Имали смисъл или войната е излишна?
Здравейте!!! Несъм вярвал, че ще пиша някога в форума, но ето ме и мен :).
Значи по-накратко... Преди 2г. се запознах с нея ( жена на 31 сега). Работих ме заедно. Тя си имаше сериозна връзка 5-годишна, аз също имах скорощна приятелка. Нещата при нея не вървяха добре, онзи я пренебрегваше... Така с нея изкарахме 2 страхотни месеца с много страст. Лятото свърши тя се прибра, аз също. Живеем на 250км разтояние и не се видяхме 2 Год. Но се чувахме редовно и останахме приятели.
Това лято пак дойде на морето, . работи близо до мен.
В началото ходих 1 път седмично да я видя, надявайки се да си намери сериозен мъж, защото тя иска вече деца. Тя го заслужава, страхотен човек е, красива, но живота и е труден сама издаржа себе си и техните... Така... без да се усетя бях почнал да се влюбвам в нея. Една вечер реших да и кажа, но отговора не беше това което очаквах. Казами, че адски много ме ценни и обича, но като приятел и не иска да рискува и да ме загуби...
Дръпнах се малко, тя постоянно ми званеше да се видим.
По-неже има вероятност да замина за Чужбина, не исках да изпусна последните моменти с нея и продължих ме да се виждаме. Дори почнахме да се целуваме, но без секс. Тя ми каза, че опитва да ме заобича, но за сега несе получава. Не съм идиот знам, че това нейно отношение е малко изкуственно. Няма как след 10 дена да е влюбенна в мен, а и тя сама си го признава. Харесва ми това, че неме лъже и е откровенна с мен. До няколко дена, ще свърши сезона и пов ече може да несе видим. Утре ще правим секс, но това нее толкова важно. За първи път почувствах, че съм намерил моя човек и съм готов за сериозни неща в живота. Та пиша този роман да чуя от страни как изглежда цялата работа. Дали има смисъл да си боря или войната е излишна!!!! На 26 съм

Коментари

1.   Бори се разбира се и дано наистина е твоят човек! То ще си покаже!

2.   Абе, все ми се струва, че няма смисъл да се бориш, ама на този въпрос никой не може да ти отговори със сигурност.

3.   "Хосе Грегорио, наистина ли искаш да се бориш за Мария Гуадалупе, която те обича само като приятел?" О, това била истинска история? Извинявай, но влязох в тона на историята, която е като от сапунките, дето гледаха доскоро повечето домакини! Научил съм доста покрай тях и видях елементите - 1 влюбен и 1, търсещ само приятелство; единият иска да заобича другия, но според сценарият едва ли ще успее, защото това не става насила - впрочем и в живота е така. Е, частта със секса е новаторска, защото в сериалите ти (твоят човек) остава на сухо до края - най-много с някоя целувка, защото главната героиня обича и прави секс само с главния, който уточнихме вече, че не си ти!

Накратко - тя не те обича. Някога сте имали връзка на физическо ниво, но тя явно е оставила след себе си само някаква привързаност тип "приятелче" (ех, защо и аз нямам приятелки, с които да правя секс... сигурно влизам в грешните сгради, че не намирам такива :) ). Казва ти това за опитването, защото още не се е примирила с мисълта да те загуби като приятел след официалното попарване на надеждите ти, а вече знае какво очакваш от нея и така подсъзнателно иска да те предразполага, за да не й се разсърдиш и зарежеш - причината за това по-долу! Е, може би е прекалявала на младини с венецуелските романси по телевизията, но това поне аз няма как да го знам! Вероятен сценарий - продължавате със секса, докато си намери друг. Ако не си намери друг, току-виж те "обикне". Ти си й резерва, за да не остане сама. Всяка мразеща самотата и недостатъчно уверена в щастливия финал жена би го направила - това е естествена защитна реакция срещу бича, наречен самота. В даден етап наистина може да остане с теб за постоянно, но едва ли ще те заобича наистина - просто ще се отчае напълно и ще загуби вяра в появата на Г-н Идеален за нея. Щом досега не се е влюбила, не чакай промяна в следващите години! Ако те устройва чакането и на по-късен етап да бъдеш нейното хапче срещу самота, воювай (в духа на въпроса ти)! Ако смяташ, че не си струва, тогава обяви примирие и напусни мястото на сражението вместо да даваш по-големи жертви в тази война, отколкото са необходими!

4.   Благодаря, за мненията! Ако има още някой, който може да даде съвет или идея, няма да е лошо :). Просто знам, че когато си влюбен, пропускаш важни неща понеже си заслепен. Между другото, я поканих на почивка след сезона и тя прие без да го мисли много. Щом може да ме обича като човек, трябва да има начин и за нещо повече...

5.   От Автора
Номер 3... Тва е истинска история, бъди сигурен :)
А иначе си прав, едвали нещо истинско може да излезне от моята история :-(!! Аз май си го знаех, ама неми се искаше да го приема.
Ще видим кво ще стане, поне още няколко хубави спомени за албума :). Благодаря за мнението!!!