Какво им става на жените днес?
Напоследък има някаква тенденция по сайтовете за запознанства - като пишеш на някоя и тя само да прочете и изтрие съобщението. Много надути станаха това българките. Красиви, но с голямо самочувствие (прекалено голямо). Примерно пишеш на някоя независимо дали просто приятелски чат или я сваляш - прочита и дори няма елементарното възпитание да ти отговори да каже поне "не ми пиши" или пък "не си мой тип" или "не ми се чати". На улицата същата работа, опиташ да заговориш момиче - подминава те като бърз влак.. Обръщат ти внимание само ако си облечен по-гъзарски и имаш автомобил. Всички ли са станали такива материалистки не мога да разбера.
Аз съм на 25 (мъж). Нямам кола, нямам дори книжка - това по-малко мъж ли ме прави? ! И аз съм с две ръце, два крака и всичко си ми е нормално - дори смея да твърдя, че не съм грозен - никак даже. 1. 80 висок, 77кг, атлетично тяло (когато имам възможност тичам, тренирам - гледам да поддържам форма), имам стабилна работа, добро образование...
Опитвам да намеря момиче за сериозна връзка, но просто не ми се получава. Или ще ме игнорира или пък ще е заета. Ако беше само за едното чукане - щях да си наема някоя компаньонка за 2 часа, но не искам... Секса е чисто и просто едно моментно физическо удоволствие - а аз търся половинката. Искам да създам семейство - в дома ми да има уют и топлина. Като се прибера от работа - да има коя да ме посрещне с усмивка, да ме прегърне, да ме целуне.. Да прекарвам цялото си време с нея..
Ех колко е гадно да си самотен...

Коментари

51-100 от 125

52.   До 51 от 44

Виж, аз отговорих в 44 на конкретни въприси, не се заяждам лично с хората.
Няма смисъл иначе да си измислям каквото и да е било. Да, правя чат-пат правописни грешки, защото постовете ми са дълги, пиша с 10 пръста много бързо, а и не чете книги на български, от което ми страда и правописът. Това обаче да ми е проблемът, аз съм човек на логиката, на математиката, пиша и съответно мисля на няколко езика - от тук и странният ми словоред.
Бизнеса ми не е измислица. Затова и имам в момента време да пиша тук, просто не се налага да работя толкова, а си имам хора за всичко, защото делегирам задачи и после контролирам изпълнението им.
Директен човек съм и казвам нещата директно. Вие питате, какво им ставало на жените - ние отговаряме.

До 47
„По тази логика защо и мъжете да се разделят със свободата си, след като могат да се оправят сами? Както сама казваш сексът е под път и над път. Ако можеш да се задоволиш с един гол секс само, излишно да коментираме повече.

Вие питате тук специално, какво им ставало на жените. Ние ви отговаряме, защо жените се разделяме със свободата си, какво предлагаме, какво очакваме и как си избираме партньор в живота.
Вие ще кажете, защо мъжете се били разделяли със свободата си.
Мен лично не ме интересуват мъжете, а ме интересува само моят си мъж. Разбира се, не го държа само с „гол секс“, в пост номер 44 съм изброила част от нещата, които се стремя да му дам. Той тези неща ги оценява и аз продължавам да се стремя да го направя щастлив. И пак казвам - другите мъже не ме интересуват.
Нормалните жени се задоволяваме с ЕДИН мъж, но сме го избирали внимателно и да - и за баща на децата ни.
Не говоря тук само за материални неща, за стабилен доход да си храниш децата, което за вас явно не е от значение. Нещо повече - вие се радвате явно, че не сте в състояние да изхранвате деца и се саморекламирате с това нещо, сякаш е качество, заради което жените са длъжни да ви се лепят.
Аз говоря тук за стабилен мъж, на когото можеш да разчиташ - да не пие например, да не клони към насилие и агресия, да е отговорен и сериозен, преценяваш и семейството му, приятели, начин на живот и чак тогава тръгваш с този човек.
У моя мъж специално привлича начина, по който общува, образованието, акъла, възпитанието. Той има самочувствие, разбира се - има и книжка от 18-годишен. На 19 г. моят мъж е почнал работа по строежите, купил си е първата кола, докато вие мрънкате тук как сте нямали книжки :)
Ами то една проста книжка като не можете да изкрате, какво остава за другите неща?
Съпругът ми например е учил и е отворил първата си фирма едновременно, има докторска титла, знае английски перфектно и е обиколил почти целия свят - с него можеш да говориш с часове без да ти е скучно. Какво можете да предложите вие в замяна?
Всяка вечер Биг Брадър и „дай салатата“.
Не, мерси.
Днешните жени сме се нагледали на такова поведение в семействата си като малки и отказваме да сме робини като майките си на простаци и мързели.

Аз до 22 г. възраст си ходих девствена, но това изобщо не ми попречи в живота - гледах си учене, работа, приятелки, ходих на опери и театри и винаги съм била щастлива и спокойно съм избирала мъжа до себе си - ЕДИН мъж. Не се чудете тогава, че жени като мен не ви обръщат внимание - заети сме в 99% от случаите, но дори и да не сме, не търсим просто мъже като вас. Толкова ли е трудно да разберете товаи и ако не друго да ни оставите на мира?

Всичко съм постигнала сама. На 20 г. си събрах пари и за пръв път видях морето. Моят баща имаше по-интересни неща за вършене от това да се грижи за нас и да ни показва Черноморието или дори гората край нас. Интересеуваше се от мачове, алкохол, излизания с приятели.
Мъжът ми не гледа мачове, освен Световното, което гледаме заедно, всяка вечер си е вкъщи, всяка втора вечер чете приказки на децата ни, всеки петък почти излизаме някъде на театър или на кино, а събота и неделя сме из страната или в Гърция, а понякога пътуваме до различни европейски столици с децата си, за да видят свят и да се образоват, а два пъти в годината ходим на почивка извън Европа.
Дори мъжът ми да нямаше толкова много пари, той е атрактивен за жените, защото излъчва самочувствие и сигурност, цъка му машинката и е интересна и харизматична личност. Това привлича иначе жените, а парите са само продукт на тези му качества.
Вижте се и вие сами какви качества имате и какво вие можете да предложите на една жена.

Жените имаме едно основно предимство пред вас иначе - не сме подвласни на тестостерона т.е. не ни трябва вашия израстък на всяка цена, а и можем да имаме деца и сами, когато му дойде времето.
Моят план за живота беше именно такъв - не бях готова за никакъв компромис по-добре сама цял живот отколкото с неподходящ мъж.
Аз познавам поне две жени с чудесни кариери, огромен доход, които си направиха бебета в именити столични клиники - там поне си избираш качествен материал. Не е нужно да казвам, че няма българска семенна банка с български донори, не че не е правен опит - просто няма търсене. Вижте се отстрани и ще разберете, защо дори семенната ви течност не се търси.

Нашите клиники внасят от 1981 г. сперма от Дания. Така моите познати си дондуркат русите бебчета на разни датски студенти, спортисти и лекари, докато вие храните статистиките на порно сайтовете и си кукувате сами. У нас така са създадени вече към 250 000 деца в тези над 30 г.
100 пъти са по-добре тези жени от жените, които правят компромис и избират калпав мъж и баща за децата си, а после дори и му изневеряват с още по-калпави екземпляри. Не разбирам такива жени. Много по-добре е човек да даде 500 лв. за датска сперма, да си роди хубаво, здраво и умно детенце, отколкото да си смесва кръвта с очевидно неуспели екземпляри, да ги храни, топли, подслонява, да им прислугва и да им мирише немитите тела всяка вечер.
Явно все повече жени мислят като мен - огледайте се - пълно е с млади мъже без жена, а такива жени практически или няма, или са щастливи самотни майки и изобщо не им трябвате.

53.   До 50: Аз съм авторката на желаната жена, но сама. Радвам се, че някой казва нещата директно. Да, на една успяла женам здраво стъпила на краката си не й трябва да дондурка и издържа някого, да му бъде такси, гледачка, перачка, хазяйка без наем, пък и д аго подкрепя. Ай сиктир, двама души трябва един друг да се подкрепят и да са на що годе едно ниво. Другото се нарича осиновяване.
Не че не се замислям, дали пък не е по-добре, жената да не работи, да си гледа къщата, а мъжът й да гледа нея. Но съжалявам, аз това не мога да си го позволява на този етап. За да живея, трябва да работи, мама и тати отдавна на това са ме научили, а не, както някои намекнаха, че видиш ли на тях разчитам. Да, дали са ми старт, могли са, дали са ми. И кредитните карти са си мои, и тока аз го плащам. Е някой, който не знае какво е това не ми трябва.
Пък да, бих била жена, която си гледа само дома и мъжа, и дечунките, тичащи на около. Обаче и майка им трябва да има нещо зад гърба си. А не утре, госоподинът като си тръгне и да съм без собствен дом, без спестявания.
Тъй че мъже, казах ви го вече, не е меркантилност. Грижа за поколенията е това. Отивай и изкарай книжка, изнасяй се на квартира, дообразовай се и ще бъдеш мъж до момичето, а не притурка към живота й.

54.   Н 48 блaгодaря , искрено се посмях нa коментaрa ти. Тaкъв кaто теб ще помирише устроенa , че и хубaвa женa , когa цъфнaт нa моя дядо нaлъмите. Но ти продължaвaй дa мечтaеш , мечтите сa хубaво нещо!:)))

55.   До всички модерни, успели момичета тук -

Мили дами, НЕ правете компромис с живота си, с телата си, времето си. Изобщо не се занимавайте с мижитурки, мамини синчета и пропаднали мъже, колкото и да ги съжалявате. Има доста жени навън, които са с такива - никоя не е прокопсала, всяка от тях живее в Ад - кредити, мизерия, побоища, алкохолизъм, лошо и просташко отношение.

Хиляда пъти е по-добре една жена да е сама, да си е господар на живота и времето си, на парите си, отколкото да гледа маминото синче на друга жена!
Ако ще храните деца, гледайте да са вашите собствени!

Приемете, че не е толкова страшно една жена да е сама - точно обратното - ще имате време за образование и кариера, да печелите достатачно пари, за хобита, почивки, да си купите и апартамент, кола, да сте независими, да ходите на театри и културни събития с приятелки, вместо да перете мръсното бельо на някой мижитурка и да лежите пребити в интензивното, защото такива мижитурки, колкото и да ги хрантутите накрая и агресивни стават, нямайки самочувствие и обвинявани от всички, че ги храни жена им.

Какво може да ви се случи в крайна сметка?
Ами ще останете сами - голяма работа. На 35 г., ако искате дете, ще можете да си поръчате по интернет материал от точно желан от ВАС донор - ще можете да определите не само физическите качества, но и желаните от вас таланти, кариера, защото забравяме и, че избирайки мижитурка, ние рискуваме да му родим подобни на него деца и цял живот да сме обградени от такива хора и дори на старини да гледаме и храним мижитурки - собствените си.

Затова по-добре не правете компромиси с мисълта, че като жена винаги имаш избор, винаги можеш да си родиш желаното от теб бебче и да си го изгледаш на спокойствие и без мъж. Вече не сме вързани от обществени ограничения, защото е съвсем нормално в днешно време жените да си гледат децата сами, но вместо да ставате поредната самотна майка, минала през ада на побоища, алкохолизъм, безхаберие, живот при свекърви, мизерия, набутана с непосилни кредити от мижитурката... по-добре изчакайте и ако не срещнете абсолютно подходящ човек, по-добре си създайте ВАШЕ дете от КАЧЕСТВЕН донор - олимпийски шампион, хирург, свръх надарен умствено и/или физически човек, доказано здрав и без генетична предупределеност, така че децата ще са ви качествени хора, със заложби, не деца на хора, които не заслужават да имат такива.

Ние, жените правим избора!!! Не правете компромиси!!!

Какво им става на жените днес - много просто, мислят като мен и решават да не дават шанс повече на неподходящи мъже, защото те са и неподходящи бащи и не заслужават да им даряваме деца, да им даряваме ценните си яйцеклетки и време.
Добре дошли в „днес“ - 21 век!
Искахте жените да сме еманципирани, да изкарваме пари и да не ни плащате сметки, да не можете да карате коли, а да ви карат - ами много добре. Жените пък искаме ИСТИНСКИ МЪЖЕ и правим избора да не бъдем с вас. Не го приемайте лично - естествен подбор - моторът на еволюцията сме жените.

Успех

56.   52, ти или си стара мома с комплекси или нещо друго не ти е наред, или пък е истина това, което пишеш за себе си. Ако е истина, извинявай, че те обидих. Какви 250 000 хиляди деца от датска семенна банка.... че това е една значителна част от населението от 1 до 30 годишна възраст.... То бива глупости, ама твоето минава всички граници. Само не знам защо преди 20-30 години в България беше пълно със туристки от тогава "лошия" запад, които идваха да се чукат с българи??? Нали техните мъже са много мъжествени??? Не говоря за рускини и други от социалистическите страни, а за западноевропейки. И сега идват, но по-малко, защото ги е страх от престъпността в страната ни. Аз съм на 24 и от 14 годишен някъде няма лято, в което да не съм бил с няколко чужденки. Поддържам връзка с германка вече две години. Няколко пъти след запознанството ни се виждаме. Всеки ден почти говорим по скайп и вайбър. Тя е младо и образовано момиче. Е и аз съм с образование и с една от най-тежките професии, но все пак съм прост българин от смотана държава. Абе как така тази германка ме харесва? Как така ме покани на гости в тях, как така родителите и я пуснаха няколко пъти в България при мен на гости???? Защо ли тя ми обяснява, че германските мъже не са лоши, но пасивни и страхливи? Защо ли тя предпочита мен-тъмният балкански субект? Съгласен съм с теб обаче за някои неща. Да много от българските мъже са прости, ограничени, злобни и завистливи, а други пък смотани мамини синчета. Именно затова в днешно време забелязвам тенденция млади интелигантни момичета, чиято среда е съставена от такива смотани момчета, да стоят сами или по-лошо доста честа тенденция(колкото и странно да звучи) вече е такива момичета да ходят с цигани, а в София доста се хванаха и с бежанци... Казваш много истини, но и много глупости пишеш, защото в теб има някаква злоба и омраза към българското. Да и моят баща е комплексар, който ако не е била майка ми сигурно е щял девствен, да си остане, но аз сам се възпитавах като мъж. Но му благодаря за това, че все пак се е грижил за мен, не е пияница или простак, но комплексар както казах. Да и той ми е баща, не е някой датски спортист. Благодаря на майка ми, която ми помагаше в учението, но до там. Ако бях я слушал за друго, сега щях да съм поредното мамино синче. Та недей да правиш общи оценки на цял един народ по това какво са болшинството от мъжете. По тази логика излиза, че вие българските жени сте най-големите к*рви. Поне в очите на чужденците сте такива. Ако русите западняци бяха много мъжествени нямаше 2/3 от младите двойки в скандинавските страни, Германия, Белгия, Холандия, Англия и т. н. да са между местна госпожица и имигрант от Африка или други страни от третия свят.

57.   Да допълня към 55. Като стоите сами, ще имате и невероятна възможност съвсем свободно без да се притеснявате, да се чукате на поразия, с който ви падне.

59.   :) дa н 53 директнa съм, зaщото ми писнa сaмо дa нaблюдaвaм кaк мaчкaт бългaрскaтa женa, с цел нaпaсвaне нa собственото ниско ниво ( извинявaй, aко те е подрaзнило че, точно с теб дaдох пример) И от толковa изисквaния, ни превърнaхa точно в товa - финaнсово/емоционaлно незaвисми жени, борбени и силни. И сегa гледaт учудени отстрaни и се вaйкaт. Точно тaкивa ни превърнaхa в супер жени, които дори реaлно вече нямaме нуждa от мъж. И ето че, никой не може дa ми отговори конкретно нa въпросa - кaкво би могъл дa предложи, тa еднa женa дa пожелaе дa се рaздели със свободaтa си и дa ИСКA дa изживее животa си точно с този ( някой си ) мъж. Мен голa любов не ми стигa, aко нямa дa имaм причинa дa увaжaвaм човекa до себе си. Увaжение не се подaрявa, то се печели. Дори дa се влюбя в някaкъв тaкъв, ще зaгубя две - три години от животa си, товa ще приключи при всички положения, сaмо дето може дa е и с едно- две децa нa гърбa, които може междувременно дa е нaпрaвил, че дa ме държи според него вързaнa. Нaскоро и товa прочетох също тук в сaйтa. Тaкa се държaлa женa, кaто a държиш постоянно бременнa със следвaщото:))) Тa влюбенa или не, не бих позволилa дори дa ми се приближи сaмо тaкъв. Половият оргaн не прaви мъжa - МЪЖ!

60.   Към номер 23: да ти кажа не ми е много зор да се свалям на всяка хубава жена, просто истината е, че ако не рискувам и не опитвам да сваля някоя нищо не се получава, разбираш ли? Трябва да седя в нас и да лъскам бастуна. Иска ми се да беше обратно-вие жените да ни сваляхте нас, но какво да правиш-природа, петела гони кокошката а не кокошката петела :)
м 28

63.   A, н 6- те зaтовa стaвa въпрос!!! Кредит зa жилище теглиш, дърпaш нaпред, бориш се въпреки обстоятелствaтa. Щял си бил дa зaтънеш в кредити, пa нямaло дa те погледне женa.. aз бих погледнaлa тaкъв:) зaщото ще видя нaй- вaжното - сигурност в човекa!!! Ти си потенциaлен добър съпруг и бaщa. По кaквото си писaл, рaзбирaм че, нямa дa клекнеш, ще дърпaш с нокти и зъби нaпред. Щом сегa зa себе си го прaвиш, утре зa женa и децa ( любими съществa ) ще можеш и още повече. Зa мен ти си добър евентуaлен бaщa нa децaтa ми и съпруг! :))) Не ти се предлaгaм, имaм си, сaмо искaх дa ти кaжa че, вървиш в прaвилнaтa посокa и дa се зaредиш със спокойствие, но с хъс. Струвa си!
Поздрaви!

64.   И аз съм съгласна с жените по-горе, които не искат да се примиряват с мижитурки. Доста голям процент от мъжете са такива. И да техните майки са ги възпитали така - той е момчето, на него не може нищо да му се отказва, а момичетата кучета ги яли. Много такива майки съм виждала, скара му се за нещо, което наистина е трябвало, и след това - мамеее извинявай, баби също - сучпи нещо - нищо бабиното, това нали е наследника на рода, трябва с перце да се гали. Познавам някакви на 35-6 години, при маме и така, специално ядене им се готви, понеже спортували, чистене, милия се прибирал в 12 от кварталното кафе и мама или леля седят до късно да му сготвят и поднесат топло ядене на момченцето (на 36). Други случай много, казва маминия ще се прибера в 12 да ми е сготвено, обаче се прибира по-рано и крещи къде му е яденето и маминка търчи да сготви. После се израждат в някакви мухъли дето ги е страх до магазина да отидат. Лично на мен доста често ми се е случвало да се оправят много по-добре и по-уверено в някакви ситуации, а мъжа до мен да клепа на парцали. Ама при мен е нямало глезотиики и глупости, трябвало е да се боря и това е. Е значи кажете, аз ще уча, даже няма да имам пари за учене, ще работя, ще измислям чудеса от храброст за да си наместя парите и да завърша, даже съм взимала 2 години за 1 за да стане по-бързо. Ще уча езици, книжка ще изкаравам в много труден за мен период, в който получавах и панически атаки, понеже ми трябваше кола, ще чета, ще спортувам, ще се развивам, ще си поддържам външния вид, ще си намирам грешките и ще се опитвам да ги променя, ще си правя анализ на личността, ще търся какви ли не методи за да постигна по-добър живот. И накрая какво да се хвана с някой дето работи някаква мизерна работа, ходи след това в кварталното кафе, прибира се, наяжда се от сготвеното от майка му. Ляга си на изчистено и така без никаква мисъл. Наскоро срещнах един познат дето е доста изпаднал, уволнили го, в момента спи по цял ден у тях и се оплаква от другите. Казах му 2-3 предложения, за неговата сфера към които може да се насочи, и се почна - ох това сега не ме кефи, то по-добре да изчакам другия сезон, то верно че са повече пари ама не ми е по професията, то това то онова, най-добре да си легна в легълцето и така. Е с такъв ли да се хвана, аз една възможност да имам дори и да не е толкова добра, ще се хвана за нея а те все не можели. И такъв на гръб да го носиш цял живот, е няма как да стане. Така че погледнете себе си, това че ви мързи да гледате не значи, че автоматично ще ви падне готината жена, сама заради това че предлагате себе си. Е мерси, но нямам нужда от безвкусната ви лишена от амбиции и цели личност, една книга не прочели и предлагали себе си. Че то аз дори на елементарни теми не мога да говоря. Така че по-полека, като искате нещо по-добро и да ви се обръща внимание, станете и вие такива. Естествено че е по-лесно някой да направи компромис и да падне до вашето посредствено ниво, отколкото вие да направите усилие и да се издигнете до неговото. Няма как един човек да се бори да успява и да се хване с някой дето му е достатъчно само да има къде да спи и какво да яде и да гледа телевизия. Намерете си жени които искат същото и всичко ще е наред.

65.   н 56., всичко си ми е наред, но аз просто съм киселото грозде, което никога не се е занимавало с мухлЮвци и май това ви дразни.
За децата от семенната банка слушах по новините. България е била една от първите страни от комунистическите, в които е имало изкуствено осаменяване. Първата и най-голяма банка за семенна течност в света е датската - предимството на датчаните е, че са чиста нация и имат една мутация за Даун например, която лесно се изследва, а на български донор трябва да го изследват за 9 мутации, което през онова време е било невъзможно - това означава, разбира се, че у нас Даун е по-рядко срещан, защото сме микс, а при тях с единствената мутация по-често се събират двама души с еднаква мутация, но и по-лесно специално за инвитро се изследва семенната течност. Така у нас масово от тогава се внасяли датска семенна течност и от там си имат връзките нашите лекари и си внасят.
Защо знам за 250 хил. такива деца - ами просто. HP имат централа у нас и те финансират и науката, в частност изследване на гените на случайни хора от Европа и Азия с цел с компютърна симулация да представят великото преселение на народите. Та по новините наш учен от БАН се оплака от проблема с датската сперма, който им развалял изследването и им излизало непрекъснато, че у нас е имало инвазия на датски орди едва ли не :) После тези данни е трябвало с месеци да ги прочистват и имаше цял репортаж, защо няма българска семенна банка.
Четете за това изследване, има публикувани вече резултати и модели. Питайте и лично в БАН или в HP - пускат ти симулацията и гледаш как народите са се местили, а част от тези данни се използват и от други изследвания - например на сродството на съвременните хора с Ниендерталците.
И да - не се говори публично за проблема, но питайте във всяка софийска клиника дали ще ви искат семенната течност - няма начин, освен ако не е за жена ви или приятелката ви и си платите, но за българска сперма няма пазар т.е. няма и цена. Опитали са се да направят преди 15-тина години българска семенна банка, но търсене никакво - просто жените като зачеркнат - „рус, висок, доцент по физика, неплешив“ - няма начин, такъв човек у нас почти не се намира и да има, едва ли ще отиде да дарява семенна течност.

Пак се опитвате иначе да ни изкарвате жените кой знае какви к... ви, но факт - отидете и сами проверете дали има търсене на вашата семенна течност. То без пари не намирате жени да ви се вържат, коя би платила за вашия жизнен сок? Ха-ха, no way!

Жените в София иначе правят пари и кариера. Аз на 29 г. имах вече изплатено жилище, кола и спестени парички настрани. Дори ако не бях се омъжила за съпруга си, аз две деца без проблем мога да храня и то много добре. Има жени над 36 г., които точно това правят - обръщат се към семенните банки и не е вече някакво изключение и дори по интернет има мадами, които си поръчват семенна течност, а има и западни мъже, с изследвания и всичко, които си предлагат услугата лично. Имам приятелка забременяла и по този начин oт холандец с докторска титла, а беше над 40 г. - съвсем по естествен път, отиде му на гости жената. Тя си има апартамент, разбира се, кола, спестявания и мъж не ? трябва и отгоре на всичко много добре си била изкарала.

Иначе вие ме разсмивате с разкази за мъже с 500 лв. заплата и жени, които карали старите им коли - мечтаете нещо - за будала да ви кара, защото нямате книжки и за будала да ви храни, защото с тези 500 лв. дори у мама не можете да избутате.
Как мислите например, че жена като мен ще тръгне с такъв, когато на 19 г. съм печелила 800 лв., а това е било преди повече от десетилетие, а днес само за коледна трапеза давам повече?
Как да тръгна с такъв мъж, който няма книжка заради разни оправдания, когато аз работих и си платих на 18 г. сама книжката, взимала съм и стипендия за висок успех и съм си плащала и учебниците? Вие не сте могли големи мъже да имате книжка? Разсмивате ме!
После се сърдите на жените - няма какво да се сърдите. Аз съм една от малкото, имала късмет да си намери качествен мъж, но навън жените предпочитат семенните банки и разни изпаднали чужденци пред вас. Погледнете се отстрани и вижте защо е така.

66.   "За това жените просто игнорираме мъжете които ни се струват безперспективни. "
Така е. В този живот място за любов няма. Ще си признаете, че сте меркантилни кучки. :)

67.   Хaхa 57, товa ли е инaче, което се предлaгa от мъжете днес - контрол нa влизaщи/ излизaщи от нaшите си...
И дa, с който пaдне НЕ, но определено с който НИЕ си изберем:)

68.   Алооо, меринджейката с перфектния мъж, многото фирми и големите приходи, аре почини си малко бре, как не ти писна 20 коментара написа да си напомпиш егото и да изкараш българските мъже най-големите задръстеняци и лузъри. Бодряк го даваш, ама към днешна дата. Да не стане така, че "перфектният" ти мъж да поиска съвсем скоро да се възползва от това, че е "хресван" и обожаван", както сама го дефинира и да изпраска 20-годишна силиконка от чалготеката, колкото да разнообрази човека. Сега ще ти обясня защо пък аз, който да подчертая, че не съм мижитурка, изнесъл съм се от нашите средата на 12-и клас и от тогава съвкупно съм стоял не повече от три месеца без да работя, имам си книжка, работа и добра заплата НИКОГА, ама НИКОГА няма да избера такъв профил като твоя за майка на децата ми.

НИКОГА няма да те избера, не защото бих се почувствал мухльо от по-високите ти доходи, лъскавата ти кола и достиженията ти, а защото най-вероятно няма да успея да видя нищо, ама нищо женствено и нежно в теб. Да ти повече приличаш на преуспял мъжага бе мила. Кой нормален, здрав, прав и хетеро-сексуален мъж би избрал подобно арогантно, кариеристично, логично и неемоционално и неженствено, и ненежно чудовище???? Не, мерси. Разбира се, не казвам, че бих взел някоя безмозъчна кокона, дето е продавачка в мола за 700 лева и по цял ден се гримира, да не ме разбереш погрешно сега. Става дума по-скоро за вътрешност, , вътрешна красота, ако щеш и без да искам да те обиждам-но ако 20-те коментара до момента отговарят 1:1 на това, което си в действителност-то по-скоро ти по манталитет, начин на мислене и т. н доста повече се доближаваш до мъж, отколкото до жена, а повярвай ми дори и най-големият, силен, богат, самоуверен и преуспял мъжкар не би взел такава като теб. Един Господ знае що за мекотело е твоят мъж, ама то Господ събира, пък ти много ясно, че тук ще казваш, че е перфектен-обртното би звучало доста зле за тебе.

И за какво ми е за Бога някаква си скъпарска 5-звездна екскурзия в Майорка например с такава като теб? Да се тагвам за фейсбука ли? Мнее, мерси-минал съм го този период вече. За какво?

Понеже си личи, че ти с други мъже, освен съпругът ти интимна не си била и няма как да знаеш, нека ти кажа, че мъжете сме толкова повече мъже, колкото е по-женствена жената до нас и колкото повече ТЯ ни кара да се чувстваме като такива.

От начинът по който се държиш, ти си двойник на една Ваня Червенкова. Силно си надявам поне на външен вид да си по-хубава. Тази Ваня дето само реве по вестници и интервюта, че мъжете се плашели от нея. Окей де, нали в БГ е пълно с льольовци, мижитурки и мамини синчета, как па не се намери някой готованец да се хване с тази тооолкова преуспяла бизнес-дама и успешна лейди? Има мъже, които нямат кой знае колко критерии относно външност у жената и дават приоритет на други фактори и качества, както нееднократно самите вие тук казахте. Значи какво излиза-ми че то мижитурка няма за такива като Ванчето и себеподобните ?, тя седи и чака някой успешен мъж да я хареса. Как пък не?

Така че мила моя меринджейке-мъжете не искаме непременно да доминираме и газим жената до нас, нито да ни е държанка, нито да е някоя слаба и неуверена, че да можем да я държим с по-голямата си заплата и 1-2 чаавета отсрани. Искаме ЖЕНА с главно "Ж", която на първо място да бъде мила, нежна и женствена (да не се бърка и изряден, манекенски външен вид и тяко), защото само до/с такава, ние можем да си изпълним ролята на мъже.

И да, смело заявявам, че по-трезвомислещите и с опции мъже, в булшинсвото от случаите (да, да, знам, че мъжът ти е перфектен и е изключителен) съвсем съзнателно бягаме от нещо по-сериозно с такава като теб и не защото сме лентяи и мързеливци, а защото знаем, че общото жителство ще е по-скоро като състезание по просперитет, отколкото даване на хубави моменти, емоции и любов... точно по същата причина, поради които ти отбягваш т. нар мижитурки, които живеят до 35 с майка си-защото знаеш, че с него до теб, ти няма да се почувстваш истинска жена (доколкото имаш нужда от това специално ти де.. )

Misho M-30

69.   Misho M-30, нищо лично, но ти не смятам, че изобщо имаш другарка в живота си и не виждам с какво можеш даваш съвети - просто „бУлшинството“ мъже като теб нямат приятелка или не задържат жена до себе си за дълго.

Ти описа сега каква жена НЕ искаш, остава ти да си изясниш каква жена ИСКАШ и да хванеш такава жена на въдицата. Успех в начинанието, но вероятността някоя съвременна българка да ти се хване е минимална.
Ти в пост 68 изключи всички момичета от селата например, които започват с по-малка заплата.
Изключи поддържаните жени.
Изключи успелите и жените със самочувствие.
Май търсиш нещо като майка си, но да знаеш - днес жените са съвсем различни.

Не се сърдя иначе, аз по много неща действително приличам на мъж, работя и мъжка работа и по цял ден ръководя мъже, но в другото не си прав - извън работата и със съпруга си съм си жена, имаме три деца и едва ли може да родя толкова, ако бях мъжествена.
На външност дори съм доста женствена жена - с дълга почти до кръста коса, имам доста приличен бюст и се обличам с копринени ризи и дамски костюм - нося размер М някъде, основно заради големия бюст. Понякога заради работата си нося кубинки, дънки и карирана риза, но отдалеч си личи, че съм жена :)
Съпругът ми не само не е някой мухльо, а е почти милитантен тип - обича да командва и да контролира, включително и мен. Слушам го, защото го уважавам, признала съм превъзходството му във всяко отношение и от части общуването с него ме е накарало да бъда безпощадна към меките мъжленца. От Северна България съм родом - при нас хората са и много директни, имаме злобен и неприличен хумор за останалите хора, но аз поне съм честна и няма да ви лъжа, мили момчета.
Просто на вас днес ще ви е двойно и тройно по-трудно да си намерите жени в сравнение с бащите ви например навремето.
Няколко фактора играят определяща роля -

1во - образованието на жените и стремежът ни да сме самостоятелни и да определяме сами живота си. В днешно време жените печелим същите пари при същата позиция, да - има чисто мъжки, много добре платени професии, но това например не пречи на жени-инженерки, архитектки, технически ръководители пак да са отгоре и често се случва. Такива жени са (сме) свикнали да командват и трудно се склоняват да се отдадат по всякакъв начин на някой мъж.

2ро - просто е ФАКТ, че повече млади жени емигрират отколкото млади мъже. 70% от българите, които трайно остават на Запад са жени - тези жени са загубени за българина, което действително е жалко. Този фактор например го е нямало преди.

3то - самото общество се променя и вече е съвсем нормално да има самотни майки например - т.е. жените по-лесно могат да напуснат един мъж и сами да се грижат за детето си, а тези жени и трудно после се съгласяват на друга връзка - ето ти още загубени за вас жени, но и вие не ги искате, защото са лоша партия, а и от съвсем разбираеми икономически причини - просто българският мъж не може да си позволи да гледа чужди деца, той търси жена без деца, но такива след 30 г. са малко, а ТОЙ избира, подбира и е научен от мама да има претенции.

4то. Българският мъж има големи претенции. От порното, от филмите, медиите като цяло той си е въобразил, че едва ли не Пам ще слезне от екрана и ще им пристане. Те искат да имат слаба, красива приятелка с огромни цици, устни и тем подобни и по възможност да е с докторска титла и да взима 2-3 бона заплата, да има собствено жилище, в което да се нанесем, да чисти и пере, да готви и понеже нямате желание и за книжка (явно) - да ви разкарва като шофьор.

ИЗВОД

****
С две думи - сборът, от която можете да черпате желаните от вас булки сами до някъде сте ограничли до невъзможност, изключвайки все повече и повече жени, а и незабелязвайки, че изборът се прави от жените и ...ами много жени са изключили вас. Накрая оставате сами, защото нямате пресечна точка с жена, която едновременно и вие да желаете, но и тя да ви желае.
******
Губят всички...най-вече губите мъжете обаче, защото природата поне на нас ни е дала възможност да си направим деца и да имаме семейство и без мъж, докато при вас това е невъзможно.

И така доста жени с кариери, пари накрая решават или да си гледат сами децата от предишна връзка и да не се занимават с вас, или да си направят дори деца в болница и пак са си щастливи.
Вие обаче нямате този късмет и или ще трябва да смъкнете малко изискванията, или да продължите да кукувате при маминка до живот.

70.   Мили дами, бих ви препоръчала да прочетете (след като сте толкова интелигентни се предполага, че четете и книги) едно смислено и хубаво четиво от Александър Никонов, което се казва "Краят на феминизма, или по какво жената се различава от човека". Седнете, прочетете, осмислете и после говорете колко сте оправни, колко много знаете и как сами се оправяте в живота... А господинът с номер 42 ви го каза най-точно, но нито една от вас не разбра същността на написаното. Жена съм, но се срамувам, когато
чета подобни женски истерии...

71.   Много омраза на мъже към жени и жени към мъже. Мислех да напиша някои неща, но няма смисъл. Всеки си знае неговото.

73.   Директорке, за втори и последен път ти отговарям: изключително некоректно е да категоризираш половината народонаселение въз основа на това, че твоят брак е успешен (за момента), още повече, когато с други мъже не си била и никакъв опит не си имала (нито добър, нито горчив).
На такива като теб, дето са на гребена на вълната СЕГА и ДНЕС съм се нагледал, наслушал, начел както наживо, така и по интернет, както пряко, така и косвено. Кариера, мариера, лукс, скъпи почивки, перфектен мъж, дрън-дрън и после в подобни сайтчета се пускат теми как този перфектния сте го направили елен лопатар я с някое татуирано барманче, я с някое бензиджийче или шофьорче и как да си го върнете. Никога не казвай никога. Ако имаш претенции, че си интелигентна, няма да говориш по този начин, защото ще знаеш, че всичко се случва.

Описах каква жена не искам и мисля, че ако можеше да четеш м/у редовете, щеше да ти светне съответно каква бих взел, но ти предпочете да се заядеш и да предположиш, че съм нямал постоянна другарка. Да, нямам-знаеш ли защо-защото първо не се чувствам вътрешно готов за съпруга и деца на този етап и второ, защото искам да съм АЗ този, който ще избере партньоркат си, а не обратното. Щом аз чувствам, че все още има някои неща, които да подобря върху себе си, знам какви са те и се стремя да работя в нужната посока, значи аз притеснения не би следвало да имам. Не мисля да се гътвам другия месец, че да правя нещата на тагадък, само за да угодя на и без друго скопения БГ социум за съпруга и дете, нито да се поддавам на баби, стрини и роднини. На майка ми неведнъж съм и вдигал скандали по темата и съм ? казвал, че ? забранявам да ме третира като инструмент за задоволяване на прищявката си за снаха и внуче.

Това, че ти си решила да се задомиш и да създадеш семейство с първият мъж в живота си, седмица след последната от десетте си дипломи от университета си е твой собствен избор и преценка, но моля те, не го налагай като някаква аксиома и не се прави на последна инстанция!

Такава като майка си не търся, бъди сигурна! Или поне не нейн по-млад дубликат. Отново клишета, клишета, генерализации... излагаш се. Претенциите ми далеч не са големи или поне не и на фона, на това, което аз представлявам. Пак генерализираш. Който има нереално високите претенции, да се оправя. Защо ли си мисля обаче, че сте българските хубавици тия с нереално завишените очаквания и изисквания? ! Не, разбира се, че не държа да може да готви, чисти, пере и да ме вози. Три манджи на кръст, ако знае-просто бонус, но не ми е основен критерий. Аз да не съм недъгав? Ако искам някой да ми готви, ще си наема домашна помощничка. Почвам да се замислям, аджеба, ти в каква среда си израсла и с какви хора си била обградена, щом нон-стоп натъртваш едни и същи клишета и помпиш разни стереотипи. ЗНачи, ако ние кажем, че "всички жени са курви и меркантилни" се засягате и ни наричате комплексари, но иначе такива като теб няма проблем да бълват как "БГ мъжете са мухъли, лентяи, мижитаци и мамини синчета". Fuck logic, a? Това по 4-а точка.

3-а точка е просто абсурдна. Значи, видиш ли, жените са толкова еманципирани и самостоятелни, и успели и каквото-там-се-сетиш, че едва ли не става бой пред банките за сперма, понеже те чисто икономически можели да отгледат едно или две деца. Тоооочно така. Финансовонезависимите дами нямат нужда от здрава пишка, от ласка, от букет цветя, от масаж на краката и от равномерно хъркане до себе си, ако щеш. Те са си напълно самодостатъчни-те, заплатата им, младото арийче-наследник на датски световен шампион и колекцията им от дилдота. Понякога се питам наистина ли си го вярвате това, като го пишете.

С 2-а точка съм съгласен, но лично аз не мисля да се чувстам ощетен. От този женски емигрантски "кораб", 2/3 работят най-мърлявите работи, които никой местен/кореняк/ в ЕС не иска да върши и накрая за едното гражданство се хващат с първия убитник, ама понеже се казва Ричард примерно, а не Пешо, всичко е 6 .
Точно тези са мързеливите и неуки селянки, които час по-скоро искат да капитализират външния си вид (техният единствен капитал), че да се похвалят после, че живеят в Англия или Франция, понеже тук те шанс нямат. Всъщност, като се замислиш-те не се различават кой знае колко от тези нашенки, които ходят с мутри, мафиоти или политици-пак се продават за пари, само че на друго място. За точно тази група не съжалявам-да се махат-тъкмо да се пречисти нацията от неудачници, а нали ти искаш за успели хора да си говорим. Що ме/ни/ плашиш с емигрантКите?

Относно 1-а точка-не мисля, че тази група жени е чак толкова голяма (все още), че да ми я буташ за представителна извадка. Това, че ти си такава-жива и здрава, но много не са. А тези, които са такива като теб-мисля, че ти е ясно как свършват най-често: озлобени, стари моми, с вехнеща хубост, които накрая командват предимно лабрадора си вкъщи. :) И на тях-да са живи и здрави.

В крайна сметка, ето това ще е резултатът от тази гигантска женска еманципация, за която толкова десетилетия се борихте. Жените все повече ще заприличват на мъже, а мъжете- в стремежа си да угодят и да се "котират", все повече ще заприличват на женчовци. На печелившите честито, дет се вика. Със здраве да си живеете в еманципирания свят. :)))

Misho M-30

74.   Мъже, кратък сбор на това, което средностатистическите скромни и не толкова блестящи жени търсят в мъжа:
1 да не живее с майка си или поне да се изнесе щом започнат връзка - на всички ни е писнал балканския модел със свекървата
2 да има работа или в краен случай усилено да си търси работа и да започне до 2-3 месеца най-късно!
3 да има някаква амбиция в живота и до 30-35 вече да е способен да издържа семейство с поне едно дете
4 да не пие, бие, друса и прочие
На средностатистическите жени това им е горе долу минимума. Такива жени понякога са продавачки, понякога имат професия - учителки, служителки в банки, администрации и т. н. Често те не блестят с особена хубост, чаровност, ум или доход, но са приятни, разбрани, скромни и не изискват много, добър и верен другар в живота са.
Повечето мъже обаче не искат такава средностатистическа жена, те искат жена, която да блести - да е красива, да е умна, да образована и да печели добре, да е остроумна и да има влияние върху мъжете. Ама и същевременно да е скромна, да си трае и да ги боготвори. Мъжете масово търсят жена, която да се възхищава от тях. Но все пак това възхищение не можеш да си го заслужиш с пърдене на дивана на мама цял ден. Ако не сте мъж, който предизвиква възхищение в жените - няма да ви огрее такава жена.
Естествено такива жени имат по-високи изисквания. Те също не искат нещо обикновено, ами искат харизматичен мъж, който да може да гледа семейство, да е успял, да е добър в леглото.
Всяка жена търси мъж, който поне малко да я превъзхожда. Затова жена, която е по-по-най от вас няма да ви вземе, тя ще търси някой по-добър.
Просто краставите магарета се надушват.
Повечето жени не са меркантилни. Меркантилни са тези, които са израстнали в крайна бедност и глад. Но дори те не търсят парите като самоцел, а само като средство, за да не преживеят отново детския ужас на глада и мизерията, на това оцеляването ти да е застрашено и ти да си безсилен да промениш това.
Просто трябва да си намерите жена, която да отговаря на вашите собствени качества и да приемете, че тя няма да е първа красавица, както и тя ще приеме фактът, че не сте алфа мъжкар.
Успех на всички в любовта :)

75.   След като прочете коментарите, човек остава с убеждението, че всички жени пишещи тук са:
1. Красиви и привлекателни
2. Добре образовани
3. Добре реализирани - всички заемат мениджърски позиции
4. Имат шофьорски книжки
5. Мъжете си чупят краката след тях да ги ухажват
6. Всички имат страхотни семейства, срещнали са най-готиния мъж и всичко им е по-по-най...
и т. н.

Възниква логичния въпрос дали пишещите тук жени представляват представителна извадка за нашето общество или просто имат нереалистични представи за себе си? Ако е първото би трябвало да виждаме същата картинка и на улицата, в магазина, в кино, театър и на други обществени места.
Фактите обаче говорят друго. В ежедневието си доста често виждаме:
1. Жени, които не са красиви но се мислят за такива!
2. Не биха могли да се справят със задача по математика от учебника за 6-ти клас но се мислят за образовани.
3. Заемат нискоквалифицирани длъжности в големи мултинационални компании и поради йерархичната структура, веднага щом имат дори 1 подчинен започват да се изживяват като топ мениджъри и започват да говорят как "управляват хора".
4. Това за колите и шофьорските книжки трябва ли да го коментирам? Всички знаем какви шофьори са жените.
5. И естествено всички са много ухажвани или са щастливо омъжени, но кой знае защо този сайт е пълен с истории на нещастни и отчаяни жени, които не могат да намерят подходящ партньор или са отчаяни от брака си.

Как мислите? Каква е истината? Дали светът е пълен с красиви и интелигентни бизнес дами с шофьорски книжки след които всички мъже си чупят вратовете... или анонимността чрез интернет е много удобна за да се представяме за такива каквито не сме?

Зайо Байо

76.   Търся грозна но богата меринджейка с наднормено тегло. Ако има такава ще и отговоря "какво им става на жените днес"! Бъдете смели!
Очаквам Ви!!!

77.   №52, определено си увредена от отношението на баща си или на друг от мъжки пол към теб. Чак се чудя как си оплела мъжа си, ако има такъв, с тази омраза към мъжете! Тази омраза е патологична и струи от коментарите ти. Така че не ми обяснявай колко много обичаш мъжа си - или той е извънземен? Как не ти писна да пишеш едни и същи неща в различни теми? За мен имаш нужда от психотерапия.

78.   №42 Осъзнат човек !!! Свалям шапка за ценностите !

79.   48, и такива като теб си намират майстора, и то обикновено в лицето на жена. Та чак ще се чудиш после откъде ти е дошло ;) Изпитвам садистично удоволствие само като си го помисля.

80.   Еманципацията и феминизма еб*ха майката на всичко женско в жената.
Жена съм и го казвам с чиста съвест и с нарастващ страх от това каква ще е бъдещата ми снаха.

Модерни, млади, преуспели, умни и каквито там определения могат да ви хрумнат. ЖЕНИ, освестете се малко, за бога!

Егати, станало е модерно да си кариеристка, да си студена и превзета, да гониш келепира. На стойнстната жена трябвало стойноствен мъж - безспорно.

Ама то стойността му не зависи от финансите му или от книжката му, или от каквото и да било друго, свързано с материалното.

Къде отиде наистина женското във вас, момичета? Къде отиде търсенето на добрина, на честност, на искреност. Бъдещи майки на синове, какви жени искате за своите синове - такива, които ще гледат на тях като на банкомати. Вие такива синове ли ще възпитате? И не искате ли до тях ЖЕНА? Жена - истинска, нежна, грижлива.
Къде отиде женския свян, който е в пъти по-прелъстителен от всичко друго. как един мъж да се бори за вас, когато вие приличате на малки, сърдити и еманципирани таралежчета?

Къде ви е умението да му извадите с памук душата на мъжа до вас. Да ви сложи целия си свят в краката ви и да се хвали в същото време на приятелите си, че жена му не е капризна? Къде е умението ви да разбирате, да изслушвате, да придавате смисъл и пълнеж на една връзка, да сте нежната половинка, слабата половинка.

Ако ще сте войнствени, еманципирани, и ще мачкате поклонниците си с острите токове, защото не са ви на нивото - тогава защо са ви мъже въобще. Станете лезбийки и се навивайте една друга колко долни мижитурки са това мъжете, оплождайте се от клиники и живейте в своята агресия и надменност.

Ще ви кажа нещо, скъпи, модерни момичета, заради криворазбраната ви женска гордост, заради навика ви да сте все по-силните и правите, заради вечните ви капризи и вечното ви мрънкане, че все нещо не е както трябва.. мъжете ви си намират любовници.
Бягат от вас!

Ако бях мъж, щях сто процента да съм гей!

До автора, по конкретния въпрос.

Много често някоя не ти отговаря, не защото е надута непременно, ами примерно, защото е влюбена в някой си и въобще няма очи и уши за друг. Може и друго - много жени се плашат от това да не попаднат на някой изнасилвач или луд по форумите и сайтовете и ако имат регистрация е просто за да убиват време, но никога не биха излезнали на среща с някой от там, защото ги е страх.

Зарежи сайтовете! Срещай се с повече хора, с различни приятели и все някъде там ще бъде и твоето момиче.

Успех!

81.   79, възможно е да си намери майстора, но никак не е сигурно. А дори и до си случи, той вече е изпитал повече удоволствиЯ от теб. Както и аз докато го четох.

82.   №80, чудесен женски коментар! Браво!

83.   Аз пък ще кажа, че тези еманципирани идиотки са много по-малко от истинските нежни и чувствителни момичета. Аз съм мъж на 24 с образование и сериозна професия. Познавам такива комплексирани госпожици и мога да кажа най - откровено, че животът им е изпълнен с нерви, забързаност, напрежение, злоба и самота и много често именно те се обвързват с някой мижитурко и послушко. Тя върви с бърза крачка, готова да се сбие, а послушкото с наведена глава подтичва след нея. И после реве горката по форуми, че нямало истински мъже. Има, има. Има и то много големи мъжкари играчи, които ви завъртат главите, виждат ви що за стока сте, чукат ви няколко пъти и ви оставят за мижитурковците. И преди да кажете, че няма никоя да ме погледне, ще ви кажа, че имам от почти 4 години прекрасна приятелка. А иначе такива еманципирани ми се точат не една и две. Та, ако не обичах приятелката си доста такива щях да оправя. Знаете - физиологични нужди.

84.   Misho престани да дрънкаш глупости за еманципация та! Явно ти бърка яко някъде! Приеми я, няма връщане назад! Ако жена има нужда от секс с мъж, НЕ значи, че има нужда от съпруг! Не се прави на не недоразбрал! !!!

87.   81, всички си намираме майстора ;) Те точно хората, които се имат за големи тарикати, изобщо не го очакват и са най-малко предпазливи.

А ти от къде знаеш какви удоволствия съм или не съм изпитвала, да не би да си ми светил?

По-скоро автора на 48 трябва е бил яко преебан от някоя мацка, за да е толкова озлобен към жените и въобще да има такова отношение към живота. Аз не мога да си обясня как му се занимава да разиграва разни шматки, само за да им разбие сърцата и да им скъса нервите - той така си губи и неговото време. :D :D :D

88.   #83, ми то попринцип хич не е лошо една жена да може да се бие, тъкмо ако се сбият с някой, с мъжа й ще си пазят гърба един на друг. Това е само в плюс на мъжа всъщност :D

А те еманципираните и самоуверени жени рядко биват използвани само за секс, освен ако те самите не искат от даден мъж само секс.

89.   Здравейте! Жена съм, на 23 и прочетох част от коментарите, темата е много дълга. Може ли коментиралите по-горе да конкретизират какво значи за тях истинска, грижлива, чувствителна и нежна жена. Хипотетични примери със ситуации, в които една жена се изявява като истинска, или като грижлива, ще са ми от полза.
Също, кои се оказват най-важните качества, които мъжете търсят в жените? Обърнете внимание, кои са тези, които се оказват, а не тези, които мъжете твърдят, че търсят и впоследствие се оказва друго.
Без примери, това за мен са си голи приказки, защото просто за един истинска жена значи едно, за друг съвсем друго. Нека всеки, който изказва мнение, да бъде по-точен в изказванията си, за да няма недоразумения. Благодаря.

90.   Браво на номер 80!!! Жена съм, но и аз я подкрепям на 100%.
Авторе, не позволявай хората да те комплексират по този начин. Ти си млад и стойностен човек, със или без книжка :) Просто поработи върху себе си, ние не можем да ти кажем къде грешиш по отношение на жените, но ти можеш да се вгледаш и да си откриеш грешката. Може би те привличат неподходящи екземпляри? Виж, ако ти си млад, образован, с добра хигиена и правилен подход, няма начин да не си намериш момиче. Няма!!! Аз подозирам, че като повечето мъже бъркаш с подхода някъде. Или си прекалено недодялан, или се изсилваш прекалено много. По принцип, както са ти казали и другите, по сайтовете няма да стане. Не храни големи надежди. И да, вярно е, момичетата няма да ти кажат директно да се разкараш, защото се страхуват да не започнеш да ги обиждаш и нагрубяваш, както правят 99% от участниците в тези сайтове. Същото е и със срещите по улицата. Тъпо е да ни заговарят непознати, неловко е, неприятно е и няма как да доведе до кой знае какво. Не мога да разбера защо държиш пък точно с жена от улицата да се забиеш. Колко реални примера можеш да дадеш за двойки, срещнали се по този начин? Другото, което ме притеснява от поста ти е, че звучиш сякаш искаш гадже на всяка цена, която ще да е, каквато ще да е, стига да ти върже. Понякога, много често даже, Търся любовта и Търся си гадже са две различни понятия. Има и много други неща, които бих ти казала, ако те познавах, ако знаех какъв човек си. Сега просто си стрелям в тъмното.
И накрая не мога да се сдържа, с риск модераторите да отрежат целия ми смислен до тук коментар, искам да посъветвам госпожа меринджейката да излезе от филма. По толкова много неща в километричните ? постове личи, че си измисля или поне силно преувеличава, че чак ми става смешно.
ЕднаЖенаКаза

91.   Човек гледащ първо материалният аспект, независимо дали е мъж или жена, няма как да е еманципиран. Простата истина е, че голяма част от жените разглеждат мъжа, като портфейл. Ако пък е и послушко, става още по-хубаво, понеже могат да си правят каквото искат. Важно е също така да се отбележи, че тази категория не се ограничава само до русите, тъпи златки и силиконки, а покрива доста повече типажи, много от които са обикновените, нормални момичета-съученички, колежки, съседки и т. н. Като студент и малко след това бях беден, даже доста и добре помня какво беше отношението на жените към мен. Виждам го и сега, когато вече парите не са ми проблем. Да не говорим как едни и същи хора се обърнаха на 180 градуса. Доста примери мога да дам, но ще се огранича до 2, които не са свързани с мен. Първият е с една моя съученичка, с която учихме от 8-ми до 11-ти клас. Беше доста симпатична и логично повечето момчета я харесвахме. Тя обаче, явно още тогава добре си правеше сметката, тъй като контактуваше само с най-богатите от класа. Останалите бяха между другото, колкото да се запазят отношенията. После бяхме заедно и в университета, една и съща специалност, но тя не си даваше зор и след като завършихме започна работа, колкото да се каже, че работи. За сметка на това пък се омъжи за човек, плаващ по корабите, който ако не изкарваше добри пари, съм сигурен, че нямаше да погледне дори на снимка. Вторият пример е с моя колежка от университета, която малко след като започнахме си намери приятел, който не съм виждал, но от приказките й изглеждаше, че е обикновено момче. В продължение на 3 години докато бяхме заедно, тя всеки ден говореше за него-какво правили, къде ходили, как планирали да си купят апартамент и т. н. Общо взето двамата бяха двойката на групата. Хубаво, ама накрая момичето отиде на бригада в Щатите и познайте какво се случи с "голямата" любов. Ами човекът си остана сам. Общо взето неговата мисия беше изпълнена-издържа приятелката си, докато учеше, а тя за награда се омъжи за американец.
Не искам обаче някой да остава с впечатление, че мразя жените, слагам ги под един знаменател и т. н. Нормални жени има, виждал съм такива, не са някакъв изчезващ вид и в много случаи са точно до нас. Тук ние мъжете в голяма степен сами сме си виновни, защото доста често изобщо не ги поглеждаме, поради най-различни причини. Правим същото, което правят момичетата с нас, а после ревем, че сме попадали на к***и. Ще дам още един пример и приключвам. Буквално до преди няколко дни имах точно такава колежка-душа човек, възпитана, интелигентна, изключително кротка, добродушна, тиха, скромна и т. н. Единственият й минус, макар че думата е неправилна, е че визуално не е толкова атрактивна. В никакъв случай обаче не е грозна. Та тази жена съм сигурен, че 99 от 100 мъже ( като в първите се включвам и аз ), ще я подминем на улицата, не като знак, а като уличен стълб.

92.   Ето и едно мъжко мнение по въпроса. Истината е, че жените са ухажвани от много мъже. Точно заради това избират с кого да комуникират. За това и отрязват много от мъжете, които им пишат в интернет, както и тези, с които се запознават на живо. При живия контакт обаче един мъж има по-голям шанс да завърже някаква връзка с жена. Важен е подхода към нея при запознанството. Както се вижда и от коментарите тук жените не харесват просташките подвиквания или просто "Здравей как си". Какво имам предвид под подход: Авторе ако видиш в автобуса или на спирката на градския транспорт момиче, което чете книга например може да използваш книгата като повод за запознанство. Да направиш положителен коментар относно книгата ако си я чел разбира се. Със същата сила важи примера и за музиката ако тя слуша музика.
Към еманципираните жени по - горе: Всеки има право на избор за това с кого да създаде дете и как да го направи. Но според мен начина, който сте избрали е крайно неподходящ. Вие сте във възраст, в която можете да си имате дете, заченато по нормален начин. Но не желаете да го направите защото според вас всички мъже в България са мижитурки и предпочитате семето на разни датчани. Според мен обаче причината е друга. Когато сте били по-млади - средата на двадесетте сте имали възможност да избирате. Поради високото си самочувствие обаче вие не сте успели да си изберете мъж. И ето ви днес на 35 с тиктакащ биологичен часовник и неистово желание да създадете дете. И избирате този вариант с инсеминацията просто защото вече няма интерес към вас. Това е истината според мен. От къде обаче сте сигурни, че не слагате в себе си семето на някоя датска мижитурка? Защото нали знаете какви хора ходят да даряват сперма? Ако не знаете аз ще ви кажа - бедните. Тези без покрив над главата си или както някой по - горе спомена студентчетата. Точно тези. А това с какви глупости ви пълнят главите в клиниките е отделен въпрос. И като правите инсеминация тъй като всички бг мъже са мижитурки и вие не искате да имате мъж до себе си замисляте ли се какви ще са последствията за това дете? Мислите ли какво ще му кажете след време за баща му? Защото момента на този въпрос ще настъпи рано или късно? Какво ще му отговорите? Може би "Сине ти си плод на любовта ми с една бяла чашка, от която те извадиха"? А замисляте ли се какво ще ги направят другите деца в училище? За подигравките и за всичко останало? Замисляте ли се, че това дете, което ще отрасне без баща ще бъде разглезено от вас и ще стане поредната мижитурка? Защото има такъв шанс и то голям. Замисляте ли се как ще се чувства детето, когато го няма другия стълб в семейството, а именно бащата? Хубаво се замислете над тези въпроси, когато ходите на инсеминация. Инсеминацията според мен трябва да бъде за семейства, които искат да имат дете, но мъжът поради здравословни причини не може. Само тогава бих приел този метод.

93.   Е, не мога да го разбера този двоен стандарт! Значи ако жената е кариеристка, това е лошо, а ако мъжът е кариерист, той е преуспял и желан от всички? Що за глупост? Кога ще разберете, че живеем в общество, в което жената е абсолютно равна с мъжа? Аз пък намирам амбицираната и гонеща успехи в работата си жена за рядко, но изключително хубаво нещо. Не мисля, че това отнема от женствеността й, дори напротив. А и една такава жена би била прекрасна майка, защото е човек на действието, свикнала е да се справя с предизвикателства, куражлийка е. А за отглеждането на дете се изисква кураж, и то голям! Не знам номер 80 от какво точно се притеснява, може би не познава точните хора, но аз много повече бих се притеснявала снаха ми да не е мързелива и отвеяна... :-)

П. П. В заключение - точно работещите момичета, кариеристките, не ги интересува колко печели мъжът, защото са напълно способни сами да си изкарват парите. Търсещите "ходещи банкомати" са в съвсем друга категория жени.

94.   Номер 93, има разлика между това да си кариерист и да искаш да се развиваш. Кариеристите и от двата пола са тъпи парчета. С доста такива ми се налага да контактувам и не виждам особено позитивни неща в тях. Кариерата е хубаво нещо, но не на всяка цена. Да си на другия полюс, т. е. да си мързелив, също не е добре. Една жена в предните коментари бе споменала как е живяла с мъж кариерист, обяснявайки колко празна се е чувствала. Аз също мога да споделя подобен опит. Преди няколко години имах приятелка, която не беше точно кариеристка, но беше изключително материален човек. Докато бях с нея постоянно слушах за покупки, ремонти, вещи и всякакви други битовизми. По едно време имах чувството, че ходя с 55 годишна лелка, която обзавежда апартамента на дъщеря си и стяга внуците за първи клас. Е, извинявай ама за хора на по 25-26 години, на колкото бяхме тогава, това не е нормално. Никаква емоция нямаше в нея, никакъв живец. Колкото до работата-работеше, но я бяха уредили на много сладка държавна работа, с доста добра заплата и почти никакви задължения. Независимо обаче, че беше финансово независима, а и семейството и беше сравнително заможно, парите, както и всичко материално, живо я интересуваха. И аз в началото си мислех, че щом има образование и работи, значи нещата ще са ОК, ама се оказа, че съм грешал. От нея поне научих, че трябва да внимавам не само с красавиците и студентките, а и по принцип:)

95.   От 80 до 93

О, не само кураж се изисква - и нежност се иска, и търпение, и умение да изслушваш, и способност да обичаш и жертвоготовност. Много неща се изискват. Ти правиш човек, създаваш му ценностна система, обогатяваш го, помагаш. Далеч не само кураж, наистина, трябва за отглеждане на едно дете.

какво по-прекрасно от това един човек (без значение жена или мъж) да преследва целите си и да си направи кариера. Не - прекрасно и позитивно е. НО жените (на около 30) които работят и са минали няколко поста в службата и взимат вече около 1000-1500лв. мислят, че обикновеното момче, което се труди като заварчик да речем, не им е в категорията. Като някакви таралежчета са - наежили са се и реално отблъскват мъжете или привличат такива играчи дето после им разбиват и сърце и психика и всичко.

а това, че кариеристката е по-добра майка? ! Не знам. Имам примери, в които такава жена изцяло се довери на майка си не само да й гледа детето, ами и храна й носеше сготвена и дома й чистеше. Познавам и такава, която въпреки успешната кариера, съчетава майчинските си отговорности с голям майсторлък.

96.   Към № 90-тя да е само меринджейката, с мед да я намажеш! Ами № 87?

97.   Айде пък сега, кариеристите били такива или онакива...
Не всеки който има някаква кариера е болно амбициозен - някои хора просто обичат работата си и в даден период от живота си са имали достатъчно време да постигнат нещо в нея.
Тук все опираме до едно и също - че за да привлечеш качествена жена трябва да си качествен мъж. Краставите магарета се надушват...

98.   "Тa, кaкво предлaгaш ти нa еднa женa, тaкa че дa пожелaе дa бъде с теб? "

Нормално винаги има хора, за които всичко е сделка. Какво предлагаш, какво аз ще получа и.т.н. Подобни изказвания, като това горе са често срещани и говорят много какъв човек ги пише.

Относно коментар 44 с изказването.
"За мен един мъж ТРЯБВА да е много над нивото ми, за да го уважавам. Не ми трябва иначе Пудел някакъв да го храня и дондуркам"

Какво става, ако обърнем обратно тези думи? Какво ще стане, ако един мъж има същите изисквания? - "За мен една жена ТРЯБВА да е много над нивото ми, за да я уважавам. Не ми трябва иначе кокошка някаква да я храня и дундуркам.
Между другото се пише "дУндуркам". Нали всички уж се борят за равенство между половете? За какво равенство изобщо може да става на въпрос? Ясно е, че равенство не може да има. Масово повече са жените като номер 44 с традиционното "мислене" на жените от миналото. Мъжът трябва да е добър печалбар, иначе не е мъж изобщо. А подобни въпроси от такива жени с "традиционното" женско мислене от миналото - "какво може един мъж да предложи?" - са нищо повече от въпрос - "Колко пари имаш?".
Подобни отношения като на битпазар в любовните отношения са типични за женската психика. Много от жените се разглеждат като стока, която трябва изгодно да се продаде на "перспективен" мъж, на "подходящата" партия. Нищо ново под слънцето. Тези жени търсят богат мъж, останалото е след това. Жалко е обаче, че много от мъжете с повече пари са подлъгани от такива жени. Лошо става, когато на някой от тях доходният бизнес фалира и останат без пари. Едва тогава разбират всъщност с каква жена си имат работа. Често тези жени първи напускат потъващия кораб. Реални примери мога да дам от хора, които лично познавам от години. Хора, които кризата удари сериозно по бизнеса и доходите им. Всички те останаха без съпруга/жена, a някои и деца. Интересно, но това точно съвпадна с затъването на бизнеса им, а не преди това. Явно ще да е интересно съвпадение...

Изказвания като това "Отвратена съм от такива ситуации, в които жената прави всичко, разкъсва се на няколко фронта, а мъжът по цял ден лентяйства", за такива жени обаче звучи ненормално при обратният вариант. За тях ще звучи странно, ако някой каже "Отвратен съм от ситуации, в които мъжа прави всичко, а жената по цял ден лентяйства".
Равенството между половете никога няма да бъде постигнато заради подобен начин на мислене, а може и да не трябва. В световен мащаб мъжете живеят средно с 5-10 години по-малко от жените. Статистика, и това е заради многото изисквания към мъжете, които те се опитват да оправдават и покриват. Много от тези изисквания са изключително изтощителни за един мъж и изискват големи физически и умствени усилия. Въпреки, че един мъж биологично би трябвало да живее по-дълго от една жена, но съвременният начин на живот променя статистиката. За справка в началото на 20 век разликата в продължителността на живота /без насилствена смърт/ между мъжете и жените е почти никаква.

Съветвам мъжете четящи темата да обърнат внимание на книгата "Да си мъж е опасно" и да се пазят от подобни жени виждащи в един мъж - банкомат. Никой не твърди, че в този материален свят може да правиш семейство и деца без пари, но да се преценява един човек по нулите на банковата сметка е меко казано нечовешко. Иначе интересно наистина, като се замисли човек циганските семейства и без много пари са по-здрави, разделите са много по-малко и са пълни с деца. От кой зависи така да са нещата, от мъжете роми /толкова ли са по-по???/ или от жените?

K-Man

100.   Н 80 " Да ви
сложи целия си свят в краката ви и да се хвали в същото време на
приятелите си, че жена му не е капризна? Къде е умението ви да разбирате, да изслушвате, да придавате смисъл и пълнеж на една връзка, да сте нежната половинка, слабата половинка. ":))))
Тоест.. я, преведи товa!
Зa дa бъдем жените нежни, мъжете трябвa дa сa силни!!!
Зa дa изслушвaме, трябвa дa имa кaкво дa кaже, пък и дa ни интересувa все пaк!!! Зa дa ни сложи светa в крaкaтa, кaкто ти се изрaзявaш, трябвa дa го имa/ може!!!
Не стaвa под един покрив ( в еднa връзкa ) две нежни душици нaли? !
A пък някой коментирa зa обикновен зaвaрчик примерно. Aми обикновения зaвaрчик, зa дa бъде точно този тип мъж н 80, с който еднa женa би се чувствaлa ( или поне симулирaкa ) слaбa, нежнa и дрън- дрън, то тя трябвa дa е обикновенa чистaчкa. Зaвaрчикa дa не зяпa нaмaхaните госпожици, aми дa се оглеждa зa някоя, до която ще се чувствa мъж, дa може пък и тя дa си позволи луксa дa се отпусне и дa си бъде нежнaтa, слaбa женa. Всеки дa се ориентирa според възможностите си, инaче кaквото и дa си говорим, винaги ще търсим силни мъже. Товa знaчи, с обрaзовaние, aмбициозни, успели или поне нaтaм вървящи и т. н. Кaто ви е по- приятно тaкa, нaдлъгвaйте се. Товa нямa дa промени нищо!

101.   Кей мен, моля те не давай примери с циганските семейства - да увреждаш изкуствено детето си за да взимаш помощи някак си не ми се връзва с ролята на добър родител.
Има една стара поговорка - за да задържи един мъж една жена то той трябва да има или нещо в главата, или нещо в панталоните или нещо в джоба - ако ви липсват и трите и не желаете да подобрите положението си ще свършите в някоя тема оплаквайки се какви били жените. Ако обаче някоя ви се оплаче насреща какви са мъжете веднага става долна, меркантилна мъжемразка, която еотговорна за глобалното затопляне, празния ви джоб и празната ви глава.
Вечната война в сподели - мъже срещу жени...

102.   Авторе, преди да ти хрумне да обвиниш целокупното женско съсловие в какво ли не, хрумна ли ти да погледнеш себе си? Защото не знам какво ни става на нас, обаче се чудя "какво им става пък на мъжете днес?". И ще ти обясня защо. Пътувам преди няколко дни за работа и в метрото се качва едно момче. С панталони с ниска талия, лакиран, с гел и с обица и почва да ми прави някакви чупки в кръста. Е, извинявай това мъж ли е? И после този същия ще реве, че момичетата не го забелязват. Е, как не, ако искам да си говоря за мода и за грим с някого ще де обадя на най-добрата си приятелка. Това едно, друго. Да оставим външния вид, може и да не си гладко епилиран и с маникюр, ама като слушам разговорите на младите момчета и ми се реве. То не е казано всички да сме професори, ама то простотия до шия! За какво да си говоря с такъв човек? За чалга? Е, не благодаря! Ама как да ми привлече вниманието като една книга не е прочел в живота си и интересите му стига до поредната вечер в чалготеката? Трето, да решим, че не си като описаните индивиди, обаче просто не си уцелил момента. Примерно тръгнала съм да върша нещо служебно или след дълъг ден бързам да се прибера. Е, кажи ми като знам, че имам 30 мин. обедна почивка да ида до банката, да си свърша работата и да се върна обратно в офиса, дали ще ми е до приказки с теб? Едва ли. И после се сърдиш, че момичетата по улиците не ти обръщат внимание. Е, как да стане? Така, че преди да плюеш и да наричаш жените такива и онакива добре си помисли къде грешиш ти самият. А сайтовете за запознанства ги забрави напълно. Там всичко е такъв фалш, че не е истина. Само за пример ще ти кажа, че решиш веднъж да си направя експеримент и се регистрирах в такъв сайт с абсолютно измислен профил. Писах се 14 годишна, а бях на 28 и си съчиних такива глупости, че не е истина. Така, че ако вярваш на всичко, което пишат момичетата там, нямаш никакъв шанс. Та ако нямаш камера, можеш дори да не говориш с момиче, а с някой 40 годишен чичко! За това намери си хоби, запиши се на някакъв курс и там имаш доста голям шанс да срещнеш готини момичета със сходни интереси. Другото си е чиста лотария и шансът да срещнеш готина жена, която при това не е обвързана е едно на милион. А и последно спри да генерализираш. Докато си с нагласата, че жените се струват няма как да ти се получат нещата.

103.   До номер 8 на някои жени не им е нужен големия 'МЪЖ' за да им премести нещо тежко. Някои жени могат и сами да си ги местят мебелите, да си отпушват мивките и т. н. Не се мислете за жизненоважна част от живота ни. Защото вие всичките ама всичките 'мъже' сте безполезни боклуци искащи само секс и да им се угажда непрекъснато. Вземете си поука и когато сте в леглото с жена не се обръщайте да си заспивате като свършите, а я попитайте дали и тя е свършила. Каже ли 'не' слезте долу и лижете или връзката ви е на ръба.

104.   Харесва ми мнението на 102 за днешните младежи. И аз съм младеж, но именно заради това, че една гигантска част от моите приятели нямат никакво желание за развитие, една книга не са прочели, изобщо не осъзнават колко са невежи, не могат една смислена приказка да кажат, само се лигавят и говорят пълни простотии, които за момент са ти смешни, но след 10 минути ти идват в повече.... именно заради това аз вече не намирам общ език с тях и много от тях ги загубих като приятели, макар и да не са лоши хора. Тук не става на въпрос за хора с образование или без. Става на въпрос за приятелите ми от квартала, с които буквално съм проходил на улицата и цял живот се познаваме, детството ни е минало заедно, приятелите ми от училище и тези от университета - при всички деградацията е еднаква и жестока. Разбира се и при една огромна част от момичетата невежеството и простотията действат с пълна сила, но като цяло ми прави впечатление, че при момчетата е доста по-засилено това действие. Не може ли никой да проумее, че е нужно да се четат книги, да се учи, да се общува непрекъснато с различни хора и да се взимат поуки от всеки - и от простия и от учения, и от бедния, и от богатия и т. н. Ние заради тази деградация и заради материализма се затриваме като нация. Ако искаш да си в нормално финансово състояние - учи и работи много. Не може всеки да е "тарикат" като Боби Михайлов или мафиот като Роман Абрамович и т. н. Единици са такива като тях. Не може да си прост като матрос и да имаш претенции, че това ти било скъпо и т. н. Живеем в капитализъм. През комунизма е имало за всички. Имало е и за мързеливците толкова, колкото за скъсващите се от работа. Сега не е така. Това се отнася както за мъжете, така и за жените.

105.   Човек, като чете част от коментарите, остава с впечатлението, че тук са се събрали някакви висши, непознати досега на света психолози, които с две приказки посочват правият път за развитие на всеки индивид. Заварчикът трябвало да си търси чистачка-кратко, изключително тъпо и комплексирано съждение. Първо, понеже преди време работих в компания, където заварките бяха много важна част от производственият процес, нека светна "капацитетите", че заварчиците не са задължително глупави и необразовани. Да си добър заварчик съвсем не е проста работа и изобщо заваряването си е цяла наука. Няма нищо общо с това да си завариш оградата на двора. Не вярвам на номер 100 да й стане приятно, ако някой мъж й каже, че не я иска, защото не му е на нивото. Понякога чистачката е повече жена, отколкото лъснатата мениджърка, и то не поради факта, че по-трудно се справя с живота, а просто защото е повече човек.

106.   Аз съм мъж над 50 те...
мисля че това е една сериозна тема, която се "развива " тук... Имам солидна професия и съм на "позиция" някаква. Това ще рече съм видял две и двеста. Устоите са нарушени на човешките взаимоотношения в това е бедата. Жената от майка и домакиня и за радост на мъжа си и семейството започна по-често да печели повече от мъжа си. Има кола има движение, а при някои други нации и пр. ходят и излизат само с мъжете си. наистина като и кажеш нещо тя ще напусне мъжа си и т. н. Все пак да се знае че всичко си има край и всичко си отива на мястото, но може и по -късно да е. Все пак има природа, която е съдала едни жени други мъже с тяхното задължение. Ако има нещо противоестествено то ще бъде зачертано от бъдещето, макар че всеки си мисли че няма уравнител на нещата. Днес е Коледа... всеки търси в живота си нещо. Може и да се сбъдне може и да не се сбъдне. така че липсата на възпитание поражда несгодите, а еволюция няма. В тази игра красиви и грозни няма сега, по парите те посрещат и по тях те изпращат, но винаги има едно Но... така че да не се променя ролята на мъжа и жената... И все пак видях че не всичко е пари.. да знаете...

107.   Тази тема ще бъде дълго оспорвана, но нека и аз оставя своя коментар към нея, за тези които са се осъзнали за тези, които все още не са. Все пак ние момичетата/жените не сме длъжни да отговаряме на всеки които ни е писал. Всеки има право да решава какво да прави, но и вие не сте китка за мирисане, защото като веднъж ви се отговори вие не спирате имам в чата си десетки такива глупаци, които са ми писали над 10 пъти здравей. Вие не си знаете границата и не можете да се спрете навреме, а после жените са виновни. Някои мъже като ви се отговори ставате нахални и нямате спирачки независимо дали дадената дама е обвързана или не вие я притеснявате, пишите, званите непрекъснато и като вече ви писне да ви го Seen-ва само започвате да псувате и да се правите на интересни стигате до БЛОКАЖ и после тя е кур*а. Не може да съдите жените, че искат мъж с кола и пари, като повечето от вас също търсят приятелката им да има кинти.. Всеки има право да избира и никой не може да му заповядва! А до всички мъже само да ви кажа, че ще бъде добре ако преди да пишете на дадена дама да се погледнете в огледалото и да видите истината, защото не може тя на прилича на Анджелина Джоли а вие на Реджеп и да очаквате да ви засипе с целувки и т. н. Честито на всички, които са ги заебали и продължават да ви заебават. Весела Коледа!

108.   Омразата и плюенето към половината от населението на планетата е деструктивно поведение. Това е болестно състояние. Номер 103 изглежда като болен човек пълен със сляпа глуповата омраза или е радикална феминистка. Тези хора не осъзнават, че вредят и на себе си, и на обществото. Ако можеше да разсъждава трезво, то щеше да разбере, че полово дискриминационните глупости, които е написала не отговарят на действителността: "Защото вие всичките ама всичките 'мъже' сте безполезни боклуци искащи само секс и да им се угажда непрекъснато".

Има всякакви хора и от двата пола. Да се слагат всички и от двата пола под един знаменател не е никак умно.
А и н.103, нямаш право да използваш дума, като "безполезни" и то за всички мъже. Ти пишеш от компютър изобретение на мъж, ти се возиш в превозни средства изобретение на мъже. Ти ползваш електричеството у дома изобретение на мъж, пералната, която ти пере гащите и сешоара, който суши косата ти на не много "полезната" глава. И още десетки хиляди изобретения и открития, от които се възползваш в ежедневието си, и които правят живота на всички ни по-лесен. Мога да нарека теб "безполезна".

А това " искащи само секс" също е далече от истината. Някои искат, а други не. За справка само трябва да се погледне например една от многото теми тук в сайта, например: "Не иска секс с мен :(". В темата има повече от 660 коментара. Страшно много жени се оплакват, че мъжете не искат да правят секс с тях. Поне като видиш такива теми, че изобщо съществуват, значи нещо би трябвало да ти светне, че нещо не са така нещата и много мъже отказват секс. Твърдението "искащи само секс" нещо не се връзва с действителността.
Сексуалността е доста различна при различните хора били те мъже или жени. Това вече и от децата се знае. Затова, когато някой човек е сексуален и има нужда да прави често секс, то трябва да си търси сексуален партньор подобно на него. И обратно, ако някой е асексуален и не изпитва желание да прави често секс, то трябва такъв партньор да си търси, иначе връзката би била мъка и за двамата. Това не е много сложно да се разбере. В днешно време мъжете със сексуални проблеми, импотентност, преждевременна еякулация и др. са доста много повече от преди години. Да не говорим, че сексуалният интерес често се губи с времето дори и при липсата на споменатите проблеми. Иначе чисто биологично мъжете като цяло са по сексуални от жените.

А думите "и да им се угажда непрекъснато" са в пъти по-валидни за жените, отколкото за мъжете. Тук изобщо не може да става въпрос дори за сравнение.

"когато сте в леглото с жена не се обръщайте да си заспивате като свършите, а я попитайте дали и тя е свършила. Каже ли 'не' слезте долу и лижете или връзката ви е на ръба".
Аз лично нямам никакъв проблем с този вид секс, но да разменим думите обратно за проба и да видим как ще звучи: "Когато сте в леглото с мъж го попитайте дали е задоволен. Каже ли 'не' слезаш долу и лапаш или връзката е на ръба". Ммммм... все повече започва да ми харесва този начин на "мислене". Продължавай в този дух. Далече се стига или по скоро дълбоко. :)

K-Man

51-100 от 125