Влюбен в туркиня.
Здравейте. Момче съм на 20 от Български произход. На скоро се запознах с едно момиче ( туркиня) много я харесвам и е много сериозно момиче тя е на 16г. На мен не ми е проблем религията, но не знам за нея как ще е казва, че не и пречи. Искам да бъда с нея, защото найстина я харесвам не съм виждал толкова свястно и красиво момиче до сега. Някой от ВАС да е имал връзка с туркиня до сега? Какви са съветите ВИ?

Коментари

1.   Знаеш ли нещо за нейното семейство, консервативни и религиозни ли са, или по-скоро съвременни и либерални хора? Това в случая има голямо значение.

2.   Няма значение религията,важното е да се обичате и разбирате.

3.   Значи не знам какво да ти кажа , при мен се получи следното . Имах приятелка също и тя беше туркиня и всичко добре се развиваше около 5 месеца , бяхме влюбени и 2-та един в друг , но проблема беше че нейните родители не знаеха , че тя си има приятел Българин . Като разбраха - тяхните , са и викали и са е заплашили но не искам да обеснявам точно как , и накрая тя поиска да се разделим заради нейните . И разбрах че на момиче родителите и , не харесват да си имат приятел Българин :) Намери си Българска също успех :)
Момче на 18 г.

4.   Не се надявай много. За теб сигурно това не е проблем, но за нея и най-вече за семейството и, едната такава връзка е. Така, че едва ли от това ще излезе нещо, особено ако семейството и е по-консервативно и спазват принципите, че дъщерите им задължително трябва да имат връзка само с мюсюлмани. Ама все пак нищо не се знае, ако се обичате истински може и да успеете да изградите връзка.

5.   Харесвате ли се, взимайте се. И въобще да не ти пука от хорското мнение ;)

6.   Ще споделя, че съм българка и ходя с турчин. Момиче на 20 години съм, и вече от 5 месеца имам връзка с него. Беше ме много страх да споделя на семейството, понеже си падахме малко расисти. Не, не ги мразим, но просто с този турски език навсякъде ...
Та за моя изненада майка ми нямаше нищо против. Баба ми и дядо ми също. Да си призная, за сега дори него най - много харесват от всичките ми приятели до сега! Неговото семейство също ме хареса и нямат проблем с мен. Модерни са, не са от онези вярващи, които не ядат свинско или такива неща.
Нещо което баба ми каза и много ми хареса: " Какво от това, че е турчин? Това да не го прави извънземно? Яде и се храни като нас, та ние живеем в една държава! Обичате ли се? Да! Тогава проблем няма! " И е права.. Ако се замислиш, не се знае това момиче колко е "туркиня". Все пак знаеш българската история, колко българи са приели турската вяра тук .. и са си останали да живеят пак в България..

7.   Много наивно питане, уж си на 20, а звучих като на 15. Ами опознай момичето и ще разбереш каква е и що за човек е. Какви са тези глупости - кажете вие какви връзки сте имали ми то всичко си е до човек!

8.   Аз лично съм турчин и имам дъщеря. Ако тя се залюби с българин, няма да имам проблем с това. Стига да е сериозен и да не е някой плиткоумен идиот, защото ако е такъв, ще го ритам до Китай и обратно.

9.   Давай, давай! Може синът ви втори Чингиз-хан да стане!

10.   супер е!
млатят се отзад ежедневно :)
и не разсъждават, а правят квото им кажеш ;)

11.   Подкрепям номер 2!

12.   Аз съм турчин на 26 и приятелката ми е българка на 19. Ще потвърдя думите на номер 6 - българите уж са расисити, но бързо приемат турските мъже за зетьове. Ходил съм с няколко българки и наистина срещам най-различни реакции от семействата им, но като цяло ме приемат. Не е същото с турците - не даваме момичетата и не приемаме българите. Моето семейство също гледа с лошо око на приятелката ми. Предупреждавам номер 6, че може много да си опати, защото срам не срам, повечето турски мъже рано или късно си намират друга. Първо се задомяват, правят си деца, а след това се юрват по любовници. Нека прибавиш и винаги лошото отношение към българката от страна на родителите. Всеки човек е индивидуалност, но си отваряй очите навреме, преди да направиш решителна крачка.
Авторът на тази изповед се чудя защо пита. Щом харесваш момичето 100% трябва да опиташ. Дано имаш късмет и тя те хареса, пък и семейството й се окажат разбрани хора!