Колко ще се променят нещата
Здравейте!
За повечето от Вас сигурно проблема ми е глупав, но за мен си е притеснително. Затова моля без гадни коментари.
По същество - наскоро се изнесох с приятеля си. Заедно сме от 8 години. За мен е много важно да съм женствена пред него, без значение че понякога изтерясваме и се лигавим. Като казвам дама, не значи да не говоря глупости и да не схващам шеги, но значи физическите нужди и визии с изключение на секс да не бъдат бъдат в полезрението му. Това се отнася за косми, ходене по голяма нужда и газове. Проблемът е, че сега като вече живеем заедно, става по сложно да бъда прикрита. А снощи бях заспала, докато той гледаше мача и се изпуснах без да искам, избухнахме в смях, на моя коментар сега вече никога няма да правим секс, той каза защо? което за мен значи, глупости. Преди години бяхме млади гаджета и се оригнах пред него, пак се смяхме, бързо забрави за случката. Наскоро посети тоалетната бързо след мен и разбра... какво съм правила. Може би е смешно и глупаво след време и аз сигурно ще мисля така, но факта че последните години много надебелях, а сега почна и това да се случва ме кара да си мисля, че той ще спре да ме възприема като жена. Стягам се, старая се да контролирам нуждите си, ама си е бая трудно - само с космите се справям да не разбира че имам. Сигурно звуча като пубер с тъпи мисли, но истината е че съм на 25 и няма на кого да споделя подобно нещо, затова се обръщам към вас за мнение и съвети или успокоения, ще съм благодарна да няма хейтъри!
Благодаря!

Коментари

1.   Наистина ли мислиш, че след 8-годишна връзка, ще те зареже заради една пръдня? Не че нещо, ама наистина разсъждаваш "смешно и глупаво". Толкова ли нямаш самочувствие, че си се хванала за едно оригване?

2.   Доста си глупава за 25 годишна жена, която желае да бъде дама. Как може да си мислиш, че ще те остави, заради такива нормални неща. Но не прекалявай с това да се отпускаш, защото ако продължиш да дебелееш, пръцкаш и уригваш, много скоро ще те смени някоя културна жена.

3.   Еее, ти се притеснявaш от физиологичните си нужди? !
Той кaто пърди, се изхождa и не винaги е глaдко избръснaт, знaчи ли че го виждaш по- мaлко мъж? !
Същото е!
Лaтинците кaто се съберaт в двойкa, от сaмото нaчaло се изхождaт в присъствието нa другият, смятaт че тaкa пaдaт всякaкви зaдръжки и притеснения към половинкaтa. И мaй сa прaви.
Едвa ли гaджето ти си мисли, че ти си нa фотосинтезa и нямaш подобни " проблеми". И... бил " рaзбрaл" кaкво си прaвилa в тоaлетнaтa;))))) естествените ти нужди.... и кaкво, нaли всички го прaвим? ! Според моя съм нaй- женaтa;))), е в товa си влизaт и тези нещa.
Може би би ти помогнaло дa се отпуснеш мaлко, кaто коментирaш.
Примерно: отивaм, че стомaхът ми...
Тaкa или инaче скоро ще отшумят всякaкви подобни притеснения.

4.   Мила, нали точно това значи да живееш с някого, да го приемеш такъв какъвто е. Без значение дали има газове или е болен. Ами я си представи, че си омъжена? Какво 50 години ще се криеш от мъжа си когато трябва да идеш до тоалетната? ! Когато живееш с някого е неминуемо да го виждаш в най-различни ситуации и красиви и не чак толкова, но след като обичаш този човек не ти пука дали хълца, киха, ходи до тоалетната или има газове, та това са си нормални неща! Никой не е в състояние да изглежда 24 часа, 7 дни седмично като някаква съвършено същество. Все рано или късно ще се случи да те види рошава, сънена и без грим, обаче щом е с теб той те обича и хич не му пука колко си рошава рано сутрин. За това няма от какво да се притесняваш.

6.   Благодаря Ви 3 и 4, нужно ми е някой да ми каже че се притеснявам за глупости, за конкретната ситуация. 1 и 2, аз нямам притеснения че ще ме остави, а че се чувствам неудобно от случилото се.
Благодаря за коментарите!

7.   И мен са ме занимавали доста такива мисли, ще ти бъде полезно да прочетеш тази тема и коментарите към нея:

http://spodeli.net/4/story-48058.html