Да вярвам ли на хорските приказки?
Давам направо без да увъртам. Проблемът, заради който се обръщам към Вас, читателите на сайта Сподели е това, че научавам впоследствие много неща за момчето с което съм във връзка сравнително отскоро. Според думите на двама наши общи приятели, той сменял жените често, не бил сериозен и често лъжел. И това ми го казват свестни и добри момчета, с които се познаваме от години. Единият от които познава приятелят ми много добре, защото са отраснали заедно. Не знам на кого да вярвам, между чука и наковалнята съм. Поприцип не се уповавам на хорските приказки за даден човек, докато аз лично не го преценя, но тези приказки започнаха да ме човъркат. Разклатих си доверието в него, защото тези неща ми ги казаха хора на които вярвам. В чест на истината един път май го хванах да ме лъже, но беше за нещо много дребно. Откакто ми ги казаха тези неща се съмнявам в това което казва, дали не ме лъже и с кой е в свободното си време. Заедно сме отскоро, ами ако ми създава илюзията за любов и аз се връзвам? Ако всичко е с цел да ме вкара в леглото, за да ме има в бройките си? Харесвам го много, прекарваме си супер заедно, влезнах в тази връзка много ентусиазирана, но ако всичко е постановка, по-хубаво сега да разбера и да се отдръпна, защото започвам да се влюбвам. Когато му намекнах, че съм чувала че много ги сменял, той на майтап и с усмивка ми каза:Сменям ги да, какво да правя. Не го прие на сериозно. Което обаче не ме успокоява. Живеем в един град, не съм го виждала досега с момиче. Въпреки че ми е признавал, за една сериозна връзка и за други 4 за по една вечер. Иначе семейството му е добро. Какво да правя, да пренебрегна ли коментарите на приятелите ми? Как да се държа, не искам да съм бройка на никой.

Коментари

1.   Не вярвай на хорските приказки.
В случая особено не им вярвай, защото що за приятели са това, които говорят лошо за своя приятел? Ако е лош, защо те се мъкнат с него на първо време?
Мъжете по принцип се подкрепят един друг до момента, в който пожелаят жената на ближния си. Най-вероятно въпросните хора просто те искат за себе си.
Отделно дори да е вярно това, което ти казват, то то се отнася за връзките в миналото на този човек. Всеки е имал някакви грешки в миналото и особено един млад човек е нормално да се лута. Не е важно какви са били връзките му с други момичета, а каква е ВАШАТА връзка.
Помисли малко по този въпрос - ТИ какво мислиш за него, ТИ как се чувстваш с него и нека това да е определящо
Гаранция иначе няма с никого - само времето ще покаже дали ще се съхрани вашата връзка или не
Успех

2.   Не вярвай на хорските приказки.
В случая особено не им вярвай, защото що за приятели са това, които говорят лошо за своя приятел? Ако е лош, защо те се мъкнат с него на първо време?
Мъжете по принцип се подкрепят един друг до момента, в който пожелаят жената на ближния си. Най-вероятно въпросните хора просто те искат за себе си.
Отделно дори да е вярно това, което ти казват, то то се отнася за връзките в миналото на този човек. Всеки е имал някакви грешки в миналото и особено един млад човек е нормално да се лута. Не е важно какви са били връзките му с други момичета, а каква е ВАШАТА връзка.
Помисли малко по този въпрос - ТИ какво мислиш за него, ТИ как се чувстваш с него и нека това да е определящо
Гаранция иначе няма с никого - само времето ще покаже дали ще се съхрани вашата връзка или не
Успех

3.   Хаха, ти сериозно ли питаш? Самият той ти е признал, че е сменил пет, това според теб не е ли често? :D Разумният човек вмимава след първата провалена връзка, а кръшкачът си ги сменя без да му дреме.

4.   Момиче, вместо да се терзаеш кажи на приятеля си какво си чула от неговите приятели и ги махнете от обкръжението си.
Какво той ти е казал на твоя провокативен въпрос(за многото момичета) може да е само защитна реакция и нежелание да обсъжда минали неща. Всеки се е опарвал в миналото от какво ли не. Мъжете също са раними, я прочети колко момчета споделят в този сайт за какви ли не случаи.
Ти и твоето момче си споделете всички раними моменти от миналото и си обещайте един на друг да не си причинявате това взаимно, пък каквото сабя покаже. Обещайте си да не се лъжете, да не се обиждате, да си вярвате безрезервно и ще видиш, че всичко може да е различно от това което "приятели" ти пожелават.