Какво им става на жените днес?
Напоследък има някаква тенденция по сайтовете за запознанства - като пишеш на някоя и тя само да прочете и изтрие съобщението. Много надути станаха това българките. Красиви, но с голямо самочувствие (прекалено голямо). Примерно пишеш на някоя независимо дали просто приятелски чат или я сваляш - прочита и дори няма елементарното възпитание да ти отговори да каже поне "не ми пиши" или пък "не си мой тип" или "не ми се чати". На улицата същата работа, опиташ да заговориш момиче - подминава те като бърз влак.. Обръщат ти внимание само ако си облечен по-гъзарски и имаш автомобил. Всички ли са станали такива материалистки не мога да разбера.
Аз съм на 25 (мъж). Нямам кола, нямам дори книжка - това по-малко мъж ли ме прави? ! И аз съм с две ръце, два крака и всичко си ми е нормално - дори смея да твърдя, че не съм грозен - никак даже. 1. 80 висок, 77кг, атлетично тяло (когато имам възможност тичам, тренирам - гледам да поддържам форма), имам стабилна работа, добро образование...
Опитвам да намеря момиче за сериозна връзка, но просто не ми се получава. Или ще ме игнорира или пък ще е заета. Ако беше само за едното чукане - щях да си наема някоя компаньонка за 2 часа, но не искам... Секса е чисто и просто едно моментно физическо удоволствие - а аз търся половинката. Искам да създам семейство - в дома ми да има уют и топлина. Като се прибера от работа - да има коя да ме посрещне с усмивка, да ме прегърне, да ме целуне.. Да прекарвам цялото си време с нея..
Ех колко е гадно да си самотен...

Коментари

101-125 от 125

111.   Хвалете се хвалете.
Умните, образованите и имащи, всичко което желаят хора/независимо жени или мъже/ са преди всичко скромни и няма да си губят времето да доказват себе си, пред другите какви са или защо не са такива. Каквото и да се говори, каквито и неща да се изписват в каквито и спорове да се влиза, то се вижда всичко. Истината е някъде по средата, а точно в тази среда се намира и ЖИВОТА, който по тактичен начин показва среден пръст на тези с високото самочувствие, на тези меркантилните, на тези еманципираните и феминизираните и на всички останали, които не знаят какво е уважение, а имитират такова, било в семейство или друг социален кръг. Статистики, сравнения, анализи се цитират-Е, и? За какво е всичко това? Един задоволен човек с потребностите, които има, ще си мълчи и тихичко, ще се радва на живота и земните радости и въобще няма да си мери егото с кой или с каквото и да е. Още повече, пък да казва-Аз това имам, аз онова имам. Не че е дразнещо, но не е характерно за хора улегнали, хора които знаят какво са постигнали и как са го постигнали, за хора здраво стъпили на земята. Признанието не идва отвътре, а отвън. А, автора си каза болката и вместо лек получи отрова.

112.   Секс-кекс, кариери-маниери...

Рано или късно обаче, всеки одъртява. Дори и преуспелите жени, които покрай претенции и мерак да си намерят мъж, "превъзхождащ" ги многократно във всяко едно отношение, са останали сами и си заченали в болница с датска сперма. Е, все някога русолявото пиленце ще порастне достатъчно да отлети от гнездото... и тогава какво? На преуспялата дама с големите мераци, но вече с бяла коса (под боята, де) ще й се наложи да търпи тишината у дома, пък дори и да се скъса от покани на приятели/ки за интелектуални разговори и/или клюки. Или може би преуспялата дама чак тогава ще си търси половинка? Не знам... многократно превъзхождащите и успели мъже-самотни вдовци хич не ми се струват често срещани.

Абе, може и да съм на 30 години, но мога само да се радвам, че поне част от идеалистичното ми мислене от тинейджърските години се е запазило. Че макар и да имам книжка от 12 години и автомобил на същата възраст, почти не ги ползвам, просто защото не ми трябват - отивам на работа или другаде пеш, и то с кеф, та дефакто съм като автора. Парите, които получавам, никога няма да ме направят богаташ, камо ли пък да притежавам къща в Драгалевци, но от друга страна съм щастлив от това, с което се занимавам.

"Пудел" ли съм, обаче? Категорично не.

114.   Да даааа... Понеже се намирам на финала на една връзка и се позаинтересувах как разсъждава днешната жена. И определено мога да потвърдя мнението на много мой познати. Значи каквото и да ти говори една жена, винаги става дума за пари... Особено ако говорим за Кралицата на Бизнесдамите в БГ подвизаваща се тук с умопомрачителна дължина на постовете и! Момичета, за да е комплексиран българина, вината в него ли е? А да помислите малко. Значи извън сферата на бизнесманите всички останали мъже кучета ги яли? На вас строители, автомонтьори, и прочее с важни но не до там престижни професии не ви трябват. Защото вие винаги заслужавате повече! Скапаната ви еманципация ще ви направи лесбийки с изкуствено заченати бебета! Напъвате се да искате максимума от живота без да преценявате реално колко заслужавате. Късмет на всички, моята следваща жена няма да е българка.

115.   Напълно съм съгласен с номер 111 и 112. Това с хвалбите в темата е супер комплексарщина, която за жалост е характерна за нашите ширини. Специално за колите и книжките-всеки сам си решава кога. Повечето от моите съученици, включително и аз, изкарахме курсове след 18 години, в различни периоди. Не помня изобщо някой докато сме били ученици да е карал курс. Това обаче не ни попречи да имаме всички до един доста добро развитие. Колата за мен е средство за придвижване, което на първо място трябва да е изправно, после удобно и чак накрая може да оставим място за някакви глезотийки, като външен вид и прочие. Аз също обичам да вървя и където мога да отида пеш, не ходя с кола. Това последното е едно от нещата, които винаги са ме дразнили и което наблюдавам в голяма част от хората, а именно да се ходи с кола буквално на 200-300 метра разстояние. То даже вече не може да се нарече и гъзария. Не знам как да го определя. Другото, което ми е вече и смешно, е купуването на висок клас автомобили втора ръка, чиято поддръжка не е по джоба на част от собствениците им. Обикновено такива хора използват въпросните возила за ходене до по-вървежните кафенета и от време на време на работа-естествено, за да ги видят. Когато обаче наистина нещата опрат до дълъг път, за който човек се нуждае точно от по-бърза и комфортна кола, веднага се започва едно чупене на пръсти от сорта на: "ама, тя много гори", "ще вземе да се счупи, много са й скъпи частите" и т. н. Колкото до парите-важни са до толкова човек да може, да си покрива нормалните разходи, като дом, храна, образование, лекарства, деца и др. Домът не е необходимо задължително да е къща с три басейна и два спа комплекса, нито пък образованието трябва да е в Оксфорд.

116.   номер 100

Веднага ще ти преведа.
Една жена Е (трябва да мода да бъде, за да се нарича жена) нежна, слаба, да умее да се грижи, да придава смисъл на една връзка, да може да създава уют вкъщи, да може да, с памук да вади душата на мъжа до себе си. Не слаба в смисъла на безволева и другите глупости, които си надрънкала. Слаба в смисъла именно на онази причудлива женска слабост и крехост, които (повярвай ми, защото едва ли си го изпитвала) подлудява мъжете. То е много неща в едно: свян, деликатност, усмивка, свежест, увереност в сексуалността (смисъл не й необходимо да се прави на строгата господарка в БДСМ игрички или пъкл да се разхожда с големи деколтета) тя знае, че е секси и може да го оставя като послание само в поглед, само с начина по който си оправя косата, паднала върху челото.
Тук пишат мъже - те ще ти обяснят ако имаш желание.
Дали това е всъщност слабост.. не, това е нашата, женската сила, женския начин. Но ти и тебподобните вместо да овладеете това, което ви е дадено по природа, скачате да сте мъже, да действате по мъжки, да се справяте по мъжки.
ОК, това си е ваш избор, но не плачете по форумите, че сте на 30 и нямате мъже до себе си или че мъжете ви си имат любовници, или че сте разведени, или че той еди какво си.

и какво за заварчиците и чистачките? Ти добре ли си въобще? Аз съм на 100% убедена, че не знаеш какво точно говориш и то именно от криворазбрана гордост и обществени прослойки. Алооо, не живеем в ренесансова Великобритания, нито в Америка, където онова, за което говориш може и да е вярно. Много тъпи филми гледате - там ви е проблема. Филми като "Отчаяни съпруги" "Сексът и градът" и тем подобни неща, валидни за Ню Йорк.

Това, че един мъж има мръсно под ръцете си и ходи с гащеризон на работа, че пие ракия с приятели и че яде кисели крастевички вечер вкъщи, докато гледат мача с приятел - не го прави нито безполезен, м нито глупав, нито пък слаб.

И понеже съм била от двете страни на барикадата и съм била с такива и с такива мъже. Вярвай ми онова, което сега ти се струва много спретнато и чистичко е в пъти по-зле от онова, от което сега се гнусиш.

Чистачка... кой те е възпитал, че има срамна работа, миличка. Срамно е да седиш в някое забутано офисче и да точиш лиги по шефовете дето минават, чудейки се кой е изгодна партия. Срамно е да преценяваш хората по облеклото или по професията им. Срамно е да си меркантилен и високомерен. Да си чистачка не е срамно, нио пък те прави по-малко жена.
Разбираш ли.. това се опитвам да кажа тук - че между двете няма връзка. Ти или си жена или не си...

117.   103, то тая работа не става с питане, мила!
Щото една жена като получава оргазъм си личи... и ако някой ще трябва да я пита... не мъжа е проблема.. цялата връзка нещо й куца

118.   116 точно мъжa, който описa отврaщa. И не, трудно еднa женa би се чувствaлa нежнa, слaбa и крaсивa и дрън- дрън, докaто с тaнцовa стъпкa му сервирa рaкиятa с киселите крaстaвички и му гледa мръсотиятa под ноктите. Хубaво е, че имa жени кaти теб, зa подобни мъже:)))
Повечето не сме зa тях. Бих ти препоръчaлa обaче, aко нaистинa си женa, дa си провериш хормоните, тестостеронът ти е в повече. И зa мен не се тревожи, не точa лиги по никой шеф, зaщото сaмa съм си тaкaвa, пък мъж си имaм, но нито е с мръсно под ноктите/ ръцете, нито пък мятa рaкии. Този тип " мъжaги ", в моя живот нямaт място, те сa зa подобни нa теб:).

119.   помислете добре и потърсете в паметта си:
- 5-те най-богати човека в света
- 5-те последни Мис Свят
- 10 лауреата на Нобелова награда
- 5-те последни носители на Оскар.
Как върви? Трудно, нали? Не се притеснявайте. Никой от нас не си спомня вчерашните най-добри. Аплаузите отлитат, трофеите потъват в прах, победителите се забравят!
Сега си спомнете:
- трима учители, помогнали ви във вашето истинско израстване
- трима приятели, помогнали ви в труден момент
- някой, накарал ви да се чувствате специален
- 5 човека, съпътствали ви през живота
Как върви? Много по-добре, нали?
Хората, които оставят следа в живота ни, не са най-известните, нито най-богатите, нито най-надарените. Те са онези, които се тревожат за нас, грижат се за нас, които са с нас винаги.

120.   118 от 116

Безмислено е да обяснявам повече - ти просто нямаш желание за разговор. Искаш да бъдеш права, да си наложиш мнението и ако може да засегнеш някого. Честно - напълно е безмислено за мен, да продължавам да опитвам да ме разбере човек, който няма представа от основни правила в общуването.

Приятно изкарване на Новата година!

121.   Брех, пуста ракия със салата, брей! Въртим, сучем, и все дотам я докарваме. Ами не му я прави пустата салата! Още по-малко пък му я поднасяй!

122.   116/120 рaзговорът между двaмa и повече учaстници, предполaгa всеки дa си кaже мнението и другия дa го увaжи, дори дa не го приемa/рaзбирa. Твоето е упорито НAЛAГAНЕ, недопустимо в човешките отношения в този век! Основните ти прaвилa зa общувaне ги свери с нaстоящото време, цивилизaциятa еволюционирa, рaзвивa се, събуди се от летaргичния си сън, виж коя дaтa/ годинa сме и поогледaй/ aсимилирaй рaзликите вече дори в културните изисквaния нa времето!
И нa теб весело изкaрвaне нa прaзниците и честитa новa 2015 ( зaбележи! ) годинa!

123.   абе пак за салата...един парадокс

Ако един мъж, облечен в костюм седне в някое ресторантче да обядва и си поръча салата - ще е супер партия, разбираш ли?
Ама ако седне пред телевизора и помоли жена си да му нареже една салата - простак, не го е среам.

:)))))

а и за ракията

ако седнете на вечеря някъде и си поръча ракия с културен жест и тази ракия е някоя по-скъпичка и изпие само 50гр - егати и готиния мъж.

ама вкъщи ако пийне 50гр. домашна ракия - простак, не го е срам

Всичко си опира до парите, 121. За жалост.

http://www.vbox7.com/play:7de7c33a53

http://www.beu.bg/жалка-картинка!-колко-евтини-могат-да-бъдат-жените-(видео)-news10507.html

124.   Ей, направо ще ме убиете, честно! Като почнете с тези чистачки... Вие си го знаете, ама да ви припомня, че една чистачка в Англия или Щатите взима 3-4 пъти по-голяма заплата от един костюмар в офис тук, в България!
Извод: Не е важно какво работиш, важно е колко точно го оценяват (в цифри). Не, че робувам на парите, никога не са ме интересували чак дотам, но като кажете ОФИС и мед ви капе от устата.

По въпроса за жените. Има и "нежни", има и жени, които са свикнали да се държат по-мъжки, има ги всякакви! Точно както има всякакви мъже. Не знам кой какви предпочита, но то си е негова лична работа. Не виждам смисъл от спора, наистина.

126.   Нежните женички, които описва една такава по-горе, може да си го позволят някой кифли, дето всичко им е осигурено. Една нормална средностатистическа жена в България няма как да е нежна, като влачи тежките торби след пазар, тъпчи се в градския транспорт, ходи и се гърчи за някой лев. И да това са болшинството жени, тук средата е такава, че няма как да се гърчиш като червей и след това със сладка усмивка да вадиш с памук душата на мъжа до теб. Така че това може да го напише само някоя презодоволена кифла, която не е срещала трудности в живота. Така че малко излезте от сериалите и вижте действителността, такава каквато е. Същото важи и за жените чакащи принца на бял кон, за да има нещо тоя мъж се скапва от работа, след това не му е до любовни глезотиики, а просто иска да си почине, не да се занимава да сваля звезди от небето на някоя дето се мисли за принцеса не знам си коя. Илюзиите са едно, а реалния живот съвсем друго, всеки иска перфектното дето го няма, защото нормалния човек има своите слабости, спадове в настроение, проблеми, комплекси, неща които няма как да го направят перфектен дори да иска да бъде. Така че спрете вече да си чешете езиците и да се хвалите всички, колко сте добре, излезте на улицата и вижте нормалните хора.

127.   Изгледах клиповете препоръчани от №123 и стигнах до извода, че както един мъж може да излъже, за истинската си същност и постижения дадена жена, така и дадена жена може да направи с мъж. Това че не намерих клип да ви дам линк за чистачка на офис отиваща на козметик, фризор, в скъп магазин за дрехи с цел да прелъсти за една вечер шефа на световна компания, е мой пропуск, но не е невероятно.
Всичко е в разликата за постигане дълга връзка, задържане на връзка дългогодишно, а не а прелъстяване за една вечер. Клиповете на №123 доказват че можеш да излъжеш всеки за една вечер, понякога за седмица две, но е ли възможно мебелистът от клипа да залъгва дългогодишно дизайнерката? Не разбира се, защото той отговаря на някой от изискванията й за дългогодишен партньор, като младост красота, но категорично не отговаря на изискването й за борбеност, креативност, положени усилия за образование, за издигане в обществото и т. н.
Точно каквато е разликата в мъжа с ракията.
Този които често си поръчва културно 50гр скъпичка ракия в реномиран ресторант, е правил усилия в личностното си развитие и сега има пари да си го позволи.
Факт е обаче че и този дето пие домашна ракия е вложил времето и усилията си в правене на такава, а не в личностно развитие и в повечето случай е най-развит в рецепти за "хубава домашна" и няма никакви развити други дарби, освен побой над домашната сервитьорка.
Та кой добре образован борбен и креативен мъж ще се занимава с варене на домашна ракия? Но всеки дори шофьорът на фекалка може да си позволи да пие 50гр в реномиран ресторант веднъж в живота.
То примерът може да е същият с жена.
Ако е стилно облечена с костюм подчертаващ женствените форми, с прекрасна фризура и маникюр, с повдигащ сутиен- подплънки подчертаващи едрогърдие, влизаща в офис на банка и носеща дипломатическо куфарче- егати и готината мадама...
Ама ако жена е в къщи облечена в изпокапан с манджа домашен пенюар, небрежно вързана коса и изпочупен, нелакиран маникюр, държаща метла от естествен материал - простакела, парцалана, не я е срам, какви изисквания може да има тя към който и да било стойностен мъж?
Така че №123 всичко опира до парите, защото те са единственият начин, в днешно време, за оценка на вложените в личностното развитие усилия. По парите най-лесно се преценя колко си образован, креативен, борбен и т. н., отговорен дори, човекът било то мъж или жена.
Както ти самият не би се свързал дългогодишно с дадена дама само заради сексапилният задник и цици, така и стойностните дами не биха се свързали с мъж само заради чаровната усмивка и сексапилно тяло. Това което изискваме в повече в партньора са постижения и вложени усилия, а единственото доказателство за наличието и количеството им са парите.

128.   Не се притеснявай, че си сам и никоя не те обича. По добре никоя от колкото някаква използвачка. Ако можеш и ти попадне някоя изчукай я и побързай да я зарежеш преди тя да те е зарязала, тогава най ги е яд и се побъркват от злоба. Да знаеш от мен, на днешно време няма свестни жени, дори да намериш някоя, която изглежда и се прави на свястна, може да си 100 процента сигурен, че е пълна измама и скоро ше си покаже рогата. Ако искаш да имаш жена до теб, трябва да се промениш и да започнеш да се държиш гаднярски с жените, просто я мачкай психически, тя трябва да знае, че е много под теб и никога няма да стигне твоето ниво. Трябва да ти се възхищава и да те гледа в очите, това е разковничето на повечето връзки и бракове. Ако искаш жена промени се, с доброта няма да стигнеш до никъде, жените бягат далеч или само ги използват без да се стига до нищо повече такива добродушни момченца.

129.   Коментари 80, 90 и 116 - шапка ви свалям - споделям почти 100% написаното от вас!
127 "Това което изискваме в повече в партньора са постижения и вложени усилия, а единственото доказателство за наличието и количеството им са парите. " - наистина ли си толкова повърхностна?
Единственото доказателство за вложени усилия е наличието на пари? Няма ли вложени усилия в човешките взаимоотношения? Само и единствената мярка ли са парите? В "сексът и града" ли са показани най - големите истини и ако е да - за коя действителност са верни? Сериозно ли всички амбициозни и еманципирани жени не схващат, че за да се почуства пълноценен един мъж в отношенията си с тях, той трябва да се почуства поне на моменти важен, водещ, уважаван? Наистина ли не разбирате, че можете да извадите "душата му с памук" и вашето отношение и поощрение към него може да го подтикне и да превърне една така наречена МИЖИТУРКА в преуспяващ и целеустремен уверен човек? Наистина ли сте толкова сляпо горди - че да отгледате дете с ДАТСКА сперма и след 15 години да отговаряте глупаво на неудобните въпроси на детето си? ....
127 извинявай, че пак към теб се обръщам, но това ми дойде в повече - няма да използвам епитети - ти с времето ще разбереш какво съм премълчал сега: "Точно каквато е разликата в мъжа с ракията.
Този които често си поръчва културно 50гр скъпичка ракия в реномиран ресторант, е правил усилия в личностното си развитие и сега има пари да си го позволи.
Факт е обаче че и този дето пие домашна ракия е вложил времето и усилията си в правене на такава, а не в личностно развитие и в повечето случай е най-развит в рецепти за "хубава домашна" и няма никакви развити други дарби, освен побой над домашната сервитьорка.
Та кой добре образован борбен и креативен мъж ще се занимава с варене на домашна ракия? "... отказвам да повярвам, че може да има толкова празно и лишено от смисъл човешко съдържание - моите съболезнования!
На биг брадър - брат му

130.   Страшно много глупости се изписаха в тая тема! Какви банки със сперма, какво варене на ракия, какви простотии само!!! Аз примерно познавам изключително богати хора-българи и чужденци, които се занимават с правене на вино и други напитки, като хоби. Как въобще е възможно да има толкова ограничено мислене, че и изказано по толкова категоричен начин? ! Банките за сперма е по-добре да не ги коментираме, защото следващата стъпка е създаване на инкубатори за деца и всеки, с доходи над средните, бил той мъж или жена, отива и си поръчва според предпочитанията си. Съгласен съм с автора, че голяма част от жените са станали супер меркантилни и тъпи парчета, но в същото време и от наша страна положението не е розово-пълно е с простаци на всяка крачка. Няма как жените да супер зле, а мъжете да сме само свестни. Най-честата ни грешка е, че привлечени от външността, не си даваме сметка за характера на момичето, очаквайки то да е нежно и любящо, като по филмите. Еми, да, ама не, както се казва. Няколко пъти съм се парил и само в един случай наистина бях омотан професионално. Мацката просто си беше страхотна актриса. Всички останали обаче си личаха още в началото и глупакът си бях единствено аз. Има си свестни жени, но действително се срещат по-трудно, понеже не висят по цял ден по кафета, молове и дискотеки, а учат и работят.

132.   Аз пък чета, чета... и с всички съм съгласна. Във всеки пост има нещо вярно и всяка гледна точка има смисъл. Явно въпросът "Какво искат жените? " има хиляди отговори.
Най-близка ми е тезата, че жената има нужда да се възхищава от мъжа до себе си, т. е. търси в него качества, които заслужават уважение. Парите не са качество. Качества са умът, талантът, почтеността, отговорността, трудолюбието, достойнството, щедростта, благородството. Всички тези качества, приложени в професионалната сфера, в крайна сметка водят до успех, в това число и финансов. Тъпият, мързелив и некадърен човек рано или късно се проваля, като проваля и семейството си.
Обратното също е вярно. Мъжът трябва да се възхищава на жената до себе си. А женските качества, които впечатляват мъжа, предполагам, са същите като изброените по-горе. Плюс нежност, всеотдайност, сговорчивост и вярност - те пък са присъщи и на двамата в една хармонична двойка.
Така разбирам аз казуса за търсенето и предлагането. Има ли разминаване, няма връзка. Ако искаш почтеност, но не предлагаш такава, не става. Ако искаш нежност, а си грубиян - също. Ако си мързелив, а искаш оправна жена - ами няма да те огрее. За нас, жените, се отнася същото.

133.   До 128: Това, че те е наранило някое момиче не означава, че всички са такива. Няма абсолютно нищо по ограничено от този начин на мислене. Да не говорим колко грешно е да си го изкарваш на всяко следващо момиче. Абсурдно е да нараняваш човек, заради държанието на друг.

Голяма част от пишещите тук разнищват феминизма. Това е просто и ясно равенство. Нещо, което няма как да се случи, защото всички тези двоини стандарти наложени в психиката пречат. /Нима е лошо човекът до теб да ти е равен, човек, който няма да те подведе. /

Пределно ми е ясно, че днешният свят е много сбъркан, но не еманципацията и феминизма са виновни. Огромна част от хората са повърхностни и материалисти като това важи и за жени, и за мъже. Но винаги има и излючения. Под общ знаменател не може да се слагат всички. Хората колкото си приличат, толкова са и различни.

До автора: Не се отказвай от написаните неща тук да си намериш свястно момиче. Важното е да намериш човек, с който да се разбираш, което ще стане все някога. И също така да сте на една "страница" от живота. Опитай да потърсиш момиче на място, което харесваш /книжарница, кафе/. Някъде по-спокойно от улица и с достатъчно хора да не те помислят за психар. :) Огледай се и намери нещо общо.

Ж 20

134.   Виж сега, можеш да имаш перфектната мъжка визия, идеалното поведение, перфектна професия, много пари и пак да си нещастен в любовта!
Просто, защото сваляш неподходящите жени. Огледай се първо в огледалото - представи си точно с каква партньорка си се представяш - с какъв характер, поведение и визия е тя. Представи си първата ви среща, разговорите ви, общите ви интереси ( така ще разбереш къде точно да я потърсиш), общите ви забавления и така сам ще привлечеш перфектната партньорка в живота си. А ако не стане 100 % като идеала ти, гледай поне да е близко до идеала ти!
Успех!

135.   не мога да не се въздържа. Някой тук отдаде приоритет на "нежната, грижовна, мила, но нищо непостигнала жена, която мъжа сам щялда и даде всичко в краката и и да я глези....
хахаха... тук говорим за съвременните манипулиращи актриси, които смело дърпат мъжете си надолу..!
съжалявам, но аз бих отдал приоритет на една успяла и бореща се жена, а такива мацки, които в джоба си ги слагат мухльовците... БРАВО..
тези дами не ви се връзват на отчаяните комплекси и ярост, че вече светът не е това, което беше и това, че носите пишки явно се оказа недостатъчно като ЕДИНСТВЕНО преимущество...

136.   Изкарай книжка, купи си готина и СКЪПА НОВА кола, носи модерни дрешки, винаги носи поне 500 лв в по-дребни банкноти, ходи в "кифленски" заведения и... ще видиш как ще те налазят :)

137.   Просто, ако не си мамино синче без никакви цели, амбиции и способности и без един ден трудов стаж, на което в главата са му чалга, татуировки, на тате джипа и т.н. не чакай да си намериш жена. Дори една огромна част от интелигентните момичета се захващат с такива индивиди.

138.   Такова е авторе и аз съм така.
Запознаеш се с някоя даде ти Фб,скаип или тел.пишеш или се обадиш 2-3 път и почва да вика досадни.
Днешните жени не мога да ги разбера.
Момче на 29 съм от голямото село Варна.
Живи и здрави да сме свестните мъже,жени много,курви още повече свести малко!!!

101-125 от 125