С него ми е скучно!
Срещам се с едно момче, което има симпатии към мен и иска да имаме връзка. Все още нямаме връзка с него. Само, че аз не изпитвам никакво влечение към него, никаква тръпка... все ми е едно дали ще го видя или чуя, защото правим едни и същи неща обикновено. Няма идеи къде да ходим когато го питам, не обича много да експериментира, не се интересува от нещата, които ме вълнуват мен. С една дума доста ми е скуччно с него, а се виждаме от 2 месеца. Дори и визуално не ме привлича, но иначе изглежда добряк. Питам го по телефона какво му се прави, а той вика незнам. Самия му глас звучи толкова монотонно. На няколко пъти му предожих да играем билярд, там не обелва дума, не вървят и базиците с него. Не се шегува с нищо.
Ние сме на по 29. Бих искала да знам с течение на времето дали ще се отпусне и ще говори повече и ще дава идеи, когато сме заедно или нещата ще останат такива каквито са-да продължа ли да излизам с него? Благодаря за съветите предварително!

Коментари

1.   Ти не го харесваш.. защо изобщо се замисляш за връка ?

2.   Епа да не го познавам, че да знам дали ще се отпусне? Няма ли приятели да ги разпиташ дали винаги е такъв или от време на време поема инициативата...

3.   Ако не греша момчето е притеснено от нещо . Няма човек , които да не обича игрите с приятелите/гаджето , музиката . Просто опитай да му набиеш в главата да се отпусне , че няма да стане нищо лошо , ако направи това и да ти има доверие . I.L.O.V.E.B.U.L.G.A.R.I.A

4.   Нечие сърце ще бъде разбито след 3... 2... 1 =]
Кажи му това лично! Кажи му, какъв ти е проблема. Ако той опита да се поправи и успее, значи наистина те обича и иска да сте заедно и нещата изглежда биха могли да вървят добре. Ако не му го кажеш директно това всичкото, което си написала. Той няма да разбере. Няма да се поправи. Може и да ти се разсърди и да го накараш да се чувства гадно, но поне ще знае истината и ще му дадеш шанс, ако не се получава.. значи не ви е писано. =]

5.   Бях в твоята ситуация преди около 2 години и ти казвам, че според мен не си заслужава. Да, с времето може да се отпусне, но едва ли трябва да очакваш някаква голяма промяна. Все пак ако не измисля някакви интересни неща за развлечение и не иска да ходите никъде още от сега, когато се опитва да те впечатли и спечели, то едва ли ще може да очакваш някакво разнообразие за в бъдеще. Решението е твое, но запитай се какво правиш с мъж който те отегчава от самото начало и към който нямаш никакви чувства, не за друго, а защото когато най-накрая ти писне окончателно, а това сигурно ще е скоро, и решиш да го зарежеш, ще му разбиеш сърцето, а щом казваш че е добър човек...

6.   А ти защо си с него тогава? От страх да не останеш сама, или от някакво състрадание към него?
Не мога да ви разбера вас жените - казваш че връзката ви не ви удовлетворява, не изпитваш нищо към него, понякога едва ли не ти е досадно дори да стоиш в една стая с него - ами, толкова ли ти е силен страхът да останеш 1-2 месеца сама, че още не си спряла да губиш времето си, а и неговото време с тази напълно изчерпана връзка?
То е ясно, че на 29 ако имаш връзка гледаш да си я пазиш, че вече с годините доста се променят нещата, и на 29 не е толкова лесно да намериш подходящ за теб по ред причини, но трябва ли заради собствения си егоизъм да залъгваш напразно момчето?
Знам прекрасно какво искаш - искаш да имаш някаква компания колкото да не си сама, докато се появи някой вълнуващ мъж в живота ти. В момента, в който това се случи безмилостно ще биеш шута на момчето и то ще се чуди откъде му е дошло. Буквално преди няма и 1 седмица разбрах не за един, а за цели 2 напълно идентични на твоя случай, завършили по описания от мен начин.
Между другото, ако искаш някакъв реален семеен живот, не е зле да свикнеш, че в него си има и доста скука, а и някои хора на 29 години вече са се налудували и искат да живеят по-спокоен и ненатоварващ живот. Очевидно приятелят ти е от тези хора, а ти все още не си се наживяла, така че не ми остава нищо друго, освен да се повторя - просто не сте един за друг! ;)

7.   Аз съм на 16, а приятелят ми на 19, заедно сме от малко повече от година. Нещата са почти същите, излизаме сами или с приятели, но на въпроса''Какво ще правим?'' или ''Къде ще ходим?'', винаги получавам златния отговор ''Не знам.'', но в нашия случай мисля, че това е в резултат на времето, от което сме заедно, все пак живеем в малък град и няма кой знае какво да се прави. Мисля, че ти можеш да измислиш някое местенце и да го заведеш там, предполагам, че ще му хареса. Също можеш да направиш вечеря или да го извикаш да гледате филм. Има много идеи и ти можеш сама да запалиш страстите. Успех! :)

8.   Скуката се лекува с любопитство. Любопитството с нищо не се лекува.

PLEIADIAN

9.   Няма ли тръпка, вятър работа.

10.   Губиш си времето с такива шамшали ... Ако излезнеш с мен няма да сбъркаш :)

11.   Просто не си намерила правилния човек за теб! Щом още в началото нямате какво да си кажете и се чудите какво да правите, представи си след години каква скука ще е! За това съветът ми е, не се измъчвай, а и не губи времето на горкото момче, ами му кажи честно, че нищо няма да излезе и си дайте шанс да намерите по-подходящи хора, с които ще ви е добре и забавно. Другото си е живо мъчение!

12.   Когато прочетох, че си на 29 се втрещих, честно! Те "скучните" обикновено са интелигентните. По - добре не се занимавай, определено не сте един за друг! Успех!
ж26

13.   Едва ли ще стане по-интересен с времето. Но ако ти е толкова скучен, какво правиш цели два месеца с него? Уж, жените имате голяма интуиция и още от пръв поглед отсявате "недостойните".

14.   Здравей. След като прочетох, какво си написала, не виждам смисъл във въпроса ти. Ти сама си отговаряш: не те привлича, безразлична си към него, безинтересен ти е. Ами явно не сте един за друг.
Все пак искам да те поздравя, за това, че му даваш шанс, защото са малко хората, които разбират, че един човек трябва да бъде опознат, преди да бъде оценен колко струва.

15.   Не те привлича, ама щом още си покрай него, изглежда, нямаш други кандидати.

16.   От Авторката
Искам да му дам шанс въпреки, че изобщо не е мой тип. Не че имам някакъв стереотип, но просто между нас няма химия или поне не и от моя страна. Случвало ми се е да не харесам някой в началото, но в последствие да ме заинтригува с креативност, хумор, разговор, да ме накара да се интересувам от неща, които до този момент не сам и в последствие се влюбвам в самия човек. За мен е важно и в компания с моите приятелки да се държи мило, да комуникира. Наскоро го запознах с моя приятелка, бяхме на заведение-той каза две, три приказки и през повечето време си човъркаше в телефона, а за мен това е неуважение. Не може да започне някаква смислена тема на разговор, която да ни впечатли и става така, че само двете си говорим с нея. Имам усещането, че няма стимул в живота си. Аз отдавна съм се наживяла- не ходя по дискотеки, кръчми, но и не обичам да ходим на едни и същи места и да правим всеки път едно и също. Прекалено бързо се отегчавам. Мисля си, че ако имаме връзка тя ще е много кратка. Другото на което е, че не изпитвам желание да го докосна, целуна, а и не искам и той да го прави... а каква връзка ще е това. Объркана съм... Иначе той си въобразява, че щом излизам с него, значи го харесвам и искам да имаме отношения, истината е, че ако ме спечели п някакв интересен начин ще преглътна, че визуално не ме привлича.

17.   Номер 12 те скучните обикновено са просто празни от съдържание. Един интелигентен човек все щеше да покаже нещо от интелекта са за цели 2 месеца. Моят опит сочи че да се дава шанс на такъв човек само води до катастрофа. Да го караш, да го молиш, да го подбутваш-безмислие. Авторката мигновено трябва да спре да хаби дори един миг за този господин. Ако е решил да е в кома да си остане там. Тя не е длъжна да го изважда от нея без негово желание. Момичето има живот за живеене и някъде я чака мъж които желае да осъществи контакт с нея.

18.   Не мисля, че е за теб.
Ако с един човек не ти тръгне приказката дори, не знам защо се занимаваш с него..
Първо, вие не можете да сте дори приятели, тъй като ви е СКУЧНО заедно. Второ, казваш, че не е твой тип, няма страст помежду ви и т.н., което също ме води на мисълта, че не ви е писано.
Не знам при останалите как вървят нещата, но аз нямам "тип момчета", каквито да харесам.. Просто, когато си харесам някого, той става моят тип.
Рано или късно ще си харесаш друго момче и ще нараниш това. Съветът ми е да приключиш нещата преди да е станало късно..