Споделена история от Здраве

Навехнат глезен?
Преди около 4 дни стъпих накриво като натиснах глезена от вътрешната страна. Изпука леко, след което започна да ме боли точно под кокалчето от вътрешната страна на глезена, но до края на деня беше ок. В събота при най-малкото усукване и неравност по улицата подскачах...Следващите дни вече ме отпусна и в момента усещам само едно придръпване, щом стъпя на свод. А, и е съвсем леко синьо, но не виждам оток. Балерина съм, стана при репетиция. Колебая се дали да ходя на рентген, за да ми кажат колко съм зле

Коментари

1.   По-добре отиди, ако се притесняваш. Един приятел беше получил гангрена след като го блъснаха, докато си карал колело, а той не отиде на лекар със седмици.
Аз се мажа с мехлемите на баба ми след като се контузих преди години, защото активно спортувам. Отиди в коя да е аптека и ще ти съдействат с някакво мазило. Мога да ти препоръчам също глюкозамин сулфат, колаген, омега-3,6,9.