се получи, добро момче е, но не го харесвам, а и в момента не търся сериозна връзка. Това последното оправдание беше, за да не го обиждам персонално. Дежурните му отговори бяха: "ще те спечеля" /? !? /, "явно някой те е наранил" и т. н. Стигаше до нахалството да разпитва къде ще ходя и да ми се явява внезапно и той, а аз да се чудя как хем да го накарам да ме остави на спокойствие, хем да не го нагрубявам пред хора... След всичките ми опити да се държа човешки, при поредната му непредвидна поява на разпивка преди ходене на клуб, се принудих да флиртувам с един от наличните приятели, само и само да повярва, че нищо няма да стане между нас. Е, това НАКРАЯ помогна - не истината, а лъжата... ако и ти я преследваш и се натрапваш, нормално е да е стигнала до тези "номера". В коментарите по - горе се наричат курвенски, но за мен курвенско е да се правиш, че не разбираш като ти се обяснява човешки, че връзка с теб е нежелана, сякаш като съм свободна трябва задължително да си легна с който поиска. Като не съм свободна е, тогава евентуално имам право да откажа. Сега като го написах, пак му се ядосах на тоя кретен, който сума ти време се възползваше да ми се натрапва, понеже гледах да му пазя достойнството пред хора и да не го наранявам с грубост.