Не знам какво да правя вече
Моля ви, публикувайте историята ми!!
Имам гадже от 8 месеца вече, уж много се обичаме, ама няма го разбирателството! Наскоро разбрах, че той ми е изневерил през лятото, когато беше отишъл на море. Казвах си, че няма да се върна повече при него, не прощавам изневеря и още какви ли не закани, а всъщност след седмица и половина пак се върнах при него. Просто всеки един ден без него ми е ужасен, чувствам се повече от зле, побърквам се, нямам никакво настроение, странна съм и агресивна, но когато се върнах всичко утихна. Бях отново щастлива-но щастие, щастие, пак беше за 1 седмица. Ние от средата на връзката ни имаме доста проблеми, изобщо не се разбираме и се караме постоянно. През тази седмица се чувствах токова добре и спокойна, но когато видях, че си е писал с това момиче и откачих. Не мисля, че това, че се бях върнала при него означава, че съм му простила, напротив, не съм и няма и да го направя, но в момента наистина много искам да го забравя, но това ми е първата такава връзка и живее точно до нас и не знам как ще го забравя. Не искам да се подлагам пак на цялото мъчение, на което се подложих онази седмица, просто не искам, няма кой да ми помогне в тази ситуация, трябва да се справя сама, а се чувствам толкова слаба и имам чувството, че скоро няма да мога да го забравя, а искам. Просто това спорене и повишаване на тона ми идва твърде много, но пък без него се чувствам и по-зле. Не знам какво да правя, просто не знам. Преживявала съм толкова много други момчета, но това точно просто имам чувството, че изобщо няма да мога.... Помогнете ми, ако можете, дайте ми някакъв съвет как да продължа напред, защото то е ясно, че с него няма как да бъдем заедно спокойни...

Коментари

1.   Как ли? Ами стягаш се, спираш да си втълпяваш, че си слаба и започваш да си втълпяваш, че си силна докато в един момент ще се почувстваш такава.
Няма как да го забравиш освен, ако не си изгубиш паметта. ;-)
Няма такова чудо '' да забравя някого'' има '' да преодолея'', преодолей го защото е за твое добро да го направиш.
Ще ти е мъчно известно време, ще ти се сменяват настроенията ама това няма да е вечно. След време ще започнеш да се чувстваш по-добре, но ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ САМАТА ТЕБ!

2.   Още си малка явно, за това не можеш. Това са глупости, ако се мислиш за голяма ще го преодолееш. Предполагам, че вече си му и пуснала щото то това сега е модерно естествено. Но това което си написала е смешно. Разбирам те, голяма любов дрън дрън ама не е най-голямата която ще имаш. Сигурно си на 14-15 и си се филмирала, че такава любов просто няма никъде. Съвета който мога аз да ти дам е да се стегнеш малко, щото тва са лапешки глупости сериозно. Успех все пак.

3.   Кажи му, че ако не спре с тия глупости го зарязваш. И след седмица провери дали пак и е писал. Ако не е - ок. Но ако и е писал или е писал на друга го зарежи. Ако е писал пак на някоя, значи че не аи му присърце и няма смиаъл да си с него и да се тормозиш. Изживяла съм го същото. Не ми е изневерявал, но година и половина пишеше на бившата му да се видят и на още една с която може би се е виждал. След като му казах, че знам всичко за тези неща, той се промени. Сега е само с мен и съм сигурна в това. Опитай и ти. Успех!