Въобразявам ли си?
Историята е следната - в квартала, в който живея има един магазин от големите хранителни вериги и ходя да пазарувам там почти всеки ден или през ден. В същия този магазин има едно адски сладко момче, което напоследък забелязах, че ми хвърля доста погледи и когато пазарувам и избирам какво да купя, по някакъв странен начин винаги се озовава до мен и подрежда нещо по щандовете. Абсолютно винаги го виждам.... Днес се разминахме и пак ме поогледа доста продължително. И на мен страшно ми харесва! Може да ме помислите за луда, но въпросът ми е следният: възможно ли е наистина да ме е харесал или просто това си са някакви мои заключения? Благодаря Ви!

Коментари

1.   Ние момчетата често постъпваме така, за мен е напълно възможно той да те харесва так, че действай, стига и ти да го харесваш де :)

2.   Харесва те... ходи по-често там, докато най-после те заговори.

3.   Е... ти пък с магазинерски подреждач ли ще се хванеш?!

4.   От авторката до №3:
Никога не съм съдела за хората (ако щеш мъжете) по професията им или по това колко пари изкарват... Когато съществува привличане и от двете страни, смятам, че има много по-важни неща от социалния статус или професията! ;)

5.   Ами виж сега на ден една жена я оглеждат безброй много пъти, още повече ако е красавица с хубаво тяло. Това нищо не значи, имам вечни контакти с очи с много хора от противоположния пол, но досега малко са се осмелили да ме заговарят и прочие. Според мен, ако има симпатия към теб, ще се опита да те заговори и т. н. Не прибързвай с изводите, можеш да останеш разочерована!

6.   3, що да не се фане като има взаимно привличане. Професията ли е най-важната? Сигурно си някой "умник" дето си мисли, че жените трябва да го харесват заради професията му.

п. п. преди да ме помислиш за "магазинерски подреждач" да спомена, че работя в ИТ сферата(програмист), но винаги избягвам тази тема при разговори с момичета. Не желая някоя да ме хареса или намрази заради работата ми.

8.   До 6 от 3: ми фани си магазинерска подреждачка, щом си толкова ербап! Аз ти обещавам, че с магазинерски подреждач няма да се хвана.

9.   До номер 8 - никой не знае какво му готви съдбата. Не бързай! Току виж утре си се хванала с някой "магазинерски подреждач".

10.   пада си по теб. заговори го, виж какво ще стане.

11.   Събира материал за преди лягане :D

12.   Защо утре не му се усмихнеш мило и не го попиташ къде е еди-какво си или не го помолиш да ти помогне да вдигнеш стека вода? Все ще измислиш нещо.

13.   Човекът може да е студент и да си финансира ученето с тази работа. Не бързайте със заключенията, защото познавам точно такива хора, които са работили временно като такива, ама сега са мнооого напред с материала и могат да ви купят и да ви продадат поне 5 пъти.

Така че не реагирайте първосигнално, а първо поопознайте човека, защото може и да не е така, както си мислите. Познавам няколко човека, които сега са милионери, а преди нямаха пари за вафла на децата си и са ми плакали на рамото - както се казва. Не че парите са толкова важни, но казвам, че човек може да е много по-умен и по-хубав човек, отколкото изглежда на пръв поглед и е редно поне да му дадете шанс да го покаже, преди да сте му лепнали етикет "подреждач".

И подчертавам - въпросните хора не са мутри, а много умни и способни хора, които са започнали от нулата и са станали хора, без мама и тате да ги бутат и без да прецакват невинни хорица.

Понеже знам, че ще има предположения, че и аз съм "подреждач", предварително ще кажа, че заемам ръководна длъжност, но това не е толкова важно.

14.   Е №3 ти направо ме уби.. Пази боже от подобни на теб:))

15.   Бих те посъветвал като момче :3 да го заговориш :3 Поопознайте се може да стане нещо хубаво и прекрасно между вас :3

16.   От авторката:
Здравейте, благодаря Ви много за коментарите и предложенията, страшно ме обнадеждихте, но все още събирам смелост! :D Тъй като по принцип съм доста притеснителна, особено в отношенията си с мъже, които харесвам, затова и понякога прецаквам шансовете си... Може би ставам досадна вече, но Ви моля да ми дадете някакви идеи как да го заговоря, какво да направя за да му привлека още повече вниманието. Просто ме е страх от това, че има възможност да си втълпявам и ще се получи доста неудобно, ако той всъщност не ме харесва. Ще ходя тези дни в магазина пак и ще му наблюдавам реакциите, докато събирам смелост да направя нещо.

17.   Номер 8, говорим за тинейджъри, какво изхранване те гони? Освен това, ако имаш малко самоуважение, няма да разчиташ само на половинката си да изкарва парите в къщи.
До авторката: Просто се навъртай в магазина по-често. Сигурна съм, че ще намери начин да те заговори ако има интерес. Може да го попиташ къде е разположено еди какво си или дали имат някакъв продукт, който не си видяла в магазина.
Успех и сподели после дали е станало нещо! :)