Как да си върна бившия?
Здравейте!

Аз съм момиче с извинтени виждания относно любовта, живота и принципно.

Миналата година се запознах с един мъж (в истинският смисъл на думата). Проблемът е, че бях недорасла ''пикла'' с извинение за думата и не знаех какво искам. Въпросният мъж даваше всичко за мен, правеше ме най-щастливото момиче, говорихме си за всичко, обикаляхме улиците по цял ден, целувахме се, държахме се за ръце и това. Аз не му позволявах да ми пипне тялото, а на него разбира се му беше неприятно., но търпешр, обичаше ме. В един момент ми омръзна да съм с него скъсах го 6пъти в рамките на два месеца. Ах де да не бях.. После му предложих да бъде с мен, но той отказа. Мина доста време (няколко месеца) откакто стана всичко това, ние все още си пишем, но моля ви Мисля че има все още шанс за нас кажете ми да го търся ли да му пиша ли да се видим дали ще ме изкара лесна? Мисля че се влюби в мен защото бях зверски недостъпна. Или да оставя нещата така, но преди 30 мин. Ми говореше за нас за всичко...
Или иска да тръгне с мен пак за да ми отмъсти. Искам да кажа че тази раздяла я изживях много по-тежко може би дори от него. Как да ди го върна?

Отново ви моля дайте ми съвет:)
Благодаря!

Коментари

1.   Бившите са си бивши, никога не се връщай при тях!!

Минало - заминало, ще съжаляваш :)

Няма какво друго (ново чувство) да изпиташ при бившия си. Още повече скандали, още по повече проблеми и главоболие.

2.   Нашето беше истинско и специално.. ние нищо не изживяхме , просто неописуемо :)

3.   Интересно как прецени за шест месеца, че си срещнала "мъж в истинският смисъл на думата". Кажи на колко години си ти и на колко е той, няма да се учудя ако ти си на 16, а той на 36. И да, много добре си се досетила и сама, че сега е много възможно той да се събере отново с теб, за да ти го върне, ще си вземе неговото и после ще ти намаже ските. Нещо подсъзнателно те е притеснявало в този човек и затова не си се отпуснала - довери се на инстинкта си и се огледай за човек с кого и за миг не би се поколебала дали ще му разрешиш да докосва тялото ти или не.

4.   Според мен той е искал само да го "скъсаш 6 пъти" и толкова. Получил си го е и край - до тук. От тук нататък най-много да му се е доискало още "6 пъти". Не мисля, че имате бъдеще, дори и да се съберете. Пък и бившите, за да са бивши, значи има причина за това. И 100 пъти да се съберете все ще е временно.