Имам чувството, че в един момент ще ми омръзне
Здравейте!

Имам един въпрос към вас и той може и да ви се стори леко странен, но ме интересува колко често се виждате с половинките си? С приятеля ми сме от няколко месеца заедно, не сме от един и същи град и се виждаме поне един път седмично, някой път може и по-повече, но на мен в един момент ми се струва, че ще ми дойде прекалено много, тъй като не съм от хората, които непременно и на всяка цена искат да бъдат залепени до половинките си.

Имам нужда от пространство, а когато той настоява да сме във всеки възможен момент един до друг, на моменти ми идва прекалено. Отделно не е човек без работа, аз също имам своите задължения и мислех, че това е изяснено, но не е така явно. Разбирам, че е съвсем нормално да иска да сме заедно (аз също искам), но не мога постоянно да се виждам с него. Как да му го обясня без да го засегна?

Коментари

1.   Като не искаш да го виждаш често и веднъж седмично ти е достатъчно, какво въобще правиш с него??

2.   Аз имах подобен проблем със ''моята'' вече бивша ''половинка'' ;) Охладняхме един към друг и продължихме пътя си сами !
Ако го искаш този човек ще си с него ,ако не ще се виждате един път в седмицата ,месеца ,годината и тн

3.   Миличка, по този начин проявяваш неуважение към него. Напълно нормално е да се виждате 3,4 пъти седмично. Все пак всеки един от нас може да отдели по няколко часа от натоварения ден. И ми е интересно как като не сте от един град се виждате по няколко пати седмично.

4.   А как си представяш двойките, които живеят заедно, както и женените? Те са всеки ден заедно, дори през деня да са на работа. Сигурно единия партньор трябва да изпъди другия за малко при родителите му, за да си 'отпочине' от него. Стига глупости, ако не сте се наживели и искате непостоянство и срещи само когато ти залипсва, по-добре се откажи от него...
Габи

5.   Да и аз ходих с една такава като теб, която хем ме харесваше, хем 1 път в седмицата й беше достатъчно и постоянно ми правеше проблеми, че аз исках да се виждаме. Предусещам как ще отказваш все повече на предложенията му да се виждате, докато в един момент спреш да му дигаш телефона - точно както се случи с мен... Жалко за пича.

6.   И на мен ми се е случвало, спокойно. Това означава че нямаш истински чувства към него и просто не искаш да си сама. По-добре го остави и си изясни какво точно търсиш от едно момче..тогава ще се променят нещата. Ако някой не може да ти прикове вниманието от първия път не е за теб.