Споделена история от Здраве

Миризма на лук при възбуда
Чувствам се ужасно поради причината, че като се възбудя, от вагината си излъчвам миризма на лук. Или поне на мен така ми се струва.
Споделих с гинеколожката си - изписа ми разни пробиотици и овули - файда няма.
Пих ги около един месец.
Четох, че при някои хора е пост-Ковид симптом и реално няма никаква миризма, но те си внушават.
Лошото е, че правих секс с новия си приятел и му спадна на няколко пъти, започнах да си внушавам, че е от тази миризма. Не ми е казал нищо, ама не вярвам и да го направи, ако го попитам.
Много ми е зле и не знам какво да правя.

Коментари

1.   Това е от хормоните и при мен се появява.

2.   Здравей използвай лосион за интимна зона имах подобен проблем и го преодолях с лосион не знам друго какво би ти помогнало

3.   Спри да ядеш храни с лук и чесън, особено сурови и миризмата ще изчезне. Не си въобразяваш.

4.   А ядеш ли лук? Ако ядеш, ще миришеш и отдолу.

5.   Тази миризма няма общо с хигиената, маже току що да си се изкарал и пак я има.

6.   Яж сладки неща, така ще неутрализираш миризмата, това е решението, всеки е имал такъв момент като твоя, нормално е.

7.   По добре миризма на лук, отколкото тази на развалена риба!? Какво да кажем, и как да се справим с такива миризливи, а някои жени претендират и да ги лижем!? Тези миризми идват от нечистоплътност, безразборен секс, и последващи зарази, това са отпадъчни продукти на бактерии които се множат във влагалището. Уж жените са цветята на природата, а миришат на лук!?

8.   Ям лук в сготвено, така да взема да ям лук и чесън - не.
Не знам дали имам наистина миризма, ама все още ми е тъпо. По интересното е, че това се получава само при възбуда, иначе миризмата ми е нормална.

9.   Моята приятелка беше така. Къпе се и с интимен душ, отивам с език да и помогна и... трябваше да търпя този лучен вкус.... не е яко хора и това реално ме отврати от нея самата и либидито ми така спадна, че по 3 месеца нищо не правихме. Колко лекари сменихме и не и не.

А тя освен с език не можеше иначе да свърши. на 3тата година вече просто... писва в един момент.

Иначе беше от хората, които не миришеха на пот. Наистина за 3 година веднъж не ми е лъхнала. Ама отдолу винаги имаше този лучен вкус и послевкус в устата.

10.   №9, тя е знаела, че мирише гадно, и въпреки това е искала да я лижат, е това вече няма обяснение, що за жена е това!? Аз обичам да ям зелен лук и миризмата ми е приятна, но да лижеш нещо, при което очакваш приятна миризма( или никаква), а ти мирише на лук, това е отвратително. Кой каквото и да казва, миризмата е присъща на нечистоплътност, и лоша хигиена, или неподходящи храни.

11.   На мен ми се е случвало, когато ям храни с повече лук или с чесън, дори и да са сготвени. От вида на храната е. Няма нищо общо с хигиема или инфекция.

12.   Ако е паросмия, свързана с Ковид, е възможно само ти да я усещаш така, но тогава би трябвало да си усещала деформирани възприятия и при други аромати - например плодова козметика и напитки, кафе, алкохол, храни като лук, чесън, месо, краставици, маслини, цитруси... дори изгорелите газове от автомобилите миришат различно на определен етап от възстановяването. Може да не усещаш миризма на пот или мръсни чорапи, но миризмата на пот да се възприема като миризма на лук, без реално да е така. В началото повечето шампоани и парфюми ми миришеха на разложен труп.