Любовница...
Една поредна банална история е моята.

Уча във Варна от няколко години в престижен университет. Историята ми започна веднага като се преместих във Варна като студентка и продължава до ден днешен. Всъщност съм с един женен мъж, т.е. съм му любовница от година и повече вече. Наскоро той се сдоби с детенце от жена си, въпреки това не сме разделени. Даже в деня, в което то се роди, ние двамата пак бяхме заедно.

Не знам дали си струва да продължим. Нямаме общо бъдеще, знам. Мога да остана винаги до него, но само като единствената му любовница. Знам, че връзката ни не се крепи само на едния секс, освен това сме и като приятели, споделяме си всичко, Но ДОКОГА ще е така? Нея няма да я остави... Аз и нея не искам да наранявам, имах хиляди възмножности да направя това, но не съм, нищичко не съм направила.

Объркана съм много, още съм на 20, а той - по-голям с 10 години. Как да си кажа да спра и трябва ли изобщо да спра? Да продължа ли така да живея за момента? Знам, че ме цени и не иска да ме губи, но аз трябва ли да търпя?... Извън него също съм имам връзка, която вече продължава година и половина... Не знам какво да правя, но усещам като че ли ако го оставя, ще искам после пак да съм с него... Дали това е просто един навик???

Коментари

1.   Миличка, преди години и аз бях в твоето положение. 3 години бях любовница на женен мъж, докато един ден не се опомних!!! Тогава бях млада и на друг акъл. Няма смисъл да си губиш времето с него. Млада си, гледай си живота, той е неповторим. Бъди щастлива, весела и обичана истински, а не "утешителна награда". Не се подценявай, не заслужаваш да си на 2-ро място, просто някаква огризка. Той, след като изневерява на жена му не е много свят. Постави се ти на мястото на жена му. Женена си за някой, гледаш децата, переш го, готвиш му, а той е с друга. Препоръчвам ти да си намериш и да гледаш българския филм "Следвай ме", ако не друго, поне ще се замислиш за някои неща.
Много късмет и щастие!

2.   Коментара ми може да прозвучи прекалено груб, но винаги съм се чудил на такива момичета като теб как се оставят да бъдат изпозлвани от по-възрастни мъже.Ти сама го казваш - заедно нямате бъдеще.В такъв случай и ти го осъзнаваш и явно заради секса го правиш.
И какво като споделяте? Това, което му казваш си остава в неговата глава и до там.
Замисли се.Той излиза от дома си и идва при теб.Прекарвате нощта заедно и той си тръгва доволен.Мами жена си, а ти оставаш капо.
Човека е с теб от години и въпреки това си е направил дете.Ако е имал по-сериозни планове едва ли е щял да стига до там.
В крайна сметка сама си решаваш, но по-добре запази самоуважението си и спри да бъдеш парцал (звучи грубо, извинявам се за което)!

*Syndrome

3.   Ами банално е, така и ще завърши.

4.   Гледай да не нараниш семейството и децата му! Нямаш право на това. Най-доброто решение да продължите да бъдете близки приятели, радващи се на взаимното щастие но прекратите сексуалните взаимоотношения по между си. Ще е трудно, но е за доброто на всички!

5.   Сякаш чета моята истоя, и аз съм на 20 год и имам любовник който е женен.Само дето на нас разликата ни е 15 год.И аз като теб се чудя какво толкожа ме привлича в него, но всеки ден сме заедно тъй като сме колеги.Бъди сигурна, той няма да остави жена си.Особено сега като има дете...

6.   Колко човека, трябва да страдат, за да бъдеш щастлива ти?

7.   Ти си лош човек....а този от връзката ти година и половоина , знае ли за другото ти "аз"....
Не е честно спрямо теб самата, не е честно да се измъчваш по този начин и прояви поне малко женска солидарност към съпругата на този мъж.Постави се на нейно място.... и просто се откажи.Не си губи времето с такива неща, не се хаби за нещо, което така или иначе няма бъдеще.Откажи се, твърде млада си....А и не си струва и никак не е честно...

8.   В Студентски град всеки ходи да бройка студентки - млади, хубави и... (все още) глупави!

10.   Ее, ддобре ме подсети за този филм "следвай ме", много е хубав. Още сега ще си го изтегля :)
А към авторката- ами какво да ти кажа? аз 5 год. бях влюбена в женен мъж, които си има и деца. На него също не му бях безразлична, но не се поддадох да тръгна с него. Виждам го много рядко, дори е минала и година, откакто говорихме за последно, защото аз дойдох във Варна да уча. Честно казано още не мога да го забравя ;(

11.   А как се запозна с него,да не би да ти е бил преподавател, че напоследък и такива истории имаше тук? Как стана,все пак ти си била на 18-19, а той на 30,къде се намерихте? извинявай за люпопитството :)

12.   ЕДИН ДЕН ТИ ЩЕ СИ НА НЕЙНО МЯСТО И ЩЕ ПИШЕШ МЪЖА МИ МАЙ МИ ИЗНЕВЕРЯВА ........ КОЙТО РАЗВАЛЯ СЕМЕЙСТВО СВОЕ НЯМА ДА ИМА ... ТИ СИ ЕДНА СЛАБА ЖЕНА БЕЗ ХАРАКТЕР ПОРАБОТИ ВЪРХУ СЕБЕ СИ ЖИВЕЙ ДОСТОЙНО

13.   Замисли се , че си съучасница в една голяма изневяра. Първо за теб няма перспектива и второ, ако намериш някой с който можеш да бъдеш, свободен и неангажиран дали ще се задържи след като е разбрал, че си любовница на еди си кой. Била си с него когато детето му се е родило, това е отвратително. Напускай го без да му даваш обяснения и влез в правия път.

14.   Продължавай в същия дух,мацка.Рано или късно или ще си омръзнете,или жена му ще ви хване,или ще си харесаш някой друг.Но ако сега тръгнеш насила да прекъсваш нещата ще ти е много трудно.
Semtex

15.   Е ти кво се хвалиш сега, че е*еш двама мъже паралелно ли? Праскай си ги и двамата, ама си трай, както досега. Всяка втора е на твойто дередже, не откриваш топлата вода.

16.   От опит ще ти кажа- не се занимавай с женен. Разкарай го-и си гледай младия живот. Може да не ти признава, но те използва , за да се чувства добре. Повярвай няма бъдещетакава връзка и рано или късно ще си кажеш-"Защо си губих времето ?"Нали искаш съвет?

17.   Това, че сте били заедно, когато му се е родило детенце е отвратително!!!
Вобще ли не мислите? Някаква болка ли изпитвате като използвате мозъците си?!
Няма ли свободни млади мъже или ти си толкова задръстена, че само един женен и много по-стар мъж може да намери нещо в теб?!
Груба съм и то преднамерено..."да живея за момента" -егати момента - година и половина :) Това не е като направих го веднъж и няма да се повтори...
Мисля, че си проста... в буквалния смисъл на думата.

18.   На този свят има роли за всички и всеки си избира своята ( и така е от векове)...едната роля е да си съпруга, стоиш в къщи, грижиш се за дома, гледаш децата, посвещаваш силите и времето си на това, правиш компромиси, защото така си възпитана и вярваш, че така е правилно! Да, може би това е най-правилната роля, ако разбира се те прави щастлива. Другата роля е на любовницата, на тази, която постоянно се терзае, че нищо няма да излезе от играта и, въпреки, че е убедена, че тя е по - добрата и по-хубава актриса от другата, постоянно изтъква, че заслужава друга, по-добра роля, в друг филм...но само до там!И тази роля не е лоша, но само да не осъзнаеш, че цял живот си била само една чужда играчка и ролята ти във филма е била най - безмислената. А какво да кажем за ролята на мъжкия персонаж - той явно е със самосъзнанието, че е най-великият артист и всичко му е позволено.

19.   Откога във Варна има престижни университети?

21.   Ще ходя да драйфам. Освен секса, друго хубаво в историята ти не намирам. Доста сте жалки и двамата. Кофти за хората до вас, но принципно не може да си дълго с един човек и да не го усетиш, че кръшка. А те си ви търпят.Жалка симбиоза. Ми екстра.Живи и здрави и вие и те. :) Ти не искаш ли и ти да си имаш дете от любовника ти?
Ралф

22.   НЯМА ДА ТЕ НАПАДАМ КАТО ДРУГИТЕ ,ДОРИ И ДА СЪМ НА МЯСТОТО НА СЪПРУГАТА !!!
СЛУШАЙ МОЕТО МОМИЧЕ , НА НЕГО ЕДИН ДЕН ЩЕ МУ ОМРЪЗНЕШ,СЛЕД КАТО Е РЕШИЛ ДА ИМА ДЕТЕ ОТ ЖЕНА СИ ???
ТО ,Е ЯСНО ,КАТО БЯЛ ДЕН ,ТИ СИ МУ ЗАБАВЛЕНИЕ,ЗА МОМЕНТА !!!
ИЗБРАЛ Е ЖЕНА СИ ,НЕ, СИ ГУБИ ВРЕМЕТО С НЕГО !!!

23.   Пак съм аз № 22
Забравих да ти спомена в добрия тон все пак, защото ти си млада, не, че това те оправдава,тъй като на твоите години не бих постъпила никога като теб,сега съм на 49 с дъщеря на 25 г.,та какъв ми е въпросът:
НЕ Е ЛИ "МАЛКО НАГЛО И ЖАЛКО ОТ ТВОЯ СТРАНА " ДА КАЗВАШ ,ЧЕ, " НЕ СИ И С К А ЛА ДА Н А Р А Н И Ш ЖЕНА МУ "?
ЕЕЕЕЕ ТОВА ТВОЕ ИЗКАЗВАНЕ Е ДОСТА ПРЕКАЛЕНО !!!
ТИ ЩОМ СИ МИСЛИШ, ЧЕ,НЕ СИ Я НАРАНИЛА ДОСЕГА ?????????
ДОБРЕЕЕЕЕЕ, УТРЕ ВСИЧКО, ЩЕ ТИ СЕ ВЪРНЕ !!!
НИКОЙ, НИКОГА И ЗА НИЩО НЕ ОСТАВА НЕНАКАЗАН !!!
НАМЕРИ СИ МЛАДЕЖ /СВОБОДЕН/,ПРИКЛЮЧИ БЪРЗО С ТАЗИ ИСТОРИЯ,ДОКАТО НЕ Е СТАНАЛО КЪСНО.
УВАЖАВАЙ СЕБЕ СИ ,ИМАЙ ДОСТОЙНСТВО !!!

24.   Искам да попитам ,защо в очите на всички младото и хубаво момиче на 20 и...е винаги виновно ?Какво да кажем за женените мъже какъвто съм и аз ?Моля за отговор от коментарите на съдещите жени по -горе ..

25.   Браво на номер 23 за съвета, казан на място и както трябва! В една такава връзка мисля, че са еднакво виновни и двамата...но някак си всички подминават женения мъж и упрекват само момичето. Много жалко за съпругата на този неверен мъж.

26.   АЗ, не ,пренебрегвам женения мъж ,просто в случая отговарям на АВТОРКАТА !!!
"НЕЯ ??? НЯМА ЛИ ДА Я ОСТАВИ " ???
НАЛИ СТЕ БИЛИ ГОЛЕМИ ПРИЯТЕЛИ ??? защо е направил дете на ЖЕНА СИ ???
А, НЕ Е ПРОДЪЛЖИЛ С ТЕБ ???
№ 24, НЕ РАЗБРАХ КАКЪВ СИ В ЦЯЛАТА ИСТОРИЯ ??? РАЗКАЖИ ПО-ПОДРОБНО ??? ИЛИ СИ КАТО МЪЖЪТ
ОТ КАКВО СЕ ОПЛАКВАШ ???
№ 23 / КЪМ № 25 /,БЛАГОДАРЯ ЗА КОЕТО ,НО ,ТИ МИСЛИШ ЛИ,??? ЧЕ МУ ЖЕНА МУ Е РАЗБРАЛА ??? ЗАЩОТО И В ДВАТА СЛУЧАЯ......ЖАЛКО ЗА НЕЯ !!!
А, ЗАЩО СИ МИСЛЯ , ЧЕ, АКО, РАЗБЕРЕ ЩЕ ГО ОСТАВИ ???
КАЗВАЛА СЪМ ВИНАГИ ,ЧЕ НИЩО СКРИТО НЕ ОСТАВА,ВСЕ НЯКОЙ ДЕН ИСТИНАТА ЩЕ ИЗЛЕЗЕ НАЯВЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27.   До 19. Незнам дали във Варна има престижни университети, но със сигурност има около 20-ина убийствени диалекта и в първият момент не става ясно за какво иде реч :o}

28.   Мисля, нали и аз имам право на мнение-че ти мила не си виновна изобщо! Ти си млада хубава и влюбена. Ти не си омъжена с дете и не на тебе трябва да панде тежеста от този грях. Недейте да съдите момичето мили дами. Въпросния мъж е отговорен за съпругата и детето си. Отговорен е и за това че лъже и губи времето на това мило създание.Защо само жените любовници да са виновни?Ами милите изневеряващи мъже?Не любовниците на съпрузите ни ни причиняват болка,а милите ни непорочни половинки.Ние сме венчани за тях,не зая любовниците им.Не се кори момиче,ти нямаш вина.Просто помисли за себе си.Губиш си времето,а няма да си вечно млада.

29.   Ей хора, колко Ви е лесно да съдите само! Как може да се лепне етикет " лош човек" на жена , която обича. Всеки може да се влюби в обвързан- не търсете вината само в едната страна. Момичето не е тръгнало да разваля семейството му, а и не би могла да го направи ако човекът до нея няма желание за това. Искам само да кажа, че не всички мъже са такива - за конкретния случай не мога да кажа дали само я използва или я обича .И какво значи " изневерявам". Ако той не обича жена си защо е с нея? Нека всеки , който не е сгрешил хвърли камък по това момиче.Гарантирам Ви , че няма да има такъв.Аз самата имам връзка със семеен мъж, защото се открихме късно-аз на 33 , той на 40.И мога да ви кажа,че той не е с мен заради секса или разнообразието, а защото след моят неуспешен брак се убедих, че всеки мъж има нужда не от постоянно мрънкане, а от топлина и всеотдайност.Не съм тръгнала да го лишавам нито от децата му , нито от жена му.Просто всеки намира своя пристан, където се чувства себе си. Ако момичето знае , че той е с нея само за разнообразие или секс нека продължи пътя си , за да не съжалява.Но когато двама души се обичат не бива да се робува на предразсъдъци.Всеки сам носи кръста си приятели.Затова моля Ви - не се правете на Господ.

30.   № 22и 23 съм До авторката:КОЛКО СИ НАИВНА И ГЛУПАВА.
Ти ще градиш ли бъдеще с "човек",пиша човек неслучайно с ма
лки букви,който в деня на раждането на първото му отроче,горкото "ТО",да прекара деня с любовницата. А, ПЪК ТЯ ЕДНА пикла .Освен това тя милата имала връзка и с друг.....
ЕЕЕЕЕкажете мили жени как да не съм женомразка при такова поколение/без морал/.Как те използва,как ти се подиграва,нямаш си и на идеяА ТЯ "МИЛАТА" № 29 имам в пред-
вид, те ЗАЩИЩАВА!!! не те обичат , а използват !!! Дерзайте
мили мъже............Докато има овце,ще има и вълци . Не жалете тъпото женско поколение. АЗ съм с вас . Росирос

31.   Интересно как свършва историята ?

Три години почти след това...