Имам нужда от някоя, на която да дам любовта си
Здравейте!Искам да ви разкажа моята история въпреки че и аз самия незнам защо.З начи аз съм на 19 години от Бургас. Като малък, а и сега винаги съм бил различен от другите винаги съм се умявал да бъда душата на компанията, а истината е че съм адски самотен.
Истоята ми е дълга но смятам да разкажа само това, на което търся отговор в момента.

Значи още от дедството си имах силна привързнаност към едно момиче живеещо близо до вкъщи. Като малки по цял ден си играехме приказвахме си до късно посред нощ. Така и не разбрах кога, но когато бях на 15 усетих че съм силно влюбен в нея. Упитах се да и покажа чувствата си и успявах доста добре тя излизаше с мен разхождахме се с часове, дори една вечер се държахме за раце и аз я галех и си мислех, че всичко се подрежда.

Но уви една седмица по късно тя започна да си пише с 1 познат и малко по малко спря да общува с мен. Не знам как, но за няколко седмици бях разбит гледащ как се развива всичко м/у тях. Тогава ми избиваше яко на гняв, въпреки че се правех, че нищо не е станало и че още сме приятели вътрешно изгарях бях супер ядосан на себе си и на нея.

Стигна се до там, че се опитах да тръгна с друго момиче в опит да я забравя, но се оказа, че тя обича друг. И така защото съм много горделив и мразя провалите и загубите се затворих в себе си и се самосажелявах и си обещах никога да не се опитвам да ходя пак с момиче освен ако не съм сигурен, че тя ме обича.

Стана така че всички тези години обичах момичето с което сме фр. от деца чак скоро успях по някакъм начин да я разкарам от мислите и сърцето си. Лошото е едно, въпреки че всичките ми приятели си мислят, че съм супер добре от към момичета, секс и всичко, се оказва че съм на 19 и не с1м бил никога с момиче, целувал съм се само като по малък, и в момента съм адски уплашен. Защото дори да завържа връзка най-вероятно ще разочаровам много момичето усвен това ще загубя още от самочувстивието си.

Никога не ми е липсвала смелост и увереност в разговорите с момичета, но стане ли момента да се опитам да създам нещо винаги се отдръпвам от страх да не ме наранят. А в момента се усещам, че адски много имам нужда от някоя, на която да дам любовта си.....

Коментари

1.   Това което разбрах е че те е страх да имаш връзка, защото те е срам, че не си толкова добър в някои неща, за които се предполага, че трябва да ги владееш долу-горе добре.

Ами моят съвет е просто да се "упражняваш" с хора, с които смяташ, че няма да излизаш-нещо просто за една нощ или за няколко целувки.

2.   Изградил си около себе си защитна стена,за да не бъдеш наранен,защото приятелката ти от детството те е наранила много.Започни да контактуваш с много момичета,регистрирай се в някой сайт.Ще намериш точното момиче не се отказвай,успех.
Сиска Б.

3.   Ти си едно прекрасно момче и не трябва да се отдаваш на такива лоши мисли. На всеки се е случвало да има несподелена любов, дори и най- красивите и известни хора имат провали в любовта и са били изоставяни. Това не бива да е пречка в твоите отношения с момичетата! Защо се страхуваш? Един истински мъж не би трябвало да се паникьосва от това дали някое момиче ще го нарани. Ти се дръж по- уверено и с нищо не показвай страховете си. Но по- важно е да убиеш самите страхове, защото те разяждат душата ти и не ти позволяват да покажеш по- добрата си страна. Бъди сигурен, че ще срещнеш любовта! Та ти си само на 19! Успех и от нищо не се притеснявай!
Лаора

4.   C теб има много какво да си говорим... толкова общоо.. ако искаш даи скаип да поговорим, много много бих се радвала!

5.   Добри момчета като теб са рядкост, а в Бургас да не говорим... От три години живея в Бургас. Сега съм само на 16, а вече се отказах да търся така нареченото " добро момче" :D

Ти си едва на 19,живота е пред теб, няма за какво да се притесняваш и срамуваш. Както казва сестра ми " За всеки влак си има пътници " и ти ще намериш момичето за теб :)

Давам ти имайл адреса ми, ако искаш ми пиши :) tedi4012@abv.bg

6.   Мерси за мненията.Направих си друг скайп - Rob_Thomasbg

7.   Tака се става човек спокойно всички сме минали по този път всички ни е страх даже и мене но вярвай ми че както си сам така ония от горе ще ти даде всичко на веднъж вярвяй ми от опит ти го казвам успех ....само нещо да добавя че ми се струва че си ужасно добър така че заслужаваш момиче което да те цени като човек даже и с страховете си така че забрави старите си трепети защото заслужаваш нещо по добро от тая пикла

8.   Все казвате, че тя не го заслужава.

Ами ако той не я заслужава ? Нищо не става без причина. Ако мъжа не може да задържи вниманието на една жена, той не е истински мъж. Нарича се еволюция. Слабите мъже не са харесвани, и колкото по-красива е една жена, толкова повече тя губи от връзка със слаб мъж.

Мъжът трябва да е красив, висок, богат, грижовен и закрилящ. Само тогава може да се вясва пред нашия зорък женски поглед. Лузърите на боклука - тях еволюцията ги убива.

9.   Хмм.Я чакай да помисля Висок съм 190 имам добре сложено тяло.Добре изглеждам в лице.Карам най-добрата кола спрямо всичките ми авери(и съм си я купил сам не от мама и тати)Имам постоянна Работа.Имам собствено жилище брех доста голям лузар съм....Не мисля че момичетата заслужават всичко просто защото са красиви.Красив се раждащ моето момиче и повечето еволюирате в 23 годишни дебели майки гледащи по цял ден сериали.

10.   Добре я затапи хахахха

11.   На 19 год. не си въобразявай с развинтената си фантазия, че има какво да дадеш на едно момиче! Какава любов имаш, че и да я дадеш си готов? Поредния тийнейджър с потребителска психика декларира, че любов щял да дава...Нямам време да ти обяснявам, че си на светлинни години от адекватния начин на мислене по тези проблеми. За сега ще ти подскажа само, че този свян в отношенията ти с другия пол е дар Божи и те предпазва да не се развратиш още в младенческа възраст! Иди по-добре да благодариш на Бога и почети малко духовна литература какъв трябва да бъдеш и какво е това любов...

12.   Сега ти е времето да се научиш да пишеш правилно!

14.   Простотия да се случи през последните няколко години към него и Митко това което е било преди търси в сайта е безплатна за цялата страна проститутка която в момента в който България оправи нещата се променят и Митко Стефанов Димитров да ура за това проститутки правят секс да тъпо да курви снимки, клипове