Дали ме обича?
Здравейте. Аз съм момиче на 19г, а приятелят ми е на 34г.
От 2 месец сме заедно и колкото и странно да е, обичам го много. В началото беше прекрасно, водеше ме по ресторанти, глезеше ме, повтаряше ми постоянно че не е вярвал, че може да се влюби в някоя толкова бързо. Не е мислел, че 19 годишна може да се държи толкова зряло и да не е лигава тийнейджърка.
Проблемът е, че през последните 10-15дни се държи странно. Крие някакви чатове от мен. Забелязах го случайно като търсех едни снимки и едно момиче Гергана му написа "е ще си намериш". Но чата преди това беше изтрит. Освен това, една моя приятелка живее с нейния приятел срещу блока на приятеля ми. Проблемът е, че не се разбират нейния и моя приятел и той не ми дава да отида там, защото бил ром и го мрази. Обясних му, че аз отивам да видя приятелката си, а не него и той ми се развика.
Искам мнението ви за ситуацията, а не за връзката, защото ми е ясно, че много хора не одобряват връзки с толкова години разлика.
Въпросите ми са: 1. Според вас крие ли нещо от мен или ме гони параноя?
2. Нужно ли ми е мнението му според вас, за да ходя където искам?

Коментари

1.   1. Да, 2. Не! Не те обича щом крие аз на моята приятелка съм и дал фейсбука си, но и имам доверие и тя не би го отворила без да ме пита :). И не, той не може да ти държи сметка къде да ходиш и какво да правиш, това е още един признак, че не те обича истински и ти няма доверие :)

М:17

2.   Не го бива този човек! Ако нямаше нещо за криене, нямаше да трие чата. А и ревнив скандалджия май ще излезе! Много е наивно да твърдиш, че в началото всичко било прекрасно - е, какво начало, бе девойко, едва 2 месеца са минали и той сменя посоката на кораба, ако мога да се изразя метафорично. Вие ОЩЕ сте в началото, а сега отвсякъде валят знаци с отрицателни послания. Бягай от тоя! Явно си много влюбена, но бягай далече, защото все повече ще затъваш в тези чувства. А тоя чичко, дори и да е свестен, може да ти направи бебе, а сега не му е времето, мен ако питаш. Ресторанти... По-добре да ходиш на макдоналдс с някое искрено момче на твоите години, пък било то и по-детски разсъждаващ, отколкото да си в плен н някакъв комплексиран чичак, който явно борави добре с думичките, портфейла и други работи. ;]
Ж20

3.   Не те обича. Това е.

4.   Не те обича, махай се от там. Аз поживях с един такъв и се махнах от него..то не бяха криене на чатове, писане с други жени, излизания сам уж с неговите приятели. Но една жена винаги усеща, когато нещо не е наред. Щом имаш съмнения, интуицията ти подсказва че нещо не е както трябва.

5.   определено крие нещо или в най-добряи случай се опитва да те контролира. никой неможе да ти казва къде да ходиш. Разликата във възрастта е най-малкия ви проблем.