Споделена история от Здраве

Болят ме зърната
Здравейте!
Момиче съм, на 22 и отскоро имам болки в гърдите, по- точно в зърната. Преди гърдите ми бяха безчувствени, приятелките ми се оплакваха, че когато са в цикъл, гърдите ги болят, аз дори и тогава не ги чувствах. Сега става нещо много странно-от 2-3 месеца чувствам постоянно дискомфорт в зърната. Няма значение дали нося сутиен или не, болят си. От какво може да е и как да реша проблема?

Коментари

1.   Ако имаш приятел накарай го да ти смуче зърната по-често, а също и леки масажи да ти прави на целите гърди. Казвам ти го от опит защото аз имах същия проблем. Не след дълго време проблемите ми изчезнаха. Но сега имам двуги "проблеми"-свикнах да ми смуче зърната и вече не искам да спира, а и на прителя ми му хареса толкова много, че даже когато се храним иска да съм без сутиен и да си бозае между хапките. Казва, че така храната била по-вкусна. Пробвай, няма да съжаляваш. Ако пък си нямаш приятел, намери си един и го тренирай в тази техника. Сигурна съм, че няма да ти откаже. Желая ти бързо оздравяване мила. Пиши пак как върви лечението.

3.   Номер 1 не се подигравай, с момичето!!!
Не слушай такива глупости авторке!
С годините се променя всичко, а това не е за тревожност.