Споделена история от Здраве

Проблем с нервите!Моля помогнетее
Здравейтее момиче съм на 18 години и моя приятел има сериозен проблем с нервите още от преди да сме заедно. От година вече ходи по доктори и пие какви ли не лекарства, но НИЩО не помага само си поразява организма повече. Лошото е, че когато му стане лошо ходи до спешното да му бият диазепам, което е много вредно за организма. Това е като вид дрога. Пристраставяш се и не можеш после без него. Вече го виждам, че няма никакви надежди да се оправи, а аз не знам как да му помогна. До него съм, подкрепям го, но това става наистина сериозно и всекидневно. Моля ако някой е имал подобен проблем или познат да сподели какво може да се направи. Много искам да се оправи и да не го виждам натъжен. Най-важно е здравето, а другото майната му.

Коментари

1.   Нека да си поговори със свещенник, да се помоли за него, да се кръсти, ако не се е кръстил, да си вземе светена вода от храма и да пие.

2.   Това са паник атаки.. минах и аз през диазепама. Да отиде на психятър да му предпишат лекарства.. звучи ужасно, но няма друг изход

3.   Имам подобни проблеми 5 години вече положението е много сложно в момента се лекувам дай някакви координати ще ти разкажа много неща по този проблем.

4.   Не казваш какво точно прави? Съветвам те нещо, говорете сериозно да започне редовен спорт. Объркана е химията в мозъка му. Когато започне да спортува ще се уравновеси химията и след време напълно ще се възстанови. Също и релакс, спокойна музика, вана, свещи, ароматерапия с лавандула, етерични масла от лавандула.

5.   Проблем с нервите ще рече, че е избухлив и лесно се ядосва ли? Ако е така, аз също съм супер нервна. Нещата, които ме правят ряздразнителна са: недоспиване, ако съм много гладна, ако ям сладко или пия напитки съдържащи кофеин.. Ако го съдиш, че е такъв ще хо ядосваш повече, ако може някал да го приемеш и да се държиш мило с него, предполагам, че и той ще се старае до колкото може да си овладява нервите... Ако искате може да се обърнете към хомеопат, предполагам ще ви помогне..

6.   Няма как някой да го оправи по интернет. Това е фина и сложна материя и за докторите е трудно. Не е работа и на 18 год. момиче. Ако ме разбираш.

7.   Може би странен съвет, но работи.

Проблем с нервите, ... така, къде се намират нервите?
Грубо казано в мускулите.

Ако мускулите са спазмирани, има проблем с нервите.
Така че активно движение, ежедневно, отпускат се нервите, защото мускулите се отпускат.
Или в спортзала зала.

8.   Приятеля ти е развил зависимост към бензодиазепините аз без да искам се закачих голяма мъка е от скоро се лекувам 5 години съм така пак ти пиша аз съм от коментар номер 3 мога да ви помогна само дай някакви координати