Минаха 2 месеца, а всеки ден страдам за него
Здравейте. Момиче съм. Преди около 2 месеца се разделих с приятеля ми. Беше специален и винаги ще го помня, защото беше човекът, с когото правих секс за пръв път. Много бях щастлива с него, но допуснах непоправима грешка, след това още една и нещата чисто се объркаха. Неговите приятели не ме харесваха, това оказа влияние. Както и да е, няма да се впускам в подробности. Той искаше да останем приятели, но аз исках да го забравя по-лесно и му казах, че не искам да си останем приятели. Дори когато се разминем не го поздравявам, но той ме. Липсва ми ужасно много, без него вече не съм същата. Няма го онзи блясък в очите ми, не съм истински щастлива. Не му липсвам, не му пука за мен вече... това ми е пределно ясно. Не иска да тръгнем пак, а аз продължавам да плача всеки ден. Буквално. Не знам дали ще ми мине и кога, но ми е много тежко, наистина. А когато се сетя, че няма какво да направя ми става още по-тъжно. Пробвала съм да оправя нещата, но той просто не иска. Все едно взе една част от мен и никога няма да съм същата без него. Моля ви, посъветвайте ме как да постъпя.

Коментари

1.   Любов се забравя с любов.. гадже с гадже аз така забравих незабравим човек сега мога да го гледам в очите дори с безразличие а беше най голямата любов 3години и нещо се търсехме все все си казвахме не ме инт не ми трябваш и т. н. но все се търсехме неможех да го забравя явно и той в последствие търгнах с друг започнахме да прекарваме адски много време заедно е първите 2/3 месеца исках и другия после почнах да го забравям почнах да не се усмихвам когато го видя започнах да не се вълнувам от неговите търсения просто започнах да охладнявам към него и ето ме сега година и 4 месеца някъде по късно не ме вълнува въобще.. и мой приятелки направиха така и да ти кажа забравихме ги или се оттървахме незнам но пък сега има хора поне който ни обичат.. иначе 3 години пак излизала съм много често с други но търсех само него ходех само при него а тях ги игнорирах е когато се захванах с нова сериозна връзка както казах без да се старая го забравих заобичах човека с който съм си а този ми е вече безразличен иначе и 10 години може да го искаш още нищо не се знае но трябва да го замениш и да опиташ да не мислиш за него с приятеля ти няма да говориш за него а като е повече време с теб ще го забравиш този бързо такаче намери си момче за теб и само така ще се оттървеш от любовта си към него но ако се разделите с бъдещия ти приятел може пак да започнеш да мислиш за този ако не си го забравила нацяло до тогава а да ти кажа тези хора не се забравят лесно сега като си спомня спомени кофти можеше да сме идеалната двойка но той е тъпака който ме загуби такаче няма за какво да ми пука :)

2.   Номер 1 е права. "Любов се забравя с любов" или шоколад