Заряза и мен,и мъжа си,и децата си,заради друг мъж!
Здравейте!
На 35 години съм. Имах близо 2 годишна връзка със съпругата на един бивш колега и приятел. Тя е на 40 и има 2 деца от същия човек, с когото имат 15 години брак. В началото всичко беше прекрасно. Имаше много любов и нежност. Сексът с нея също беше страхотен. С течение на времето се привързах все по-силно към нея и много я обикнах. Тя обаче постепенно се промени и започна да охладнява към мен. Започнахме да се караме за всичко и няколко пъти прекъсвахме връзката за различни периоди от време. Започна да ме упреква за начина ми на живот, за това че нямам удобства в апартамента си, в който живея сам и за какво ли още не. Започна да ме сравнява с други мъже, които познава и да ме упреква, че не изглеждам като тях и то докато правим секс!

През цялото време аз преглъщах тези обиди и се стараех да я задоволявам във всяко едно отношение, защото страшно много я обикнах. В някои моменти съм отделял буквално от залъка си, за да мога да и осигурявам разни дребни, а и не толкова дребни неща от които е имала нужда като всяка една жена. Истината е, че тя просто ме използваше, защото беше зле финансово, но аз съм давал всичко от сърце, заради огромната си обич към нея.

След година и седем месеца накрая я зарязах, защото тази връзка взе да ми се отразява много зле на нервите и здравословното ми състояние се вложи рязко. Тя реагира много бурно и буквално побесня. 7 месеца бяхме разделени. През това време ми се струпаха много сериозни проблеми на главата, най-вече със здравето на родителите ми и почти успях да я забравя, но не напълно. През цялото това време тя беше много настоятелна и не спираше да търси контакт с мен, за да възобновим връзката и аз накрая и простих, което се оказа най-голямата ми грешка. Ходихме още 3 месеца, но в един момент започна да ми разказва за някакъв мъж в работата и, който проявявал силен интерес към нея. Започнаха да се виждат всеки ден след работа и ме караше да я чакам по цял час, докато тя пиеше бира с него след работа. За съжаление аз съм изключително ревнив човек и тя го усети много добре и започна да ме кара непрекъснато да я ревнувам. Наглостта и стигна дотам, че започна да флиртува с един приятел пред очите ми.

Накрая не издържах и последваха неприятни сцени, въпреки че дори не съм я ударил. След това ме заряза и тръгна с колегата си и в последствие разбрах от мъжа и, че е избягала от собствения си апартамент, зарязвайки него и двете си деца, които са на 9 и 13 години!!! Бързам да кажа, че не е циганка, защото такива уникални постъпки са характерни най-вече за циганите. Забравих да спомена, че междувременно се сдоби със 17 000 лева от едно наследство. Въпреки, че навремето ме упрекваше, че нямам някои удобства в апартамента си, сега спи в някакво мизерно общежитие заедно с колегата и, който е пълен деградант и алкохолик и няма пукнат лев в джоба! Въпреки че, докато бяхме заедно изпадаше в нервни кризи(дори само при 2-3 часа престой при мен), че трябва да се прибира при мъжа си и децата си, вече 2 месеца живее при тази отрепка и не се прибира в дома си с дни! Сега харчи тези 17 000 лева, хранейки алкохолика и вече ги е преполовила! Казала е на мъжа си, че ще се прибере в къщи само ако той напусне апартамента и, за да може тя да доведе новият си любовник там! Аз изживях изключително тежко тази поредна раздяла с нея и Господ ми е свидетел, че дори за починал роднина не съм тъгувал толкова силно! Знам какво ще кажете за нея и какви епитети ще използвате и ще ви кажа, че каквото и да кажете ще е малко, защото никога през живота си не съм срещал толкова безсърдечен, неморален и неблагодарен човек! Най-жалкото е, че аз вече 2 месеца тъгувам за този изключителен боклук, защото за тези 2 години я обикнах до полуда!

Това е моята тъжна история. Истината е че съм имал поне 7-8 връзки досега, но не съм обичал нито една жена толкова, колкото обикнах нея. Някой беше казал, че от обичта до омразата има само една крачка и в момента аз правя тази крачка, защото най-накрая осъзнах какъв изключителен глупак съм бил, за да обичам тази курва и да страдам толкова силно за нея! Знам, че не съм аз този, който трябва да я съди, защото и аз самият съм грешен пред мъжа и, който ми е бивш колега и приятел и до ден днешен не знае нищо за тази връзка, но връзката ми с тази жена е може би най-голямото ми разочарование в живота!

Коментари

3.   Никога не се занимавай със омъжени жени особено на твой приятел. Тази жена е пълен егоистичен боклук който използва хората, тя не заслужава да има семейство. Остави я да затъва в собствената си помия.

4.   Как може някой самоопределящ се като "изключително ревнив" може да поддържа връзка с омъжена жена?

5.   Човешката природа е такава, че колкото повече ни отблъскват, ни привличат по силно. Ти очевидно си имал нещастието да попаднеш в в паяжината на тази жалка и безсърдечна отрепка. Опитай се да я изличиш напълно от живота си. Няма да е лесно, но времето лекува всичко. Тя е една отези жени на които им викат цветарки и са като пеперуди от цвят на цвят. Няма да мине много време и като свършат парите, ще зареже и новия си любовник и ще се опита да се закачи за някой друг балък. Може би ти ще си и първия избор и за това внимавай, защото този път напълно ще те унищожи.

6.   Ха-ха-ха, щели сме да я наричаме с обидни епитети! А ти какъв си, „светецо”? С кого е изневерявала тя на мъжа си, ТВОЙ КОЛЕГА, толкова години! Изневерила на любовника си, няма такава категория! ТИ си този, с когото изневеряват!

8.   Хак да ти е! Има толкова необвързани самотни жени, ти с омъжена си се хванал, че и претенции имаш!??

9.   Божееееее, не се замислил за морал, докато спал със семейна жена, сега станал много морален и тя е курвата, а той светецът. Жива да не бях! Засрами се малко от себе си, преди да плюеш другите. С нищо не си по-добър от нея.

10.   Тази кучка явно под юргана е била бомба, щом ти е взела акъла по полуда. Има такива жени, дори и аз бил с такива, но бързо съм се осъзнавал, хубав секс да невероятно е, но после ти го изкарва през носа, по добре да си сам отколкото с такава ненормланица, ще си намерш друга, още си млад

11.   И аз познавам една такава. Епитети няма да слагам. Номер 6 не си прав/а. Изневеряват не само на мъжете си, но и на любовниците, а на тях с други любовници. Няма оправия с такава жена. Пали ти пожар в гащите, опразва ти душата и джоба и вече гледа към другия. А иначе децата от многото им бракове или връзки обикновено ги гледа един бълък, който е имал "щастието" за определен период от време да бъде съпруг на такова същество.

12.   Ама верно ти казват хората, ти се изкарваш жертва, а с нищо не си по-различен. Какво си си въобразил, че си прецакан, като години наред ти си бил подлецът? Получил си си заслуженото и това е! Ама сега не ти харесва, виждам! Когато двама подлеци се надцакват, друг резултат не може да има.

14.   Да легнеш на приятел и на колега с жената,това какво е?
Получил си това което си заслужил...

15.   Даа... Трудно е да се коментира това, което ти се е случило...
Може би сегашното ти страдание е изкупление за постъпката ти... Имам пред вид това, че си чукал жената на приятеля си...
Но не се притеснявай, тази тъпа кучка ще се удави в собствените си лайна/с извинение/. Скоро паричките й ще свършат и пиянгурника ще и сипе да яде. Няма да чакаш дълго и те ще се хванат за гушите. Само стои, та гледай какво ще й се случи на тая мърша. Само дано тогава да не се намери някой жалостив глупак да я прибере тая помиярка -
я мъжа й, заради децата, я ти - лудо влюбеният...
Това обаче ще бъде най-голямата грешка на глупака, който ще се смили над нея. Отново ще бъде оглозган от "богомолката" и изритан при първа възможност, ако се появи друг подходящ глупак за засмукване...
/Богомолките са насекоми, при които женската изяжда мъжкия, след като се чифтосат. /
Та това искам да ти кажа, не страдай, скоро ще получиш своето възмездие за страданията ти, а тя - своето наказание. Обещавам!

16.   Сега виждам темата и се чудя дали ще заспя от болките в корема, които си причиних от смях.
Сигурно на теб не ти е смешно, но темата ти е в много странен трагико-комичен вариант.
Познавам има няма 10-ина подобни жени, кои от тях са омъжени, кои от тях разведени, но общото е че имат горе долу еднакъв характер, който мога да ти опиша накратко:
Това са жени, които с право са наричани консуматори. Живота им се е стекъл така, че те не могат да се развият в служебен, личен или какъвто и да било полезен план. Също така често са неграмотни, рядко имат някакво впечатляващо образование и честно мислите им прехвърчат от идея в идея, без да могат да се концентрират и съсредоточат върху някакво развитие и глупостите ги правят къде от глупост, къде от бездействие.
За тях е много важно да са харесвани, да има някаква интрига, да има някакво душевно терзание, защото такива жени оставяйки сами със себе си дори за минута изпадат в невероятни депресии. Често децата им се гледат от баби, дядовци, роднини или който там е преценен да ги гледа, даже му се държи сметка защо и как ги гледа, все едно той е ги е родил и е длъжен да го прави.
След изброеното сигурно ти е ясно, че на такава жена дори да се падне най-страхотния мъж на земята, то той пак ще е виновен и отговорен за нейните вътрешни конфликти. Дори да помага, дори да я носи на ръце както нея, така и децата и, тя пак ще е недоволна, защото такива хора не могат да бъдат благодарни, а не могат, защото за тях на първо място е важно как се чувстват те, какво искат те, какво биха направили те и във цялата тази каша, трудно биха намерили време да бъдат признателни на някой друг, освен на себе си. Ще ги познаеш по отношението им към околните след кратко опознаване, ще видиш че са недоволни от всички, включително от тези които им плащат сметките, тези които им гледат децата, дори от тези, които нямат нищо общо с тях.

17.   Заслужено възмездие Авторе....
Извън майтапа, радвай се, че си далеч от този боклук... Тя е съсипала живата на мъжа си и съсипва живота на децата си, без да и мигне окото, а ти още я обичаш!!! Абе я се огледай и слез на земята!!!

18.   След казаното от 16. няма какво да се добави. Освен да се втвърди тона. Радвай се, че този смукател си е откачил смукалото от теб. САм казваш, че ти е докарала здравословни и душевни проблеми тази 'любов'. Ами - помисли реално - любовта не е нещо, което носи болка. Така е устроен човек - да го боли за да се предпази от нещо. Щом боли - бягай, бягай. Казвам го от личен опит, защото и аз имах среща с подобна жена - изкусни са в привличането на вниманието на мъжете, но целите им са користни. Излез от връзката.. Ако някой ден те потърси - кажи, че не си спомняш коя е, прави се на луд или измисли каквото решиш. Не проявявай ниакакви емоции, ако ще да е била царицата на свирките или каквото. Това е нещо, което се е научило как да използва и денонощно прави само това. Това не е жена, която ще се радва искрено на вниманието на мъжа. това е нещо, което мисли че си и длъжен. Бягай!