Нож с две остриета
Здравейте, ще Ви разкажа какво се случва с мен в момента и ще съм Ви изключително благодарна, ако ме посъветвате или просто изразите мнението си. Приключих сериозна връзка преди около месец, не страдам и не съжалявам, че не съм с него, но понякога се натъжавам, когато се досетя. Въпроса е там, че се запознах с едно момче, което също е приключило сериозна връзка преди няколко месеца. Той отрича все още да изпитва чувства към нея, но аз забелязвам, че се натъжава, когато говори за нея. Работата е там, че излизаме заедно, забавляваме се, прекарваме си страхотно... той е най-милият и съобразителен човек, който съм срещала. Все още не сме правили секс, защото не искам да развалим това, което имаме сега. Целуваме се, докосва ме, но до тук. Снощи си говорихме много и и двамата сме на мнение, че за сега просто разпускаме заедно, защото се разбираме чудесно. Аз усещам, че започва да се привързва към мен и аз към него, но не искам да преживявам всичко отново... И не искам да правим секс, не за друго, а защото се притеснявам отношенията ни да не се развалят. Искам да продължаваме да си прекарваме така страхотно заедно, но в никакъв случай не искам да се влюбвам отново... Точно от това се притеснявам и се старая да не се случи. Аз съм млада.. на 19 съм. Единственото, което искам е да живея живота си.

Коментари

1.   Ти си само на 19 години, докато станеш на 30 ще си сменила много гаджета. Наистина, просто си живей живота и не се занимавай с момчета засега, защото виждам, че ти все още страдаш от раздялата с предишното ти гадже. Доколкото разбрах, и сегашният ти приятел още мисли за предишната си приятелка, това е нормално за всеки. А и човек не се влюбва толкова бързо. :) Be Happy ^_^

Dead Or Alive

2.   Ние какво.. трябва да дадем магия против влюбване ли? ! .. Де да имаше, щях първа да я използвам : (((

3.   Сигурно си доста зле в секса, щом смяташ, че той може да развали всичко.

4.   Авторката:До номер 3.. Или може би имам притеснения, които се отнасят до това, че все още не го познавам достатъчно добре, за да правя секс с него и е възможно след като го направим, той да не проявява същия интерес към мен или да започнем да се виждаме само заради секса? !? !? ! Аман от такива като теб, хората споделят историите си и искат просто да си излеят душата и някой друг съвет, а Вие винаги стоите и злобеете.