Влюбех се в жена много по-голяма от мен проблем
Здравейте аз съм момче на 22 от ромски произход не съм женен изглеждам добре историята ми е следната. Запознах се в интернет с жена на 37 години страхотна жена красива и всичко най-най. Започнахме да си пишеш всеки ден по няколко часа споделями си всичко даже се видяхме на обяд два пъти. Тя като е в почивка всичко минава страхотно с нея. Проблемът, че се влюбих в нея всичко в нея ми харесва няма нищо което да не ми допада в нея. Но мо миля, че тя ме мисли само за добри приятели тя е омъжена и има дете. Тя ми казва, че може само може да обядваме, а аз искам да и стана поне повече от приятел. След време разбрах, че тя има много регистрации в нета за запознанства понеже я търсих в нета и това ме довежда до мисълта, че тя изневерява на мъжа си постояно и излиза на дискотеки без мъжа си. Тя така ми казва това също ме довежда до мисълта че го прави. И сега аз не знам какво да правя дали да спра да комуникирам с нея или да и кажа какво чуствам изпитвам към нея. Найстина се нуждая от съвети защото нз какво да правя. Благодаря ви предварително и ако имам правописни грешки извинявайте. Моля историята да ми бъда побликувана

Модератор - Авторе, поправих най-грубите грешки, но те съветвам да не пишеш от мобилен телефон или таблет, да не пестиш от точки и запетаи и да видиш къде се намира буквата „Ъ“, защото не става дума за правописни грешки от незнание, а от нежелание!

Коментари

1.   Авторе, не се занимвай с тази жена - само ще си изпатиш. И без това животът ти най-вероятно не е лесен, остава ти някоя омъжена да те изсмуче. Тази жена няма сериозни намерения към никого. Най-вероятно е имала намерение да спи с теб, но нещо не си ѝ харесал като сте се видяли на живо (може би заради етноса? ). Както и да е - това не е Жената за теб. Тя не уважава не само мъжа си, но и своите любовници и не става за нищо. Външната красота просто в случая не значи вътрешна такава. Какво може да ти предложи - гол секс. Какво ще вземе - ще пие от твоята младост, емоции, сексуално ще те използва, но ще ти открадне и сърцето. Ще ти загуби не само времето, но и ще те изсмуче така, че после да не си способен да дадеш нужната нежност, любов на жената, която действително го заслужава.
Респект, че си явно интегриран човек, на 22 г. не си женен и се надявам още поне 10 годинки това да е така, за да можеш нещо да предложиш на семейството си един ден, но това не значи, че трябва да си губиш времето с такива жени като въпросната.
Мисли малко - толкова малко ли заслужаваш?

2.   Къде си тръгнал да разваляш семейства? Гледай си пътя и не се занимавай, както казва номер 1