Мисля, че трябва да приключи
Здравейте,
Искам да кажа, че за първи път споделям в този сайт и съм останал с впечатлението, че тук доста хора получават търсения отговор. :) Та историята е следната:

Ходя с едно момиче от моя клас вече няколко месеца. Тръгнах с нея, не защото съм бил влюбен в нея, а просто защото в този период прекъснах една друга връзка, в което момиче бях силно влюбен и да намеря отдушник реших да тръгна с това момиче от класа ми. Връзката ни започна точно преди лятната ваканция. По време на самата ваканция не сме се виждали често, защото аз бях извън града и т. н. Сега сме заедно всеки ден, но връзката не е това което очаквах да бъде. Например ние се виждаме единствено в училище, което е страшно тъпо за мен. Съботата и неделята тя почти винаги казва, че е заета. Да не говорим, че майка и е много скандален човек и както се казва "Крушата не пада по-далече от дървото" :D. Откакто съм с нея останах с впечатлението, че е свестен човек, но просто не си подхождаме. В момента като се замисля аз все още не я обичам, просто съм привързан към нея. Някак си чувствам, че излизането или секса с мен е просто изключение за нея, а не удоволствие. Да не говорим, че като съм в час и седя до нея, някак си не мога да се отпусна с моите идиотчета в класа да си правим айляка. Не чувствам тази свобода, която я имах преди.

Не съжелявам, че тръгнах с нея, просто мисля че трябва тази връзка да приключи, но все пак искам да чуя и вашите мнения. :)

Коментари

1.   Нещо оставам с впечатление че ти не знаеш какво искаш-тръгнал си с нея като заместител и в същото време недоволстваш че тя не ти се връзва на магариите? !? Я се стягай, кажи и че не си човека за нея и я остави намира, мъжете редовно търсите заместители-ами никоя жена не го заслужава, после се сърдите че се чувствате зле-както си го послетите!!!

2.   О да и други мислеха като теб и накрая останаха с пръст в... устата :) Демек, яко зле. Имаш проблем, неудобно ти е, а искаш да седнеш на друга седалка. А питаш ли "ами ако няма друга седалка", ще тупнеш на земята. И на мен понякога ми е неудобно на "малкия приятел", но не съм си отрязал панталоните, а просто го намърдвам в другия крачол. Представи си да го бях резнал само защото ме е засърбяло, щях да остана по гол атрибут. Както сега е хладно, щеше да ми измръзне.... Усети ли поуката в странния начин по който ти я написах?

@градивна критика@