Споделена история от Здраве

Вагинална инфекция-моля за съвет!!
Здравейте, , на 17г. съм от около 7 месеца имам възпаление. Ходих по много лекари, пускаха ми всякакви изследвания, от които не излезе нищо-съответно не ми приложиха и лечение. Симптомите ми са болка ниско в корема, в кръста, обилно течение и трудно уриниране. Вече болки имам и в корема, както и гадене. Правиха ми микробиология, отделно изследване на стерилна урина, хламидии и микоплазми-всичко е отрицателно. Моля дайте ми съвет или ме насочете към лекар... Всичко това ми действа и психически доста натоварващо. Благодаря ви предварително!

Коментари

2.   http://bg. medicine-worlds. com/betadin. htm Вземи си това и си прави промивки или си слагай памуче с него през ноща, ще намали сърбежа. ( ако ще имаш изследвания не го ползвай 2-3 дни преди тях, няма да открият причината) Не използвай в никакъв случай чист йод, силен е и може да ти навреди, трябва да е разтвор в по-леки концентрации. Яжте много грейпфрут и кисело мляко. Ще ти оправи симптомите с течението.

3.   Препоръчвам ти Гинексид пяна от аптека и хапчета Ципрофлоксацин на Екофарм (само те ми помогнаха). Бързо възстановяване!

4.   Лично аз също имам проблеми свързани с половата система и съм на 18. Не съм обикаляла по лекари, а направо при гинеколога на майка ми. Имам хронично възпаление на маточната тръба и яйчника, както и раничка на шийката и сега правихме последните изследвания. Имах гъбички преди това, но понеже не можах да ида навреме, а няколко дена след това и не се изясни точната причина за тях, но на мен ми изписа едно кремче и да се мажа с него. Никога не си правя експерименти с лекарства и бабини илачи, а направо си отивам при него, защото например, когсто майка ми е имала гъбички на нея й е казал промивки със сода, а на мен ми каза да не ги правя. Всяко заболяване е различно, може да има близки симптоми, но да не са еднакви диагнози, затова не си правете опити. Ако се интересуваш от този лекар мога да то го препоръчам, внимателен е, обяснява бавно всичко и съм много доволна от него (майка ми също, тя ходи при него от както е забременяла с мен)

5.   Здравей! Най-добронамерено е ти кажа, на първо място не се доверявай на лечителите, които ти препоръчват лекарства с един замах. Нямаше да има лекари които ставаше така. Или го обсъди с майка ти, или с друга близка жена. Мога да ти препоръчам един лекар, който след дългогодишни нерешими проблеми ми япомогна и забравих за тях. Д- р Нешков, кабинетът му е на ул. хан Аспарух

6.   Лично използвано и неколкократно доказано при мен ти препоръчвам да пробваш с чесън, колкото и абсурдно да ти звучи помага. Лекувала съм с него, както течение, така и гъбична инфекция. На самата скилидка правиш няколко дупки с клечка за зъби и я потапяш в чаша с олио, след като постои 5-10 мин я увиваш в стерилна марля, омотаваш я здраво с конец и си я слагаш. Може да стои около 6-7 часа, след това по твой избор можеш да повториш. Също така промивка със лайка и смрадлика. Успех!

7.   С такива симптоми имах полип, но при всеки е различно, а относно това, че смяташ, че имаш инфекция - Може да опиташ с розалгин сашета.

Дай Боже да имаш обикновена инфекция! Дръж ни в течение.

8.   Здравей момиче на 17 години. Тук са ти отговорили най-известните ни светила в лечението на гинекологични проблеми, но все пак отиди на гинеколог. Поинтересувай се за някое препоръчано име и си реши проблема.
Има и държавни лечебни заведения. Мани ги тея частници.

9.   От авторката: Благодаря ви много за отзивите, тъй като болката в кръста ми е доста силна ми препоръчаха да отида на невролог със съмнение за радикулит (което мисля, че е възпален нерв? ). Според лекарката можело настинка да се е комбинирала с гъбична инфекция и т. н. , така че ще проверя и за това.