Къде сгреших?
Моят проблем е следният. Преди няколко седмици започнах да си пиша с един мъж, който е на 26г. , а аз съм на 21 г. От един град сме и се познаваме от години. Когато бях в девети клас си го харесвах, но той си имаше друга приятелка тогава. И след като той не ме забелязваше тогава, аз нямах право да нахалствам. На другата година се събрах с друго момче, животът ми се завъртя в друга посока и пътищата ни с въпросния съвсем се разминаха.
Преди няколко месеца го добавих и той ми писа, пита с какво се занимавам, как върви при мен. Започнахме всеки ден или през ден да си пишем приятелски, докато един ден той не ми изпрати една картинка със сексуален намек. Спрях да му пиша, защото не исках да бъда лека. След няколко седмици той ме потърси все едно нищо не е станало, аз също започнах пак да му пиша.
Един ден се видяхме случайно и вечерта той ме потърси. Казваше ми колко хубава съм станала, как не могъл да ме познае даже, пращаше ми целувки и каза, че ги иска наживо. Пита ме къде можем да се усамотим и спомена хотел. Казах му да не ми говори за никакви хотели и да не ме мисли за лека. Той започна да обяснява, че не ме мисли за такава и че иска само целувките от мен, нищо повече засега. На следващия ден си писахме и се уговорихме да се видим на кафе. Той така и не ми писа да се уговорим за ден и час.
Два пъти се виждахме на улицата, но той не ме потърси пак. Снощи му писах, уж само приятелски, че отдавна не сме се чували. Споделихме си кой какво прави и той каза, че ще си ляга. Дори не ми пожела, , лека нощ''. Почувствах се като глупачка! Още по-глупава съм, че сега ми харесва повече, отколкото когато си пишехме.. Негов приятел е гадже на моята най-добра приятелка и може да проуча, но се питам струва ли си, ако той се е отказал.. Не знам какво да правя.
Моля да публикувате историята ми. Имам нужда от съвет.

Коментари

1.   Не е ли очевидно какво е искал? Изобщо не си глупава даже. Щеше да си глупава, ако му се беше вързала на акъла, защото щеше да те * няколко пъти и да ти бие шута. Остави го тоз мухъл. Просто е искал да си легне с теб и ти като си му дала да разбере, че не искаш подобна връзка и той си е дал сметка, че няма смисъл да си губи енергията с теб и просто си е набелязал следваща с надеждата, поне тя да му пусне. Повярвай ми, не ти трябва такъв. Радвай се, че не се е стигнало до връзка, че щеше да е още по-гадно за те. Забрави го!

2.   Разбирам го така ,че той те е харесвал и ти си се дърпала прекалено много ,мислила си си за него какво ли не.Потярси го и поговори с него илбли чрез приятел се поинтересуваи

3.   Аз съм авторката на тази тема и благодаря за коментарите! Потърсих го пак, уж само приятелски и той ми се обади. Цяла вечер си говорихме по скайпа, но той пак започна с тези сексуални намеци и ми показваше на камерата мускули. Останах с впечатление, че не иска от мен връзка, а само да си легнем.. Говорихме и на други теми, но като цяло мисля да не се занимавам повече с него.

4.   Мила, той ти е показал какво иска. Просто търси секс. Щом дори на едно кафе е загубил интерес да те заведе, като знае че после няма да си легнете... Виждам, че си увлечена, но ако не искаш да се почувстваш използвана и очакваш сериозна връзка, по-добре е на този етап да се отдръпнеш, защото по-късно ще боли повече...

5.   Залъгваш се, ако мислиш, че имаш някаква вина за държанието му. Момчето не е стока, иска само секс и определено няма да се промени, поне за момента. Послушай ме, имам защо да ти го кажа :) Намери си човек, който си заслужава. Ако приемеш съвета ми, ще се гордееш със себе си след време ;)

6.   Благодаря и на номер 4 и номер 5 за коментарите! Наистина не смятам да се занимавам повече.Убедих се само след една вечер разговори, че не си заслужава..