Споделена история от Тинейджърски

Искам да разкажа на нашите за връзката ми с него
Здравейте!
Аз съм момиче на 17 и съм от Англия, в малко градче, което е близо до Лондон. Преместих се с родителите ми в Англия преди 4 години и живеем добре. Имам гадже, което е на 22 и е от Лондон. Запознахме се във facebook и преди да разбера, че е на 22 си мислех, че е на моята възраст. Запознах се с него преди 1 година и от тогава сме заедно. Както и да е. Проблема е, че нашите не знаят за него. Страх ме, че и може да го опандизят... Добро момче е, учи, интелигентен е и да си призная, че е доста красив. Не му пука дали ще правим секс скоро. Казваме си, че има време за всичко. Искам нашите да се запознаят с него и да не ме откъснат от него. Правя го, защото не искам да крия от нашите или пък да ги лъжа. Задължително ще кажа на нашите, но не знам как да започна.
Искам да добавя, че съм се запознала с неговите родители и той ми каза, че са ме харесали, но много са се притеснявали.
Извинете ме ако е неграмотно или объркано.

Моля модераторите да публикуват историята ми, защото не е за отлагане и искам час по-скоро всичко да разкажа. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Първо, ти не си с него, а той те зарибява във фейсбук - има разлика. Второ, защо да го опандизят? Ти на 17 г. си ставаш дори за секс и по най-строгите закони в Европа възрастовата граница е навършени 16 г., а по фейсбук не виждам и какъв секс правите.
Честно казано за мен този човек или те зарибява, за да чукне един ден, или е някакъв съмнителен тип с цел да те продаде после като проститутка (методът boyfriend), a aко не е ЕС-гражданин най-вероятно си търси приятелка за виза. Много мюсюлмани търсят и лесен секс. Успех

2.   Вашите ще те изгонят от къщи. А този ако е от Лондон, колкото и ти си от Англия (както си писала в началото), сигурно е някоя рязана пушка от южната ни съседка...
Търсиш си белята отвсякъде!