Искам го, но е с жена и дете :(
Здравейте на всички, искам да споделя една история и да помоля за съвет. Аз съм момиче на 21г, а той е на 34г. Преди около 2 месеца се запознахме, и толкова много ме е яд... искам го много ми харесва, но той има жена, дете... а и аз имам връзка от 4години, не знам какво търся даже, той тръпка ли е? Какво е? С приятеля ми имат сходен бизнес това ни запозна, когато имат среща и аз отивам и като седнем на кафе или на обяд и просто го усещам как и той ме гледа. Гледа ме много приятно, но аз се държа на ниво, и "уж"нищо не забелязвам и не знам, как искам да го сграбча, има страхотни дълбоки сини очи(въпреки че не харесвам синеоки), но няма как да си разваля връзката заради някакво привличане, ясно ми е, че ако се случи нещо то ще бъде само секс, но и това толкова го искам. Не знам какво се случва с мене, на 21г. съм не съм толкова зряла, но покрай приятеля ми съм се научила да се държа на ниво и да не правя лапешки работи, а това да се "ИЗЧУКАМ"с колегата му.... какво да правя как да се отърся от този човек?

Коментари

1.   Най-сигурният начин да преодолееш изкушението е като му се отдадеш!
Не харесвала синеоки... не ме карай да се смея! А какви харесваш - тъмно/мътно-оки?!
На 21 приятел/бизнес, държане "на ниво"?... Не си ли се взела прекалено на сериозно прекалено от рано? Да беше на 31 - да ти се върже човек на приказките, ама сега - едва ли. До 24-25 изобщо не си мисли, че ще завържеш сериозна връзка! Че и до 30 чак...

2.   Стой далече! Можеш без едно чукане.

3.   Не си струва да правиш каквото и да било ..ако обичаш приятеля си не се занимавай с другия..все пак той си има семейство ...а и това, че те е гледал според мен не означава нищо може да си си въобразила, но дори и да си сигурна, че той те харесва по-добре не прави глупости ще съжаляваш много !!!!!

11.   21 години-далеч си от истината моме. Нищо зряло не виждам в поведението ти на което "уж" си се научила. Животът не се състои в това, колко мъже ще имаш в живота си, а да имаш един и той да е целият свят за теб!!!!
Една жена

12.   И още нещо : абе какви са тези жени- виждаш жена, деца, семейство. Къде се вреш бе, къде се вреш - каква любов, какви 5 лева? Не разбивай живота на хората, защото БОГ няма да те остави така- не можеш да бъдеш щастлив на гърба на чуждото нещастие...

13.   И сама си знаеш, че не трябва, защото заради единия кеф ще нараните страшно много хора и последиците могат да са тежки, а ти, предполагам, не искаш да ти тежи на съвестта, че едно дете ще расте без баща заради теб. За това просто го избягвай. Колкото по-рядко го виждаш, толкова по-добре. Нали знаеш далеч от очите-далеч от сърцето! Мисля, че това е единствения начин да го забравиш.

14.   Авторката:Исках да си излея душата просто, няма как да споделя на никой, нямам даже и истински приятели на които мога да споделя толкова лични неща, благодаря на всички за отделеното време, знам, че ще бъде огромна грешка затова ще си седя на д....

15.   Аз ако съм, ще преспя с него колкото да се отърся от желанието си, при мене действа, пък и си млада явно приятеля ти е първия и не си опитала от забранения плод, но когато има химия м/у двама тя си личи сигурна съм, че не грешиш, но по добре го направи тайно, да не се разчуе, порадвайте се един на друг и до там :) УСПЕХ и внимавай

16.   Дитето си харесало нова играчка и сега реве ли реве, за да му я подарят.

17.   Психолог, Социолог или Социален антрополог ще помогне в този случай.
Обърнете се към Харалан Александров, социален антрополог
Бившият български топ модел Даниела Серданова беше излекувана от психологическия тормоз, на който беше подложена от своя съпруг от професионалните си посещения при Харалан до така степен, че в края на лечението Даниела се влюби в Харалан. Сега Харалан и Даниела живеят заедно на семейни начала.

18.   Моме, я си стой на задника....
Спри да ходиш на тия работни срещи ако чувстваш, че прехвърчат искри-ще нараниш толкова много хора.
Повече разум няма да ти е излишен.

19.   Не се бутай в семейство. Защо изобщо си с приятеля ти щом не го обичаш? На 21 год. изобщо не знаеш защо си на тоя свят!
Всеки прави грешки, но НЕ изневерявай пове4е никога, защото ето какво става!

20.   Поредната неврозна к****. Щяла да си развали връзката.... о майко мила! Е, че тя си е вече разбита! А не помисли ли първо, че семейството е нещо много по-ценно от твоята нещастна връзка? "На ниво" ще станеш, когато започнеш да уважаваш и ценностите на другите около теб, когато съумееш да се поставяш на мястото на някой, преди да си помислиш каквото и да било. Сега си под всякакво ниво, защото водещата мисъл в живота ти е, че някой трябва да ти начеше *******. В това няма нищо чак толкова лошо, но само ако е със свободни мъже като теб, които също се чудят къде да си го натикат. Сексът е нещо много по-хубаво дори от това, което си представяш, но ти не си дорасла още да го изпиташ, щом непременно искаш чуждото, щот ти се вижда по-вълнуващо.
Как да се "справиш" ли? Ами, първо се раздели с твоя приятел, няма смисъл да лъжеш човека, че има до себе си "дама на ниво". После се отдай на "лапешките работи" - ******* се с когото и където можеш (без семейни), наживей се хубаво и след това мисли за връзки. Предполагам, не искаш един ден, когато си на 35-40, твоя мъж да **** младите приятелки на колегата си, докато ти дундуркаш деца вкъщи?

21.   Авторката:Какво като съм на 21г? За вас е ненормално да имам сериозна връзка ли? Имам да заедно сме от години на 30 е приятеля ми? И какво нередно, защо си мислите, че като съм на 21 трябва задължително да съм глупава, хората сме различни :)

23.   Давай смело, няма да си вечно с приятелят ти и един ден ще те е яд, че не си изживяла момент с твоята тръпка.
Ж28

24.   Няма смисъл да се занимаваш с женени. Ще преодолееш привличането като не му се отдаваш.

26.   Не харесвала синеоки... Това е все едно някой да каже "не харесвам вкусна храна"...
Не харесваш, не харесваш, ама си готова :

- да скараш гаджето си с партньора му

- да разбиеш семейството на човека

само и само за едно чукане със синеок мъж!

27.   Трябвaло едно червейче дa пресече железопътнaтa линия. Стояло си то пред релсите и треперело от ужaс. Огледaло се нaляво - нaдясно, ослушaло се, не се виждaл, нито чувaл идвaщ влaк. Събрaло смелост и зaпълзяло с всички сили и бързинa, с които можело. Почти вече били успяло дa пресече вторaтa релсa и минaл влaкa и му отрязaл дупето. Още по- ужaсено и уплaшено червейчето се скрили в тревaтa, вече извън опaсност, но без дупето. Зaмислило се -" току- що минa влaкa, могa нaбързичко дa се върнa и дa си вземa дупето" Върнaло се то нa релсите, огледaло се, ослушaло се, нито се виждaл, нито се чувaл идвaщ влaк. Кaчило се червейчето нa релсaтa, скочило от другaтa стрaнa, взело си дупето и тъкмо дa пропълзи обрaтно, минaл влaкa и му отрязaл глaвaтa.
Извод: " Не си губи глaвaтa зaрaди дупето! "

28.   Авторката:Благодаря за съветите ви, от това имах нужда от много мнения, 20-благодаря. Ти ми написа това което трябваше да чуя :) Знам какво да правя :) Няма да се меся в чуждия живот това е просто нещо моментно и незначително, но исках да го споделя, защото пак се повтарям, наистина нямам истински приятелки на които да разчитам!

29.   не съм на себе си, че може да има толкова прости хора. защо така се отнасяте към момичето, какво лошо има да бъде привлечена от зает мъж и той от нея... вие гарантирате ли, че това няма някога да се случи с вас... да и на мен се случи и аз не бях на себе си... моят съвет е... мило младо момиче... направи това което искаш и не се съобразявай с никой, послушай вътрешния си глас.... семействата се развалят от вътре, а не от вън... така, че не си слагай вина на душата, ако не си ти, ще бъде някоя друга, бъди сигурна... той след като те е забелязал и усещаш, че има химия между вас... давай и да не ти пука... изживей си го... не очаквай някаква награда ако не го направиш, на кой му пука, живей си живота и прави това което поиска душата ти и не съжалявай никога за нищо... повярвай... всичко което ти дрънкат, че разваляш семейство са глупости... ти нищо не разваляш... просто явно там нещо липсва и ти нямаш никаква вина.... хвърли се в живота и не се страхувай от нищо... каквото трябва да стане, то ще стане... не му мисли чак толкова...

30.   Скъпа този мъж никога няма да остави жена си и детето си заради теб. Ще преспи с теб и край. Ако искаш само секс, ами давай, само че след това по - добре да не се виждате повече никога. Трябва да знаеш с какви намерения си тръгнала. Ако обичаш приятеля си, което ме съмнява си стой на дупето.

31.   15. Аз ако съм, ще преспя с него колкото да се отърся от желанието си, при мене действа, пък и си млада явно приятеля ти е първия и не си опитала от забранения плод, но когато има химия м/у двама тя си личи сигурна съм, че не грешиш, но по добре го направи тайно, да не се разчуе, порадвайте се един на друг и до там :) УСПЕХ и внимавай
ЯСНО И ТОЧНО

32.   Авторке, разбитите семейства идват от такива като теб. Явно не обичаш приятеля си, щом си готова да ***укаш колегата му, който пък е женен и има дете. А и явно нямаш грам достойнство и себеуважение

33.   значи за да има разбито семейство няма тя да е виновна а члена на семейството, защото тя не е от семейството. Мен ако питаш не се занимавай, днес ще ти харесва, утре не, но след време друг ще ти хареса и така. А може би ти харесва защото не може да го имаш...

34.   Това е само секс
Какво толкова изчукай се веднъж с друг
Ако ти хареса изчукай се отново
От един или два полови акта не можеш да си развалиш сериозната връзка, само можеш да я подобриш пък и можеш да научиш нещо ново, което да експериментираш със сериозната се връзка

35.   Хайде стига с това "разбиване на семейства"! За изневярата са нужни двама, т. е. няма да е само авторката виновна, ако преспи с него, а и той самият. Все "к****те" са ви виновни на вас! Момичето просто има тръпка, на никой от вас ли не му се е случвало?
Към авторката: Прави са иначе, че не трябва да се месиш. И не защото, видиш ли, трябва да си светица, а защото за самата теб ще е по-добре. Човек първо за себе си трябва да мисли, защото така или иначе няма кой друг да го направи!

36.   Защо да няма достойнство? В кой век живеете, харесват се младите, има химия има тръпка, нека я изживеят, никъде не е писала. Пък и в писмото никъде не пиша "ИСКАМ ДА ГИ РАЗДЕЛЯ"
Габи, 28

37.   Авторката:Алооо вие каква ме направихте? От мен ли идват разбитите семейства? Не не познахте идват от вас, от намусените ви физиономии, от сивото и еднообразно ежедневие, даже от тука ви виждам какви сте не говоря за вс а за няколко "ДАМИ"аз исках съвет, не да ме нападате? Да харесва ме, и на мене той ми харесва, има химия м/у нас, и какво? Не ми трябват мъжете ви за дълги романтични връзки(имам си връзка), искам страст, такова нещо досега не съм изпитвала, млада съм, плюс това не го преследвам да му рева остави жена сииииии, обичам те, искам го за интересни преживявания. хахаха!!!!
Специални поздрави за всички жени които ме нападате, все едно ям вашия мъж, , , , хахаха пък знае ли се може да е той :D
Гледайте си семействата и пак повтарям не ние младите момичета разбиваме семействата, вие сами си ги разбивате, с безкрайните истерии, и знам защо сте нервни, защото вечер няма кой да ви... хубаво :*

38.   Ох, номер 32, как не разбраха всички хора като теб с разсъждения от времето на баба ми, че семейството се разбива първо отвътре. Какво ще направи авторката? Ще завърже горкото мъжле, ще го отмъкне насила и ще си го държи вкъщи докато не се разведе ли? Как си я представяте тая, не знам... Човекът е сложно устроен и не винаги може да контролира чувствата си. Дори да сме в сериозна връзка не е изключено да усетим привличане от чужди хора и да фантазираме. Въпросът е дали ще се отдадем на това привличане, или ще го преглътнем и ще си запазим семейството/връзката. И съм на 100% убедена, че ако авторът беше мъж коментарите щяха да са коренно различни и щяха да му донесат от девет кладенеца вода да оправдаят желанията му и пак щяхме да се начетем на фразите: "Мъжете не могат да са моногамни", "Тя физическата изневяра не се брои", "Мъжете харесваме с очите"...

39.   Поредната К****. Заради парцали, като теб се разбиват семейства, бият се хора, стават престрелки и т. н.. Ако моя баща направи подобно нещо, заклевам се ще убия парцала, с който го е направил, ще се опитам да го осъдя и ще го вкарам в болница!

Извинете за думите.

41.   Всичко се връща на тоя свят! Ох, как се връща-а-а... Връща се и още как!

42.   В кой век живеем ли ? Във век на разбитите семейства, във век на липса на морал, във време в което умишлено се съсипаха ценностите на БЪЛГАРИТЕ . Благодарение на такива ебли мръсни като теб-кой те възпита МА??? И тези който те насърчават и подстрекават са същите ...

48.   Много агресивна стана изведнъж, авторке, в коментара си №37... всъщност показа си истинското лице. Не обиждай другите жени, които просто ти казват истината, но тя, истината не винаги е приятна. Млада била.. няма да си все млада, няма и да усетиш колко бързо и при теб ще дойде сивото и еднообразно ежедневие, как и твоята физиономия ще стане намусена и мрачна. Искала страст-че искай си, кой ти пречи, малко ли свободни мъже има... Не искала да му разваля семейството-ами какво мислиш, като правиш секс с него, ще го заздравиш ли? Иначе се подписвам под думите на №41-всичко се връща... ох, как се връща.. И не се тревожи с вулгарни изрази, че няма кой да ни.... хубаво... Има, има.. ние сме истинските... такива като теб са изтривалки за еднократна употреба...

49.   Хич да не ти пука, гледай си кефа, щом има тръпка давай смело, веднъж живееш, това е само секс, направете го, щом и двама го искате какво се притесняваш, не ги слушай тези изкуфели вече "ЖЕНИ" в сайта, те си чешат тука езиците всеки ден, за тях е много нередно това. Какво като има жена и дете? Ти няма да ги развеждаш само ще си разнообразите живота и секса, сигурна съм, че щом те харесва и не се притеснява от неговата жена и от твоя приятел значи иска да го направите. Виж сама си знаеш, че ще бъде само секс, но поне ще си го изживяла. Не се колебай, само си измислете как да го направите, без да се разчуе и да стават излишни скандали. И още нещо направи го само ако знаеш, че е коректен и няма да си отвори устата да се хвали, защото ги има и такива. Успех на всички момичета като нас, а вие уважаеми съпруги по полека, точно заради такива стари разбирания имате несходство със съпрузите ви търсещи нови преживявания

50.   Ще нараниш най вероятно много хора, не го прави, така бих те посъветвала, няма да те обиждам, както повечето, уж големи зрели жени, а пишат като някакви простачки, и пак казвам не го прави

51.   Авторката:42 - как може да ме наричаш "ебла мръсна"какво искаш да ми кажеш с това? Грях ли е, че имаме взаимно желание да се насладим един на друг? Никъде не съм писала, че го искам за гадже или за съпруг, привлечени сме един от друг, това, че ти явно си безинтересна и залязваща звезда, си е лично твой проблем, който мене слабо ме интересува, не те обиждам напротив... много те съжалявам, адски си смешна отстрани, какво ще загубя? Ще си направя кефа тихо и кротко и до там, никои няма да разбира, вечер ще е със семейството си, не ми трябва за друго, а за да си го изживея, много хора грешно ме разбраха като пуснах тази тема, никъде не бях написала обичам го искам да се разведе, но явно на вас ви се привижда и пак ще се повторя:
НЕ ИСКАМ ДА СЕ ЖЕНЯ ЗА НЕГО ИСКАМ ГО ЗА ЕДНОТО УДОВОЛСТВИЕ---------никой няма да пострада уверявам ви... нито жена му нито аз, само ще се позабавляваме
Благодаря на дамите, които ме подкрепят, а не като някои змии тука

54.   Да ама ме нападате, много лошо за това се изпуснах, исках съвет просто, те тука почнаха"курва, ебла... не знам си още каква", все едно съм единствения човек на тази земя, какво да направя, че е женен? Просто така се случи, аз си имам приятел, да казвате ми не го обичаш, щом искаш да му изневериш, но усещам, че го искам много и виждам, че и той не е безразличен, не искам да споря, всеки си има мнение, но много ми стана гадно, че ме наричат с такива грозни думи. Защо не застанете и от моята страна, да погледнете отстрани, че всъщност нищо лошо не правя, той ако е курвар, дали ще съм аз или не все тая, моята тема не беше"Моля дайте ми съвет как да ги разделя"това е моментно привличане знам си го, и за това искам да го изживея, бях прекалено малка, когато се запознах с приятеля си, той ми е първи, във всяко едно отношение, за това явно този мъж ми се струва интересен, а даже не е и някои красавец, в този сайт има много такива истории, но аз нали съм малка тоест "малката курва" и за мене обидите, иначе ако е някоя жена на 28-30год, други, ще са съветите ви, всички ще я подкрепят и т. н. Съгласна съм да ме упреквате, но не и да ме наричате с такива грозни думи, не очаквам отговори, които да ми се харесват само на мене, но не искам обиди, и тъпото в случая е, че ме обиждат жени... големи жени. И какво е това "ох как се връща? "Ми да се връща, какво да направя, като се връща, ще страдам само аз не вие :)

55.   Прелюбодейството не е "просто едно удоволствие".
Нито е "просто кеф".
Нито е "просто удоволствие и нищо повече".
Нито, каквото и да било "просто... ".
Прелюбодейството е грях който води към погибел и вечно осъждение. Грях водещ към смърт.
Не е важно какво човек мисли за правилно и какъв е законът, който сам човек си измисля, нито какво светът смята за правилно не е критерият за правилно и неправилно - за грях и правда - за малък грях и голям грях. Божието Слово, Библията, това на което ни учи БОГ е критерият. Божиите закони са критерият, не човешките закони.
БОГ показа толкова огромна милост към мен, че не мога да опиша колко голяма и огромна е тя, не мога да опиша просто с човешки думи. Пиша ти искрено, от сърце: БОГ показа твърде голяма милост към мен, даде ми шанс да повярвам в НЕГО, да ГО следвам, да бъда НЕГОВО дете. БОГ съществува. БОГ толкова възлюби света, че даде СВОЯТ ЕДИНОРОДЕН СИН за да не погине ни един, който вярва в НЕГО. ГОСПОД ИИСУС ХРИСТОС е СИНЪТ БОЖИЙ, нашият ГОСПОД, КОЙТО даде живота СИ откуп за всички. ТОЙ плати цената за всичките ни грехове. ТОЙ е платил цената за греховете на всеки един от нас. Който се покае за греховете си и повярва в НЕГО, БОГ ще го спаси и ще има вечен живот ако устой докрай. Който се бунтува против БОГ, отхвърля спасението на ГОСПОД ИИСУС ХРИСТОС, продължава да живее в греха, ще бъде осъден от ГОСПОД. БОГ ще въздаде на всеки според делата му.

Йоан 5
28 Недейте се чуди на това; защото иде час, когато всички, които са в гробовете, ще чуят гласа Му,
29 и ще излязат; ония, които са вършили добро, ще възкръснат за живот, а които са вършили зло, ще възкръснат за осъждане.

Римляни 3
20 Защото ни една твар няма да се оправдае пред Него чрез дела изисквани от закона, понеже чрез закона става само познаването на греха.
21 А сега и независимо от закон се яви правдата от Бога, за която свидетелствуват законът и пророците,
22 сиреч правдата от Бога, чрез вяра в Исуса Христа, за всички [и на всички], които вярват; защото няма разлика.
23 Понеже всички съгрешиха и не заслужават да се прославят от Бога,
24 а с Неговата благост се оправдават даром чрез изкуплението, което е в Христа Исуса,
25 Когото Бог постави за умилостивение чрез кръвта Му посредством вяра. Това стори за да покаже правдата Си в прощаване на греховете извършени по-напред, когато Бог дълготърпеше, -
26 за да покаже, казвам правдата Си в настоящето време, та да се познае, че Той е праведен и че оправдава този, който вярва в Исуса.

Цитирам ти от Библията:

Евреи 13:4
Женитбата нека бъде на почит у всички, и леглото неосквернено; защото Бог ще съди блудниците и прелюбодейците.

Откровение 21:8 А колкото за страхливите, невярващите, мръсните, убийците, блудниците, чародейците, идолопоклонниците и всичките лъжци, тяхната участ ще бъде в езерото, което гори с огън и жупел. Това е втората смърт.

ГОСПОД ИИСУС ХРИСТОС казва:

Матей 18
7 Горко на света поради съблазните, защото е неизбежно да дойдат съблазните; но горко на онзи човек, чрез когото съблазънта дохожда!
8 Ако те съблазни ръката ти или ногата ти, отсечи я и хвърли я; по-добре е за тебе да влезеш в живота куц или недъгав, отколкото с две ръце или с две нозе да бъдеш хвърлен във вечния огън.
9 И ако те съблазни окото, извади го и хвърли го; по-добре е за тебе да влезеш в живота с едно око, отколкото да имаш две очи и да бъдеш хвърлен в огнения пъкъл.

БОГ да благослови теб, семейството ти, ближните ти. Амин.

56.   Аз съм човекът, който написа последният коментар. В който ти цитирах няколко стиха от Библията.

Забравих да добавя в коментара, затова пиша сега втори.
Това, което забравих е да сложа един клип, който искам да ти предложа да изгледаш.

Това е клипът. Предлагам ти да отделиш 10 минути и да го изгледаш.

https://www. youtube. com/watch? v=xSvOc7cPQW8

57.   Хубаво ти си 20годишна, още млада и неопитна, а този 34годишния с акъла ли си е? Аз с моя съпруг имам само 4 години разлика и такива огромни разлики са ми странни, от омъжена жена, не очаквай подкрепа, ако сте решили да действате, се постарай да не се срещате повече, защото повярвай ми когато сте спали веднъж "МАГИЯТА"няма да е същата
Ж-37

59.   Заради едното семейство, да се отказваш от Удоволствието -
това е нелепо.
Да не сме животни, та да живеем заради
заплождане и чифтосване.
Този път го написах простичко и без аргументи.
Дано ПАК не го изтрият :)

Y D

60.   Аз авторката не я разбирам от гледна точка на това, че самата тя се оплаква от липса на "страст и емоция", а в следващия момент не иска да зареже приятеля си. Е, като ги няма тези неща, защо изобщо е с него, и какъв е смисълът да са заедно? Вярно, сигурно е финансово стабилен (каквото и да означава това), но с течение на времето дори самата авторка ще си даде сметка, че това е крайно НЕДОСТАТЪЧНО за една дори нормално щастлива връзка, а камо ли за нещо повече.
Ти и да спиш с тази твоя "тръпка" бъди сигурна, че ще има последствия, освен ако по някакъв начин не спрете след това да се виждате по какъвто и да било повод (както вече в един от коментарите те посъветваха), а тези последствия може да бъдат както за него, така и за теб. И докато той като финансово стабилен и със съпруга и дете най-вероятно в крайна сметка ще излезе чист (много малко семейства се разпадат, заради еднократка изневяра, още по-малко пък ако има и деца и/или финансова зависимост), то ти нищо чудно не просто да си загубиш "спонсора", ами и ако е от най-големите ревнивци нищо чудно и да ти направи панаири, които доста да ти съсипят имиджа.
С други думи, явно си млада, наивна, очевидно не си задоволена във връзката си, което само по себе си не е чак толкова странно. Очевидно, ако продължават тези искри помежду ви да прехвърчат ще стигнете и до секс. Ако все пак това се получи, поне бъди готова за последствията, защото такива със сигурност ще има, и не само това, ами и за теб със сигурност ще са далеч по-сериозни, особено пък ако се случи сексът да ти хареса, и да се получи доста характерното за твоите години хлътване по уж мимолетната "тръпка". :)

61.   Авторке, защо първо не се увериш в чувствата на въпросния субект, пък после приказвай и искай съвети. Да има интерес е едно, съвсем, съвсем друго е да реши да премине на следващо ниво. Ти защо реши, че ти е в кърпа вързан. Та вие само се гледате. Нека първо ти предложи нещо конкретно, пък тогава идвай да ни се перчиш тука колко си харесвана и желана, а другите колко не са. Знаеш ли колко пъти флиртът не води до секс? Ми, да кажем в 50% от случаите. Я първо се увери какво иска този човек от тебе, пък после ще ти кажа какво да правиш ;)
ЕднаЖенаКаза

62.   Леле, крива я направихте авторката... Айде, като че ли сте коне с капаци и не се облизвате при вида на секси жена/мъж...
Никой не е застрахован от такава ситуация, в която противно на разума, изпитваш силно физическо, а понякога и чисто емоционално, привличане към някого, независимо, че си във връзка с друг. Да, това води до трудно разрешими дилеми и решението опира до разум/ценности/съвест и т. н.
Но запомнете, че няма как предварително да програмирате себе си или да се застраховате от такава житейска ситуация!!!
А това с развалянето на семейства - не мога да повярвам, че все още се заклеймява само жената, "прелъстила" нечий невинен съпруг. Това се казва дискриминация... Нали ги усещам тия мъжленца с младите си съпруги, бутащи колички, как точат лиги като мине някоя привлекателна мацка, включително и аз отнасям по някой жаден поглед.

64.   тоз със библията не пиши глупости. Знаеш ли колко изневери и разводи има в църквите

65.   Ти се последно искаш ли го или е с жена и дете?
Айде вземи да помислиш малко и да решиш!?