Не го разбирам
Здравейте! Реших да Ви пиша, защото не разбирам поведението на едно момче, а няма подходящ човек с когото да споделя за това!

Първо искам да кажа, че съм сериозно обвързана и много държа на моето момче!!!

От скоро се запознах с едно момче, покрай работата ми. В началото не ми правеше някакво голямо впечатление.
Въднъж обаче същият ми писа в една социална мрежа и започахме разговор... Още с началото на разговора същият започна да ми подмята (на шега или не, не знам) предложения от типа да отида, при него, за да не съм сама. След това започна да ме пита, дали го харесвам и каквото и да му отговорех той продължаваше да пита, с онованието, че не съм му давала точен отговор... А аз не знаех как да реагирам, защото си мислех че ме бъзика... По принцип го харесвам, защото е забавен, а и не мога да отрека, че е и симпатичен... Той ме пита, дали ако ми каже, че наистина ме харесва, има шанс да се случи нещо, дори и без знанието на приятеля ми... В отношението с приятеля ми съм категорична и му казах че няма шанс! ... (Макар, че честно казано би ми харесало, ако има флирт между нас, но точно от това се страхувам... може всичко да се обърка заради това! ) Когато му казах, че не го харесвам, той ми благодари за искреността и ми пожела лека вечер и аз на него също... и не ми е писал повече

Наскоро се събрахме, няколко жени заедно с него. Имаше музика, всички танцувахме. Той не даваше признаци, за симпатии, към мен... По едно време изпя песен, с много чувство... и си мислех, че е насочена, към мен, защото постоянно ме гледаше... Само че аз не разбирам дали наистина има нещо към мен, защото танцуваше с други момичета, прегръщаше ги, целуваше ги приятелски... а към мен само вдигаше наздравици и др. незначителни неща...
Като цяло през повечето време не ми обръщаше особено внимание, а понякога ми се сруваше, че прави някакви символични неща...

Аз не искам да го питам, защото ще изглежда странно...

Вие как мислите?

Коментари

1.   Остави го този клоун и си гледаи твоя приятел.

2.   Според мен, момчето е постъпило много точно! Ти си му казала правилно, че не го харесваш и той е сложил точка на взаимоотношенията ви (неофициалните).
Странното в случая е, че се чувстваш едва ли не предадена, че е обръщал повече внимание на другите жени. Естествено, че ще го праяви! Нали си му казала, че не го харесваш - какво друго очакваш?

3.   не мога да те разбера имаш си сериозен приятел а правиш глупави неща правилно си постъпила че си казала на това момче че не го харесваш а той е уважил мнението ти какво искаш повече от него не се занимавай с него а и не само с него а си обърни внимание на връзката, да знаеш че ако изневериш на приятелят ти дори само със целувка ще бъде една голяма грешка за която ще съжаляваш

4.   Кое не разбираш точно.. Че ти се иска да ти се прави на интересен, и нищо... Мислете малко с тез глави - иска те само за пусти му секс, и ти после си ходи с приятелят!
Ама много сте ми интересни такива - имам си приятел, ама искам да се чешам с друг! Ама за пред хората не мога! Ама искам? !
Ходите се сношавайте, и се кротнете! После кой откъде е!
Бил пеел нещо, ама за мен ли било... И точно като типичните кифли, обръщаш внимание на евтините номера - че се закача с други моми, и ти го ревнуваш :D
Това ръждата и жената оправия нямат...
Ко искаш да ти кажат потребителите в този сайт - не, недей да му обръщаш внимание...
Ако беше така нямаше и таз тема да я има ;)
Нали разбираш? !

5.   Приятелят ти много ще страда с теб... : /

6.   (ОТ АВТОРА)

Така, за коментар номер 4 само ще кажа че не искам да се ЧЕШАМ с никого... Както пише АЗ МНОГО ДЪРЖА НА ПРИЯТЕЛЯТ МИ И НЯМАМ НИКАКАВИ НАМЕРЕНИЯ КЪМ ДРУГ...
Исках мнение дали според вас наистина ме е харесвал, или не! Това е! Аз нямам нито чувства, нито нищо към даденият човек!

P. S. - Kато вземете да се превземате в коментарите си понягога стaвате смешни... не всички са еднакви!

7.   Харесва те, ма! Усетил е, че не си безразлична към него и сега вече те дразни с демонстративно внимание към други жени и на моменти пуска по някой поглед тип "Гле'й, гле'й к'во съкровище изпускаш…" А ти се връзваш, дали по причините, изтъкнати от 4, или от други, все едно.

8.   Авторке,

пичът те пита дали го харесваш. Ти казваш не. Той спира да те закача. Къде е проблема? Искаш да не спи 10 вечери и да рецетира любовни стихотворения, защото си го отрязала?

9.   Пробвал е дали ще му се отвори парашутът за един неангажиращ секс и като е получил категоричен отказ, е решил да не се хаби повече. Това ясно говори за намеренията му.