Да се боря за нея или да се откажа?
Хлътнал съм по една мацка(10-ка), свалям я от близо 10 месеца. Тя не проявява кой знае какъв интерес, но не ме и реже. Мой приятел също се пробва там и каза, че тя категорично го е отрязала, сега него го е страх чак да и се обади. Аз и звънях в 3 сутринта и тя ми отговаря, в 6 сутринта, в 23 вечерта, когато и пиша тя ми отговаря. Но като се стигне до покана и бие отбой. Тя не е само красива, а е много добра, затова не знам дали не ми отговаря от съжаление, или да не ме обиди. Освен това е амбициозна и иска да гради кариера. Преди време ми казваше, че няма време за приятел, защото учи и работи много. Но сега вече не работи, има доста време особено лятото, но тя пак не иска. Като започнах да я опознавам не е материалистка, не търси това. И не знам тя какво иска. Знам, че е срамежлива. Никога не пише тя първа смс, но аз като пиша винаги ми отговаря. Каня я на среща не иска. Няма друг, каза че не иска мъж и няма нужда. Каза че скоро не е имала приятел. Да продължавам ли да я чакам. А да, питам я какво мисли за мен, тя казва че ме харесва и хубави неща. Питах я какъв е проблемът не съм нейн тип ли, тя казва, че не е вярно. Казах, ако я е срам и няма много опит ще забавим нещата, но тя пак не. По принцип е много затворена, не обича да излиза, все иска да си стои вкъщи. Подбира си и приятелите много, понякога се надува малко, че е нещо повече. Не общува с всеки, казва че няма много приятели. Всички я заглеждат по улицата, има много ухажори, а тя си стои сама. Какво ще ме посъветвате?
Тя е на 25, аз на 32.

Коментари

1.   какво значи да се бориш - това да не е война?? показал си й, че я харесваш, поканил си я на среща, отказала ти е. какво повече искаш? да те блокира, да не ти вдига телефона, да те нагруби...?
а защо е отрязала приятеля ти - може да се е държал грубо, да не й допада изобщо, да й е антипатичен... това, че теб не те реже изобщо, означава, че вероятно си й симпатичен като човек, но толкова, просто не й допадаш като мъж.
не виждам какво неясно има. ако искаше да е с теб, досега да сте гаджета.
Ж44

2.   Ти си на 32, с акъл на тинейджър. Не те реже директно, защото е тактична, а приятелят ти го е срязала по-брутално, защото вероятно е бил доста груб.
Щом ти отказва няколко пъти, значи не я кефиш. Ако имаше симпатии най-малкото от любопитство щеше да се навие.

3.   Каква не била и какво не търсила? Ей, момче я се стягай и не залъгвай. Точно такава е.

4.   Ми тя явно иска да е сама в момента, понеже не е почнала да усеща биологичния часовник още, ама скоро ще затиктака.

5.   М ако я искаш,чакай още все ще се съгласи..

6.   Бори се.

7.   И аз съм сама и не искам мъже, поне засега, но съм по-малка.
Нейно право е да вземе такова решение, но пък и твое право е да я искаш, обвързана с теб. Има значение дали намеренията ти са сериозни или не, и кое от двете тя търси. Не вярвам да е решила да става монахиня, така че за теб има надежда, особено щом твърди, че те харесва. Пробвай да си по-уверен като говориш за намеренията си, за да я убедиш, че може да се получи приятно и за двете страни :) Успех!

8.   Като цяло братле 10 месеца опасявам се че си в френд зоната (по лошо място от ада) нa твое място бих направил следното 1-2 дена лек игнор след това вари да се видим малко навънка и я натисни но според мен ти за нея си просто приятел прочети в интернет теория на стълбата
#players

9.   Няма нищо по-противно от нахален мъж-като ти е казала не-значи не
А и с кой акъл я претисняваш в 3 сутринта?!?Наред ли си?!?
Ж32

10.   Толкова ли не се досещаш, че те върти около единия си пръст. Забрави я на секундата!

11.   Може би момичето не е в период за връзки- може да е преживяла тежка раздяла,или да е влюбена в друг или....хиляди други неща!

Ако тя иска- ще приеме среща,не се натягай излишно.
Може би е просто любезна- защо не я попиташ директно. Поне ще си отговориш на въпроса "Дали да се боря" ;)

Успех

`Sun 23

12.   Бори се пич ;)

13.   Aмaн от подобни досaдници, честно! Кaк трябвa дa ви се кaже нa тaкивa НЕ. Нямa лошо, продължaвaй дa нaхaлствaш, докaто те отреже и теб брутaлно нaкрaя и тaкa.

14.   Брат, от опит ти казвам, че няма да я бъде с тази. Жените са точно като нас. Споделяме същите желания за обвързване, любов, секс и т. н. Ако ти се кефеше, щеше да те "награби" на момента. Просто явно не е подходящата за теб. :)