Лошо ли постъпих с нея?
Хора здравейте. Не съм и вярвал, че ще опра дотук но ето че никога човек не трябва да се зарича. Имам вътрешното усещане, че натрупах немалко грехове към едно момиче. Не сме малки, на по 20 и кусур години. Кефеше ме много на външен вид, имаше нещо по-различно в нея, но винаги съм я възприемал само като сексуален обект. Никога не съм имал сериозни намерения към нея, за връзка и тн. Тя обаче с времето взе че се влюби- така поне ми сподели едно друго момиче от обкръжението й, а и не беше нужно- тя непрекъснато се издаваше. После почна да ми се прави на недостъпна, а аз не можех да повярвам, че тя дори е повярвала, че бих предприел нещо повече за нея след като ме резна веднъж. Даже една нейна фр след тва ми наду главата с разни хуленици от рода ''Знаеш ли кво й причини, до депресия я докара'' и разни такива. Сега съм с момиче, за което бая се борих, но към нея имах сериозни намерения, не само за секс, защото тя е много по-земна, а онази имаше супер много проблеми и не ми се щеше да си огорчавам излишно живота с натоварващи хора. Въпреки това все още понякога се сещам и си мисля дали нямам грях към нея и че допуснах да се влюби, а й имайте предвид пак повтарям- никога не съм й давал и надежда дори че може да има нещо повече от секс. Ще съм задължен за мнението ви, въпреки че вече съм поел по пътя си с друг човек, но все пак.

Коментари

51-64 от 64

54.   "Влюбила се в теб, но те отрязала. " - може ли да помоля за коментар и тълкуване от нормална жена? ! Мъж съм и ми е интересно какво може да се върти в главата на така постъпваща жена/момиче...?? .. Че след като го повъртим на пръста си и го накараме да ни гони - ще му станем по интересни и ще ни иска до припадък ли?? .. а дали на уважаемата дама й минава през акъла, че на човека може да му писне да я гони и сваля и може да му дотегне от номерата й?? а че може да има и други алтернативи за секс и въпросния тип евтин цирк да не му е по вкуса и за това спира дори комуникацията с нея?

55.   52 е много права. Моята е изрод в сравнение с нейния хубостник. А темата я пуснах с цел и получих това, което исках за ПОРЕДЕН път. И понеже не съм съвършен като теб, 52 и като онази, която унижих неволно, работя върху преодоляването на комплексите си, белкем някой ден ви настигна.

56.   Целта ти беше да оневиниш себе си, нали.. а успя ли, доказа ли пред себе си че си прав, че си постъпил по най правилният начин!

57.   Мнението ми ще бъде много грубо, наистина, защото съм била на отсрещната страна и съм била на мястото на момичето с проблеми. Гнусно е да кажеш, че не ти се е занимавало с нея заради това. Защото истинските хора са родени, за да си помагат едни на други в различни моменти. Ти я използваш, а после питаш как да се отървеш от нея? ! Не просто си я наранил, а си доказал, че не заслужаваш дори момичето до себе си в момента, защото си един голям задник, мой! Отиди и ? се извини, извини ? се за това, че си бил задник и че не си я разбрал. Извини се на момичето до себе си, че си задник. Извини се на себе си, че си задник. И напиши на челото си, че си задник и върви 1 месец по улицата с този надпис!
Няма да се почувстваш добре от това, нали? !
Ами ето така и тя се е почувствала!

58.   Ама защо постоянно твърдиш че си я унижл неволно съвсем съзнателно си го направил бе човек. Хората около теб какво ти казват че си прав ли то е повече от ясно щом са ти приятели винаги ще бъдат на твоя страна но дали всеки от тях би постъпил така. Единствено тези който имат изгода от създалата се ситуация са най доволни като например товята приятелка. След прочетените неща от нея то не бяха обиди, то не беше простотия, тази жена има много мръсна уста, такава ли жена искаш до себе си авторе, а как ли изглежда външно ми е интересно сигурно е супер красавица. Случвало се е да виждам едни чапли, хипопотами и какви ли не други животни със стойностни мъже и напрово им се чудя, къде им е бил акала. То само това да беше ами комадорят ги както си искат а те заврени в полите им ги гледат с влажен поглед, чудесия! Най грозното е да видиш грозна жена която се държи по просташки начин, извинявам се предварително че я обиждам но не си описал как изглежда може да дадеш малко инфо!

61.   Авторе да ти имам проблемите. Хем си се отървал от няква нискоразрядна комплексарка жадна за внимание, хем се чудиш дали си я наранил като не си я преследвал. Божиичко, аз с такива подхождам много по-рязко и ич не ми дреме. Ако се чудиш шо се е оплаквала и те е обиждала споко- искала да е спокойна че не е по назад. Имам една позната която така се праеше на мноо отворена инакрая осъмна с възможно най- безобразно грозната и нещастна отрепка. Но като ти казвам грозен, въобще не се бъзикам. Заеби я да пасе. А и щом толкова се е засегнала, значи й е било гадно, че те е загубила, т. е. осъзнавала че си струваш. После обикновено рецитала им е, че са доволни че така е станало и така до безкрай. Усеща се кога какво се губи, но не очаквай да ти го кажат в лицето. Съвет- ако я мернеш някъде я подмини като пътен знак, не си струва времето.

62.   Авторе друг път да ме слушаш. Винаги познавам хората колко струват и ми се струва че тоя път даже бях надценила "непорочната" и "немеркантилна" "дама". Радвам се, че си я приел като поучителен урок занапред. Знаеш ли авторе- дори бъди доволен, че именно този й се лепна. Знаеш защо. Поздрави, авторе.

63.   Авторе, никoй не може да те съди, само бог си знае работата, когато нараниш някого и се подиграваш с него съвсем незаслужено рано или късно ще ти се върне.. от личен опит го казвам. Аз съм жена и на мен ми се е случвало да пренебрегна разни влюбени мъже без да ми пука особенно, не съм се гаврила с ничии чувства но въпреки това наказанието не закъсня, после се чудих ама защо така ама защо иначе, със какво съм го заслужила. По добре се поправи защото точно когато забравиш и всичко се размине тогава ще ти се случи съвсем неочаквано!

64.   Хей новата ама ти продължаваш да обиждаш я остави момичето на мира, то си стана ясно ти колко струваш. Кой те знае как изглеждаш грозна одвън.. грозна и от вътре, много лошо е да си така съжалявам те чесно, а авторът още повече..

65.   Авторе как изобщо е възможно да имаш угризения, че определено момиче се почувствало зле защото не си я преследвал, след като ТЯ ТЕ Е ОТБЛЪСНАЛА. Човек земи се стегни и никъде не споделай защо имаш гузна съвест, че ше те земат за луд. Прекалено много внимание отделяш иза тва ти се качват на главата. Замисли се...

67.   Благодаря ви за мненията, но не смятам за разумно да се отделя чак толкова внимание за една "прочетена книга" от живота ми.

68.   54, оцелил си право в десятката. Една от алтернативите му се оказа многи чувствитвлна и ранима и сътвори цял турски сериал за тва че човекът изведнъж е спрял да се занимава с нея по всякакъв начин. Накрая се опита да изкара нещата все едно тя не в сакала но вече се беше издала по много хлапашки начин за това какво изпитва. Ситуацията верно беше много неприятна за нея но добре че автора успя да се отскубне де.

71.   Еми, загуби един страхотен секс, съжалявам..
Заради това че си твърдоглав и с предразсъдъци за едно стойностно и добро момиче..
Сега е с приятеля си.. и той ще е с нея.. Направо си вкара автогол ти.. , защто не се бори за нея..

72.   Правиш много грозно впечатление, защото:
1. Си озлобен към момичето, а съжаляваш, че си изпуснал за секса с нея
2. Не цениш стойностното в нея, защото ти отказала, точно тогава е трябвало да разбереш, че е свястна и че иска истинска връзка с теб
3. Тръгнал си с някаква, където я мислиш за свястна, а тя не е, защото си много озлобен от нея към предишната
4. Имаш грешна преценка за всичко..

Виждаш нещата наобратно.. - черното виждаш бяло..
Как да ти помогнем ние? Просто погледни колко си заблуден и какви глупости вършиш.. и си поправи грешките..
КАк да ти помогна и аз не зная, просто махни злобата към момичето като начало..
Новата ти е като вещица, мале как те е настроила да излъчваш злоба.. и да си настървен против едно добро момиче!!!

Малее, малеееее, чак ме хвана страх, горкичкото момиче..
ТАзи няма да я остави от злоба новата!!!

51-64 от 64