Не мога да измисля заглавие
Не знам, как да започна историята си, понеже аз самата не мога да си обясня някои неща.. Пиша това тук, с надеждата, че поне 1 човек, може да ми даде що годе смислен отговор,на въпроса как по дяволите се забърках в това?!

С приятеля ми имахме много проблеми, той сякъш не искаше да порасне, не поемаше никакви отговорности, чакаше нещата просто да се случват, движеше се по течението.На мен ми омръзна да гледам "бебе". Тогава се появи ТОЙ. Беше всичко онова, което приятелят ми не беше...Беше здраво стъпил на земята, трезво мислещ.

Започнах да поддържам някакви отношения с него, виждахме се тайно и никои не знаеше за това.

Мина малко време и аз се почувствах раздвоена, обичах приятеля си, но не бях безразлична към другото момче.В крайна сметка реших да прекъсна отношенията с гаджето си временно, докато мислите в главата ми се изяснят.Но това така и не стана, обърках се още повече.В крайна сметка приятелят ми разбра за другото момче, заболя го много.Каза ми, че ме обича, но това не може да го понесе.

Почувствах се свободна и реших, че просто мога да продължа напред с другия.Държа да кажа,че преди да скъсам окончателно с гаджето си, другият не си е позволявал дори да ме докосне,дори за ръка не ме е хващал!

След това отношенията ни се промениха.Казах му ,че съм свободна и вече може да не се крием.
Излизахме всяка вечер, на ден говорихме по 100 пъти по телефона, проявяваше голям интерес към мен и все още е така.Запозна ме с повечето си приятели.

Отначало си мислех,че иска просто секс от мен, но пък после се убедих, че не е така , след като толкова много време дори не ме беше докосвал.Пък и щях да се чувствам зле, понеже щях да го броя като изневяра, а това е гадно и не исках да си го причинявам.

Нямах време да страдам, понеже мислите ми бяха запълнени с друго.Само ,че не искам да влагам много чувства в тези отношения, понеже не знам до каква степен са реални и имат бъдеще.

Бившият ми приятел сега ми пише смс-и, че ще ме върне на всяка цена, ще обърне света за мен.

Проблема е в това, че отново съм объркана.Останах без него и ме е страх да не съжалявам затова,а този другия може да се окаже въздух под налягане.Знам го какъв е, не е много стока.
И бях на два стола,после може да бъда на земята.Ама в крайна сметка какво губя от цялата история?

Коментари

1.   Може би си свикнала със стария си приятел и затова ти липсва... Все пак изглежда доста време сте били заедно. Помисли си дали този втория не е просто увлечение...

2.   Върни се при стария. Преди време направих обратното-заложих на новия и после се тръшках 3 месеца ;)
ХХ

3.   АМАН от несигурни, страхливи, неспособни да вземат решение, незнаещи какво искат момиченца! То има мозък, ма кой да го ползва...

4.   Моме,решавай бързо и недей наранява другия човек.Както разбирам той не е виновен че първия ти приятел е"бебе",нито иска само секс с тебе.Това какво ти говори?Значи ковека е добър и стабилен.Ако не го искаш и ще ми се колебаеш постоянно то дай шанс и на него да намери нещо истинско.Пък ти си се връщай при първия при втория или където искаш.Безплатен обяд няма.Решавай бързо-чакат те двама човека!!

5.   Какво изпитваш към новия??ако е просто привличане се върни при твоето момче понеже разбирам че много те обича и дава всичко и се опитай да го промениш

6.   Хвани се с трети!! ха ха

7.   Xаха