Той иска одобрението им
Здравейте, на 21 съм.

Излизам с едно момче от известно време. Аз съм туркиня, а той българин. Това го възприехме и не е проблем. Проблемът идва с темата секс. Родителите ми са доста старомодни на тази тема и искат да се пазя за първата ми брачна нощ. Аз не искам, тъй като сексът, както всичко останало е важна част от връзката. Приятелят ми обаче не иска да прави нищо, тъй като не можел, ако нашите не го одобряват да им се противопоставям на идеалите и затова май няма да може да се справи с това и намеква за раздяла... Аз тъкмо им казах, че съществува и те реагираха.... как да кажа горе-долу добре в сравнение с друг път. Не са казали:супер много се радваме, но не са казали и кой знае какво, нещо лошо. Но тази тема им е много деликатна и не съм сигурна как да подходя към тях, за да разберат, че е нормално и не е задължително да е последния. Пък той е категоричен, че не иска да ги лъжа и че не иска да им се противопоставя, защото все някога ще научат и ще го намразят, от там и аз и не искал така да се получава. Казах му, че ще се опитам да ги подготвя, но не знам как просто, не знам какво да им кажа, за да ме разберат, защото явно ако не го направя ще се разделим. Според мен не е нужно да знаят, но той не е съгласен. За първи път чувствам нещо повече от привличане и не ми се иска нещата да приключат така!

Не знам какво да направя, надявам се да ми помогнете със съвет! Благодаря!

Коментари

1.   Съвет? Та ти си на 21, би трябвало да живееш самостоятелно и да поемаш сама по-голяма част от разходите си, както и отговорност към самата себе си, а още се съобразяваш с родителите си. Това си е твое решение, и не си длъжна да им казваш, тъй като това е част от личния ти живот. Родителите са там за подкрепа и при взимането на решения, които рефлектират върху бъдещето ти развитие, но ти не правиш разликата. Решенията трябва да са твои, независимо какво мислят дори и най-близките ти. Разбира се, това че са твои, всъщност значи, че трябва да си още по-отговорна към себе си и ако водиш полов живот, то той да бъде максимално предпазлив. Ако смяташ да слушаш някой друг, а не това, което ти считаш за правилно, ще живееш с последствията от решенията на другите. Но е друго ако ти самата вярваш, че трябва да се пазиш за брака, тогава е само твой избор. Глупаво е едно - да се подчиняваш на правила, в които не вярваш ти самата. Това ще те доведе до вътрешен конфликт.

4.   90% от българите сме расисти и ще ти кажем да оставяш момчето веднага. Намери си някой мустакат Али от твоята вяра и не се занимавай с българските момчета. Аре, бегай, бегай и се не връщай.

5.   След като искаш да го задоволяваш и да не засегнеш родителите си има прост начин:– правете го орално и анално, така хем мъжът е задоволен, ти също, но и девствеността ти ще е непокътната. Практикувал съм го този секс и повярвай всичко беше наред.

6.   номер 2 аз съм българин и не говори така на момичето като се обичат нека бъдат заедно а по отношение на авторката ти си на 21 години и да си девствена не е нормално дори някой ден ако се омъжеш за турчин не е гаранция че ще ти е първия и последния мъж в живота -живота е динамичен. не си губи времето със стари вярвания ти си съвременна жена в 21век та действай по разкрепостено. Не обръщай внимание на така наречените расисти със сигурност не е така както се изказа номер 2

7.   До 4 - 90% сте расисти, а останалите 10% сме нормални хора.. така, че бЕгай ти!! Аман от простаци!!!

До авторката - при вас е по-деликатно, но както виждам ти си младо интелигентно момиче и ще се справиш. Запознай го с вашите, потърси помощ от някоя твоя братовчедка, знам ли.. нещо такова. Успех:)