За нея е нормално! :(
Здравейте проблемът е следния имам връзка от около 4 месеца, и приятелката ми от известно време си пише с някакъв непознат смисл. пратила му е покана и са се запознали. Понеже не крие нищо от мен в началото ми показваше какво си пишат сега всичко крие... Просто се чувствам като умрял от както си пишат постоянно ме пренебрегва, измисля някакви тъпи оправдания защо не ми е писала и тем. подобни. Говорих със нея защо го прави какво не и достига през целия разговор само аз говорех нищо не ми каза.. На какво се дължи това не мога да я разбера не е същата както преди??

Коментари

1.   Не, че е моя работа, но правили ли сте го скоро?

2.   Тя е хлътнала по него

3.   Не й достигаш, скоро ще те разкара. Началото е ясно показателно.

4.   Явно вече не си интересен зарежи я преди тя да те е зарязала!!

5.   Поредната К****! Минал съм по този път. Зарежи я и си намери друга. Всичко останало е време и нерви на вятъра. Успех!

6.   Харесва другия.

7.   Направо ти се чудя на търпението. Искал си да поговорите, а тя се прави на интересна? 'Айде у лево тогава. Какво се занимаваш? Очевидно е, че не й пука за теб, след като дори не иска да обсъдите нещата...

8.   Тръгвай си докато е време! НО внимание - като си тръгваш го направи по най-беземоционалния начин! Колкото по-малко внимание й обръщаш, толкова по-добре в тази ситуация.

9.   Стани мъж, за да те искат момичетата, а не да те пренебрегват по този начин!!!

10.   Сам си го казал-не е същата вече. Казваш край и това е с вашата връзка. да си чати с оня, не ти трябва на тебе. Ако е толкова нахална, че да продължава да те държи "в готовност", само защото възпитанието и не позволява да те обиди и разкара, ами разкарай я ти. Без обяснения и прочие. жена съм, ама ще ти кажа-дал си и много свобода, а тя не я е оценила, за да се вижда с приятелки например, ами за да си намери нова забежка.

11.   Започнала е вече да го чука :(

12.   Изгубила е интерес към теб. Може би е малка още. Не каза години твои и нейни.

13.   Появили са се нови "ПЕПЕРУДИ" и бръмбарите в главата Й са оживяли наново!
м. 35

14.   Късай с нея докато е време, и си събери всичко дето си и дал, за да няма повод да те търси повече никога. Не се унижавай

15.   Може просто да са приятели. И аз имам доста приятелки жени, с който си лафим често и се виждаме на по кафе, но това не означава,че не обичам моята приятелка. Не мисля, че приятелката ми има пеоблем с това, а и аз никога не бих й изневерил.
м. 25

16.   Разкарай я чисто и просто!

17.   И аз бях като теб, случайно я сбарах по "бели гащи", измисляше разни простотии. Казах ?, че ще повярвам на нея, а не на очите си. Така ? направих, след 2 месеца нещата пак се подновиха по някакъв начин, обясняваше ми, че просто са си пожелавали весело посрещане на новата година и после си я честитяли и това от 19 дек. до 14 януари м. г. и все по нощите. То не бяха смяна на пароли и какви ли не неща с обяснението да не вляза аз случайно и да остана с грешно впечатление, ако прочета нещо. Пак простих, и сега сме заедно, но аз вече не съм същият. Никога повече няма да попусна жена толкова близо до сърцето си. Никога...
Не знам, според мен по-добре разкарай кучката.

18.   Аз пък ще те посъветвам не да скъсаш с нея, ами щом вече не е същата, ти също направи това- промени се, промени отношението си към нея, лиши я от толкова внимание. Така ще обърнеш нещата в твоя полза и ще си проличи дали тя държи на теб или на този другия. И не се размеквай, когато обърнеш нещата.... дръж я по- дълго време на ръба, за да види, че щом има прегрешение, има и наказание. Между другото жена съм и го изпитах на собствен гръб, затова го споделям и те съветвам да направиш така, ако толкова много я харесваш и не ти стиска да се откажеш от нея.

20.   Отървавай се от евтината стока. Не чакай прекалено дълго за да не патиш :) Съвет!