Най-ужасяващия танц през живота ми..
Какво ще направите, ако сте в компания от нови хора и в компанията има 2 момчета. Едното ви е крайно неприятно, но се опитвате да изгладите това необяснимо напрежение.
То ви дърпа да танцувате и вие се съгласявате, нямате избор по голям на ръст и сила е от вас. Точно когато си мислите че всичко е ок, той ви хваща за гушата и ви натиска надолу и назад. Това в клуб на публично място става. Човека съм го виждала 3 пъти и си мислех, че е нормален, след като другите момичета в компанията му бяха приятелки. Аз се отскубвам. И го питам какво прави.
А той ме пита, дали не съм го правила и преди това..???
Усещам обида и се махам от мястото. Никой не е забелязал от компанията ми.. че това се е случило. Плача по пътя и се чудя-този луд ли е..? Казвам го това на другото момче което беше с нас и то нямаше никаква реакция като мъж, вика ми да се успокоя и да ни си ходя, нищо повече... И се чудя на къде отива този свят??
Нищо не съм му направила, познавам го отскоро нищо не делим пък... Държа да отбележа, че имам син колан по карате и още един по айкидо, като цяло съм много буйна и натура. Не тренирам от няколко години. Загърбих тази си страна. Аз се възприемам като дама, крехко и слабо момиче, което не побеждава със сила а с любов. В онази ситуация аз не изпитах желание да се разправям, просто се разплаках и си тръгнах... защото съм жена, бях наранена от това.
После изпитах агресия към това момче, но ми мина..
Чудя се.. ако някое друго момиче беше на моето място, какво щеше да стане...? Какво щеше да направи..

Коментари

1.   Със сигурност щях да го фрасна! Само дето вече ме е страх, че и без колани, съм чупила нос, при това два пъти!

2.   Аз щях да се развикам, но нищо повече. Принципно ме е страх да посягам на когото и да било, още по-малко на мъж. Според мен другото момче е трябвало да се държи по-кавалерски и да направи нещо по въпроса. Както и да е, правилно си посъпила като си си тръгнала...

3.   Абе я моля ви се 5 години ходех по дискотеки смрад от всякъде чудя се как па все сте наранени пък нас мъжете не ни ловят така жените представи си какво дори си очаквала от момчето да иде да го набие ами никой не иска да си цапа ръцете или да влиза в конфликт за нищо отдавна мъжете не сме мъже а жените не сте дами ходите по подобни места не за да разтоварите а да флиртувате и развратничете пък после мъжете били свине ами нали вие ходите с тях харесвате най- смотаните като този за когото говориш пък интелигентните и добри момчета са смотани и ги намирате за добри когато сте претърпяли 2 аборта и сте гнездо на неблагоприятни патогени друсате задниците си там намушкали чорапи и половин склад в сутиените си късите дрехи крадете си гримове за да блеснете в очите на момчетата нали ти е ясно че на подобни места няма да откриеш кавалерско - джентълменско държание. Иди на бар ексурзия ала бала не в подобни свърталища пий една боза па легай е мааму всички търсите съвет ама да е възможно без критика и да е това което искате да чуете иначе не е това което сте очаквали!

4.   Същото

5.   Няма кой знае какво да се прави в такава ситуация. Други момичета биха вдигнали скандал, от който никой не печели. Трети пък биха си траели и търпяли, като добри и тихи овчици.
Ти, от друга страна, си постъпила като силна (не във физическия смисъл), независима и здравомислеща жена - каквато трябва да бъде всяка жена в 21-ви век. Допуснала си, че е възможно да е станало недоразумение и си го попитала. Ако действително е имало такова, е щял да ти обясни - ами тука един танцов похват има за тоя танц, така и така. Да, ама се направил на ударен... колкото да не излезе виновен пред компанията, си мисля.

От скандал никой никаква полза няма да извлече, хората могат само да се настроят един срещу друг и не е ясно дали няма да се обърнат срещу теб. От траене и търпене пък жената се поставя в изцяло подчинена позиция и трудно може да се отскубне от нея.

Така че твоето действие е било най-правилното за ситуацията. Тоя ще си помисли преди да прави каквото и да е било покрай теб в бъдеще, защото ще знае, че не търпиш и не се оставяш.

6.   Мъж съм и трябва да кажа, че не разбирам никого в тази ситуация. Онзи е някакъв идиот за освидетелстване, а другият, който ти е казал да се успокоиш… мекотело, да не се изказвам по-лошо. Разбирам защо не си искала да се конфронтираш, но по-правилно щеше да сториш, ако му беше забила един шамар и/или коляно в топките пред всички. Сега ще си въобразява, че може и други момичета да тормози. Виж какво си казала, "Аз се възприемам като дама, крехко и слабо момиче…" — е, точно това е уловил гадината, сигурно си е представял, че му правиш свирка пред всички, като те е натискал надолу.

Съжалявам за преживяното от теб, драга. Другия път подбирай по-старателно компанията си.

7.   Добре си постъпилa! Тренирaм 15 год, инaче съм дребничкa и слaбa.преди околи 4 год.ми се случи нещо подобно,сaмо дето не го познaвсх,рязко ме дръпнa от към гърбa, докaто тaнцувaх,стиснa толковa силно гърдите ми,че се рaзплaкaх от болкa. Всичко стaнa много бързо,счупих му и двете ръце - китките.
Полиция ,цялa нощ рaзпити и кофти бъзици от полицaи.поне,че го беше срaм дa ме съди.
Гледaй си животa и избягвaй местa, където можеш дa го срещнеш,сaмa виждaш ,че нa " мъжкa" подкрепa не можеш дa рaзчитaш.
Но все пaк зaпочни пaк дa тренирaш.
В днешно време трябвa дa можем дa се зaщитaвaме сaми в подобни ситуaции.

8.   То ви дърпа да танцувате и вие се съгласявате, нямате избор по голям на ръст и сила е от вас.

Ааааа значи така ставало. Пък аз все се чудех, защо никое момиче не се съгласява когато го поканя учтиво на танц.

9.   № 3 го е казал, но е прав само донякъде-"мъжете не сме мъже". Аз, лично, съм се намесвал да отървавам съвсем непознати момичета от физическа разправа с тях и после те са ме гледали като изтребител-сякаш не вярваха, че случаен човек може да ги защити. Истината е, че всеки се оправя сам за себе си, единици са тези, които ще помогнат и те не са по дискотеките.
Сега, конкретно в твоя случай-отговарям за себе си-ако бях там, щях да го ударя, без да питам защо и как, а после ако искаш, можеше да те изпратя до вас.
Обаче аз едва ли щях да съм там, щото просто не ходя по дискотеки.

10.   На тъпунгери и комплексари винаги можеш да попаднеш, просто защото те са болшинството и норма в обществото, особено по такива места, на каквито си мъкнеш задника.

11.   Да сега ще чуеш как всеки би те защитил пък ако си красива направо ще го мели а в реалността сме малко по различни нали така съвета ми е да забравиш на подобни места това можеш да срещнеш но мъжката аудитория не говорете глупости ако го видите голям тип мутра няма да посмеете да го погледнете вероятно за да не ви причини проблеми!

14.   Боклук. Не знам с какви хора се събираш.. Тоя явно е луд или е някакъв порно "маниак" и пред приятелите си се прави на голям мъж. Смешник.