Един глупак, хлътнал до уши..
Имам страхотно момиче до себе си, но някак си напоследък връзката ни се разпада по някакъв начин, подари огромната ревност от нейна страна. И така и започна моята история. От известно време гледах на една наша обща позната с други очи, исках я физически ужасно много и това се забеляза. След известно време получих това, което искам от въпросното момиче, след което се разбрахме тази случка да си остане за вечерта и да не се повтаря, но се повтори, даже няколко пъти. След което решихме да се виждаме само за секс, да подчертая, че тя също е обвързана и то от доста години. Учим в един град, но на нея това и е последна година и декември месец се прибира, най-много да дойде само за изпити тук.

Случилото се между нас се разбра от няколко човека, които ме посъветваха да бягам далече от това момиче. Аз самия знаех много добре, тя какво представлява и колко долно се е отнасяла в предишни изневери на приятеля и, но въпреки това нещо ме караше да продължа да се виждам с нея. Тя упорито всеки ден ме молеше едва ли не да не хлътвам по нея, защото е невъзможно между нас да има нещо повече от секс.. и ми казваше, че в момента, в който усети, че отношението ми към нея се променя, демек че ако започна да изпитвам нещо към нея ще ме отблъсне.. и аз се съгласих, сигурен в себе си, че няма да допусна това да се случи. Започнах да преспивам у тях все по-често, да се виждаме във всеки удобен момент, да си говорим с часове по телефона, смс-и, чатове по фейсбук и какво ли още не. Моята приятелка дори и не подозира какво се случва, а доста често се получава така, че да седим на една маса тримата заедно.. Гузно ми е, не мога да я погледна в очите, но не мога и не искам да спра да се виждам с " другата ".

Уверен в себе си, че няма да допусна това да се случи, то просто се случи, това момиче разчупи на парчета всяка една бариера, която бях поставил между нас. Адски много съм объркан, вътрешно зная, че от нейна страна това продължава да бъде една игра, но тайно се надявам и събирам парченцата от пъзела, за да разбера дали има нещо повече. Не знам какво да правя.. и още по-лошото и объркващо е, че ме покани с няколко приятелчета да отидем на именния й ден в родния и град, където ще бъде дългогодишният и приятел и цялото и семейство и приятели. Постоянно ми повтаря, че я интересувам и не иска да постъпва зле с мен, както е постъпвала с другите.. Но пък дори и да изпитва нещо повече към мен, това не променя нещата, всичко ще продължи тоя месец, най-много и другия и приключва.. Иска ми се да се отдръпна от нея, да забравя всеки един момент, прекаран с нея.. не я търся, не й пиша, но след това отново сядаме на една маса, след като сме от една компания и всичко се повтаря отново и отново....

Дайте ми някакъв съвет, моля ви...

Коментари

1.   Не трябва да правиш нищо!!! Както тя е казала " Всичко приключва до 2 месеца "! Ще си останете с хубавите спомени за една красива любов, а това не е малко! E, да адски боли.. Всичко се основава на това вие какво искате!

2.   А после жените били к*чки.. Ами с такъв приятел, и азз бих станала.
Като не върви с приятелката ти, скъсай с нея, не я унижавай.
Дано и тя ти изневери! Мислиш, че не е усетила? Не познаваш жените, хахахах!!

3.   Или си наложи воля да не се пристрастяваш повече към това момиче и я избягвай всячески.
Или си продължавай по същият начин. Обаче рано или късно, някой друг ще направи изборът дали да си с нея. (щом ти не можеш да вземеш решение което да отстояваш) В смисъл една от двете ще те зареже, може и двете. И тогава ще се върнеш пак тук да ни пишеш но на друга тема.

4.   Който седи на два стола - пада. Така няма как да продължаваш вечно, ако ти не вземеш решение, някоя от двете фусти ще го вземе вместо теб и няма да си в много изгодна позиция, обаче няма да те питат харесва ли ти, или не. Не се заблуждавай, че нещо може да има между вас, щом налита на абвързани ясно е колко и е морала, а също и твоя.

5.   Оффф кво ме занинаваш

6.   и жени и мъже от един дол дренки, само дето си прехвърляме топката

7.   "След което решихме да се виждаме само за секс" - ей това ако ми го обясниш как се получава ще съм ти много благодарен, особено на фона на "Имам страхотно момиче до себе си". Не ме интересува моралната страна на въпроса, интересува ме физиологичната, а може би със "страхотното момиче" не сте стигнали още до секс? Аз лично не си представям секса без целувка и без онези мили думички, които всеки един произнася преди, по време и след акта - чудно ми е ти как успяваш да целуваш едната, а на другия ден другата, какво им говориш или може би си имаш готов репертоар - винаги съм се чудел на мъже като теб, а в последно време виждам, че и все повече жени са способни на "чук и бег".