Не съм сигурна в чувствата си
Здравейте!
Преди две години харесвах едно момче и той знаеше това.
Но не след дълго той излезе с моя съученичка.
Всеки ден ги виждах как се целуват и прегръщат пред мен.
Не им обръщах внимание. Обаче нали го харесвах, сърцето ми се късаше.
Беше ми трудно, но го преодолях.
Въпросът е там, че в момента харесвам друго момче.
Все още не съм сигурна в чувствата си.
Няма го онова чувство в мен, като да мисля постоянно за него, ревност или ''пеперуди в стомаха''.
Запознахме се на една екскурзия(от моето училище е).
Когато го видях за пръв път, почувствах нещо.
По време на пътуването се гледахме, разговаряхме, смяхме се.. не осъзнах как пристигнахме обратно в родния ни град.
Бях много щастлива. Смеех се без причина.
Цяла нощ мислех за него.
Мина доста време.. нито той проговори, нито аз.
Дори не се поздравявахме.
Това ме натъжи и реших да стоя далеч от него.
Не исках същото да ми се случи отново.
Мисля, че успях. Успях да заплета всичко още повече.
.. Той е доста срамежлив. Ние имаме общи приятели.
Веднъж аз питах приятеля си един въпрос, а момчето, което харесвам гледаше само към земята, после си вдигна главата и отговори на въпроса ми.
Объркана съм. Страх ме е. Не искам това да се случи отново.
Аз не съм сигурна нито в моите чувства, нито в неговите.
Не съм имала приятел досега. На 15 съм.
Има хора, които искат да излизат с мен, но аз им отказвам, защото не мисля, че са подходящи за мен.
Тъй като не гледам само външния вид, смятам, че има много по-важни неща от красотата.
Благодаря Ви за вниманието!

Коментари

1.   Рискувай според мен те харесва и то много.

2.   Къде са ви родителите бе деца?

3.   Здравей! Наложила си си да вярваш, че няма друг за теб освен това ''първото момче'', което си харесвала, той е знаел и т. н
Всеки има своите положителни и отрицателни качества и никой не е идеален. Според мен ''второто-срамежливото момче'' те харесва и трябва да го попиташ какво мисли по въпроса не е толкова сложно. Успех от мен!
Александра